Как да ползваме iTrader на форума

takamato

Active Member
Ръководствоте е ъпдейтвано 2011
Как се ползва iTrader в секцията Пазар!




Кратко ръководство, и малко картинки :)

1. Намери индекса на iTrader на потребителя, с който си сключил сделка

01.png

--------------------------------------------------------------------------
2. Публикувай "отзив" за сделката

02.png

--------------------------------------------------------------------------
3. Избери, дали си бил "купувач (buyer)", "продавач (seller)", или просто "сделка (trade)"
4. Оцени сделката като позитивна, неутрална или негативна
5. Кратък коментар, видим от всички
6. Тук трябва да публикуваш адреса на сделката (копи и пейст от адресбара на поста, чрез който сте осъществили сделката)
7. Допълнителни коментари, които са видими само за участниците в сделката и администраторите на форума
8. Остава ти само да натиснеш копчето за потвърждаване

03.png



Успешен бизнес на всички!
 
Последно редактирано от модератор:
От: Как да ползваме iTrader на форума

Да, само на секцията където има търговия. Иначе за какво да му даваш Itrader на някой пастнал полезно инфо? Той всеки щеше да го прави и да има в излишък от това. Само в пазара и ако сте поствали и двамата в съответната тема.:)
 
От: Как да ползваме iTrader на форума

Да, само на секцията където има търговия. Иначе за какво да му даваш Itrader на някой пастнал полезно инфо? Той всеки щеше да го прави и да има в излишък от това. Само в пазара и ако сте поствали и двамата в съответната тема.:)
това не е задължително мисля :)
 
мизерен ден прецакал леко итреидъра и се наложе да го исналирам отново загубиха се реитингите но никои не е безгрешен които иска може да помоли да му гласуват стари клеинти :) за днес смятам да не пипам повече
 
От: Как да ползваме iTrader на форума

Хах усещам, че този итрейдър няма да го бъде :d:d:d
 
От: Как да ползваме iTrader на форума

Хах усещам, че този итрейдър няма да го бъде :d:d:d
Аз си мисля че ще го бъде ама с много мъка. Сега пак ще трябва да си помпаме и-трейдовете. Този форум е малко по кофти за чувъркане от phpBB-то.:)
 
От: Как да ползваме iTrader на форума

Тоя итрейдър що не бачка "да го ева"?:):):)
 
От: Как да ползваме iTrader на форума

Искам да попитам .. може ли да се сложи някъде линк към iTrader-а. В смисъл да си видиш репутацията и етц. ? Като гледаш някой профил и да показва iTrader-a и от тоя сорт.
 
Последно редактирано:
От: Как да ползваме iTrader на форума

Браво, евала .. точно от такива всеодайни хора имат нужда едни така да се кажат подрастващи сайтове.. :)
 
От: Как да ползваме iTrader на форума

Мисля, че ще е по-удачно да се вижда на всички страници. Така по-лесно ще се дава и ще се разменя :) Случвало ми се е човекът да не е писал в моята тема, ами направо на лс и тогава си играя да му търся някоя тема или пост в пазара, че да ми излезе и-трейдъра :)
 

Горе