Как да печеля от реклама в интернет?Какъв сайт да предприема

Plamen Bijev

New Member
Здравейте.
Снощи постнах нова тема относно създаването на онлайн радио, но явно се оказва че ще имам проблеми с авторските права на някой миксове и сетове!
Та това да го оставим настрана.

От около 5-6 месеца се занимавам с dropshipping и съм доволен горе долу но искам и паралелно с това да развивам и някакв мой си сайт за нещо което да привлича трафик и където мога след време да пусна реклами!
Имам някакви идеи но не съм сигурен в тях.
Моля да ме упътите по някакъв начин! Имам заделен някой лев и нямам кой знае какви познание относно разпространение на сайт, HTML и т.н.
Също търся и съдружник със веще готова реализирана идея нуждаеща се от средства и време.Времето не ми е в излишък но ако идеята му е добра мисля че ще мога да отделе.
Благодаря.

Пламен
 
така зададен въпроса е с много неизвестни дали за бг или за чужбина

ако е за бг не мога да ти кажа нищо просто защото пазарът тук е много изкривен и е малко въпрос под въпрос размера на печалбата

за чужбина най добре е да създадеш проект за нещо от което разбираш и ти е хоби например може да почнеш с малък вордпрес блог да му качваш съсржание да билдваш линкове и като захапе посетители да му сложиш реклами и да си го развиваш с времето ще стане печеливш

другия врариянт е да се насочиш към ниша в която има кинти например някоя от топ платените киурди и да блъскаш здраво сайтове в нея

ти ще си предцениш
 
От: Как да печеля от реклама в интернет?Какъв сайт да предприема

А защо не вложиш още средства във drop-shippinga ? Този бизнес е къде,къде по-печеливш от рекламата с банери по сайтове или affiliate маркетинга! Разширяваш си областта, наемаш хора...
 
От: Как да печеля от реклама в интернет?Какъв сайт да предприема

Добре че ми напомни бях забравил направо за темата която исках да пусна!
Аз винаги съм за нови неща и искам да пробвам и науча нещо ново. :)
 
От: Как да печеля от реклама в интернет?Какъв сайт да предприема

Според мен започни бизнеса си в България,защото в чужбина конкуренцията е много по-голяма.Измисли ако можеш някои нестандартен бизнес,така наи-бързо ще привлечеш потребители.
 

Горе