Как да правим обаждания през компютъра?

Jah

Member
Здравейте,
Имам нужда от програма за набиране през компютъра ми.
Идеята е да се свърже мобилния телефон с компютъра и да се разговаря през компютъра.
Ако някой се сеща за нещо, ще е супер!
 
Мисля, че с Viber Out ще стане. Каква операционна система ползваш, не си споделил? За Mac в действителност FaceTime е много удобен.


Той пита за препоръка, ако е искал да търси в Google нямаше да отваря цяла тема. 759 съобщения имаш, всичките спам.
 
Здравейте, благодаря ви много. Операционната система е Windows, устройствата са, Iphone, Samsung, Huawei, за Mac-а знам че става но ползвам HP-та. Желанието ми е когато звъня от лаптопа да си излиза моя номер от който набирам.
 
Здравейте, благодаря ви много. Операционната система е Windows, устройствата са, Iphone, Samsung, Huawei, за Mac-а знам че става но ползвам HP-та. Желанието ми е когато звъня от лаптопа да си излиза моя номер от който набирам.
Viber
 
Мисля, че с Viber Out ще стане. Каква операционна система ползваш, не си споделил? За Mac в действителност FaceTime е много удобен.



Той пита за препоръка, ако е искал да търси в Google нямаше да отваря цяла тема. 759 съобщения имаш, всичките спам.
Кроса взе ли си тротинетка, че гледам всички деца щъкат с такава?
Тая есен кой клас си, 10 май?
 
Може и да повтарям, от къде знаеш. Sky, uphero, хейтър, колкото и акаунта да направиш, пак си същия.
Добре, че не си разследващ журнаслист че и в блиц нямаше да те вземат.
 
Ако искаш да ползваш твоя си план и номер е малко по-сложна гимнастиката, да не кажа почти невъзможно.. и като цяло телефона пак трябва да е наоколо. Вариант с хендсфрии към телефона и примерно подобен апп на ПС

 

Горе