Как да печелим повече от AdSence

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Има форуми и сайтове, които ви позволяват да слагате вашите AdSence реклами в техните сайтове форуми и така да печелите повече.
Тук ще изброя 2, които знам ако някой друг знае подобни нека сподели.

ForumsBG.net
- Нов, но добре развиваш се форум на всякаква тематика. Поставяте си Вашият Adsense ID и поствате, вашите реклами ще се показват където сте постнали.

ShareApic.Net - Качвате снимки и колкото повече ги гледат толкова повече $.

Share-A-Fluck.net - Качвате кода на клипчетата от Vbox(zazzz...), YouTube и други подобни

WebMaster-Talk.com - Отново форум, където може да поставяте вашият АдСенс ИД

Forumche.com - Отново форум, където си добавяте вашия ID и печелите от импресии и кликове.
 
във shareapic няма файда.Качаш снимка след 30 мин я махат от първата страница и повече никой не я поглежда.Аз там си качам снимки ако искам да пратя на някой
 
Точно за това качваш по 2 пати на ден сутрин и вечер да кажем по 10-тина галерии с не повече от 15 снимки всяка

Edit:
Някой ще сподели ли още сайтове или да изкаже мнение относно това "даммм , а ако съдържанието там нещо не допадне на чичковците и изядеш банна какво ще кажете ?"
 
ForumsBG.net

много съм доволен аз.
колкото е по-нов подобен проект толкова по-голям шанс има за първите потребители да спечелят повече... такаче чакам ви там който иска :)
 
мерси бате :) ся ще пробвам там поне импресии да ми докарва ще сам доволен а на кликове нямам думи :П :lol:
 
r

Някои има ли фаида от share a pic или другия саит с клиповете и как си докарвате гледаемост на снимките
 
Blinky каза:
CrAzY-MaST каза:
Ами аз имам проблеми с адсенс и скоро ще се регистрирам отново
Просто споделям полезни неща, които съм намерил или са им препоръчали
За какви проблеми, нещо свързано с акаунат ли ти? :roll:

Ами още в началото когато разбрах за АдСенс се регнах, удобриха ме и аз умника викам "я да кликам аз секи ден по малко(10-тина пъти) и да стоя малко в сайтовете за по-сигорно и няма да ме хванат :) " и след като изядох бана разбрах каква глупост съм направил, и след време се регнах в Предприемач и се промених коренно 8) и се чудя сега какво да направя...

П.С.
Ако някой знае подобни сайтове може да споделя аз ще му добавям линка(ако е реф също) в първия пост за улеснение ;)
 
Както някой вече знаят и аз направих Ad Revenue Share форум :) Линка е
http://forumche.com . Все още слагаме, махаме теми, модове, обмисляме го и т.н., но форума е онлайн и работи перфектно. Сега чакам само да излезе модификацията за Ad Revenue Share и почваме да печелим :) Мисля да направя shering-a на нива . Примерно 0-100 пост да печелят 40%, от 100-200 50% и т.н. Разбира се процентите още не съм ги измислил точно. Ако искате може да се включите и да викате приятели за да сте готови за печалбите. Също така и обмислям игри с които може да вдигате %-та . Надявам се форума да ви хареса, но също така очаквам и обективни критики и предложения.

П.С. Забравих да кажа че с тази система която чакам ще може да промотирате AdSense, YPN и TextLinkAds :)
 
ЕДно въпросче , значи ако някой кликне на кода от твоя форум 50 по 50 делим печалба ама иначе ако си кликне от моята страница си е вси4ко за мен нали ?
 

Горе