Как да продаваме по няколко домейна месечно

От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Има си форма за регистрация. Кое на става, или дава някаква грешка по натам?

Всеки път въвеждам и ми дава "Please check the highlighted fields below.
- Captcha value does not match
Което не е вярно и после блокира IP адреса от който се опитвам да вляза.
Ако някой колега има време и удари едно око за регистрация (тоест да ме регистрира с мои данни, аз после ще си сменя паролата) ще съм много благодарен
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Всеки път въвеждам и ми дава "Please check the highlighted fields below.
- Captcha value does not match
Което не е вярно и после блокира IP адреса от който се опитвам да вляза.
Ако някой колега има време и удари едно око за регистрация (тоест да ме регистрира с мои данни, аз после ще си сменя паролата) ще съм много благодарен

Прати на лично някакви данни, мога да опитам.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Някой знае ли таксите и условията за пускане на домейн за продажба в Namejet.
И може ли да препоръчате подобни места където мога да си пусна домейните за продажба без първоначална такса, а да таксуват процент от продажбата. Понеже до момента под формата на аукцион само във флипата съм пускал.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Namejet не пускат ли аукциони само за изтекли домейни?

Иначе в Sedo-то пускането е безплатно и после ти взимат 30% (минимум $60). Във форума NamePros също става, ама там клиентите са различни...
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Някой знае ли таксите и условията за пускане на домейн за продажба в Namejet.
И може ли да препоръчате подобни места където мога да си пусна домейните за продажба без първоначална такса, а да таксуват процент от продажбата. Понеже до момента под формата на аукцион само във флипата съм пускал.

Скоро @dnc спомена undeveloped.com - доста удобен сайт и с приятен интерфейс, други места на който съм си листнал домейните и няма такса за публикуване:
- afternic.com
- golem.eu
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Най-после godeddy вече отново имат live chat
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

И аз съм листнал 48 домейна там, от 25.02 до момента имам 2500 преглеждания, които основно идват от два домейна, но до момента - нищо. :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Аз имам към 40 домейна там от около месец и имам 0 преглеждания - wtf, вие променили ли сте днс-те на домейните който сте листнали там ?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Аз имам към 40 домейна там от около месец и имам 0 преглеждания - wtf, вие променили ли сте днс-те на домейните който сте листнали там ?

да, така всеки който изпише домейна поради кавато и да е причина бива отвеждан до селс пейджа, в противен случай само хора преглеждащи ъндивелопед могат да ти видят домейна
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ако промяната на dns на домейните не е задължителна, мога ли да листна едни и същи домейни едновременно в Flippa, Afternic и Undeveloped.
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ако промяната на dns на домейните не е задължителна, мога ли да листна едни и същи домейни едновременно в Flippa, Afternic и Undeveloped.

Да, можеш .......
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Някой продал ли е домейн през undeveloped.com, аз имам 44 домейна там и за 6 седмици имат над 6200 преглеждания, но не съм продал нищо там все още

Не съм продавал там, обаче бях продал един домейн на друго място, съответно там (undeveloped.com) дадох да се изтрие и след около 2 месеца ( :) ) получих имейл от undeveloped.com че някакъв тип ме офертира за този домейн.
Така че там ми се струва много умряла работа.

И в тоя ред на мисли, някой да е продал домейн през ebay? и за каква сума става въпрос?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

в ебея съм продавал няколко за по 10-20-30 $
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Не съм продавал там, обаче бях продал един домейн на друго място, съответно там (undeveloped.com) дадох да се изтрие и след около 2 месеца ( :) ) получих имейл от undeveloped.com че някакъв тип ме офертира за този домейн.
Така че там ми се струва много умряла работа.

И в тоя ред на мисли, някой да е продал домейн през ebay? и за каква сума става въпрос?

През ebay не съм продавал, но съм пускал за продажба и вината да не продам нищо си беше само моя ( отказах 2-3 оферти за които си мислех, че са ниски от по $100- $120, а сега домейните са си още при мен :) )

Купувал съм от ибей домейни преди около 6 -7 месеца и след това съм ги продавал на добра печалба, последния беше един брандъбъл домейн, купен за $35 и след около месец продаден през линкедин за $400 :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Кратка равносметка за първото Q на 2016г. :D

Добре, че имаше промоции за по $1, че бая домейни ще се окажат греда, сега като ги гледам след хазартната ми треска.. :)

Едни ги пробвах с директна продажба към крайни потребители, но от 100 email-a ми върнаха само 2, 1 - не не занимавай и 1 - ше предадем. :D

Втори смятам да ги развия и да се самоизхранват...
Единия, вече го сеОптимизирах и чакам да се индексира в гугъл, ще го мъча с адсенс, че подновяването му е $40, ако си ги изкара, може и да го подновя (има цяла година, де)
За други смятам да пусна афф през амазон, щото са "трепач" ключови думи... ама за немския пазар, проблема е, че не вдявам и грам немски... :D

За трети смятам да видя как стоят нещата с брокер.
Щото имам едни дет се вика с "огромен потенциал", ама нещо не мога да им намеря правилните китайци.

Четвърти.. дето са уж брандабъл, ама от брандбукета ми казаха, че не стават...
Тях ще ги помъча из другите брандъл разбирачи, ако и те ма отрежат... ше им търся поне 50% от рег. таксата като им дойде времето да си ходят.

И пети... дето са абсолютна 100% греда, добре че са за по $1, ако им взема по $2-3 сигурно ще се самообявя за "домейнер на месеца" ;)


Да се знае... :D
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Харесах си домейн който изтича след 2 седмици.
Ако не бъде подновен как да изпреваря останалите мераклии и кога точно ще бъде свободен за регистрация?
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Добър знак за всички имащи VR домейни :)

vrsmartphone.com 1,800 USD 2016-03-02 Sedo

Ти ли си бившият вече собственик на този домейн?
 

Горе