Как да продаваме по няколко домейна месечно

От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Някой правил ли си е експерименти с estibot-a или по-точно с алгоритъма му. Вече втори ден се пробвам да му хвана някаква логика на оценяване и приоритетите и до момента не хващам.... търсих нещо в интернет, но до момента май никой не е разгадал системата.
Пробвах както с думи с много търсения, така и с високи CPC, така и с домейни дето са заети .net/org/info или biz и нищо, вади ми някакви къси пари за домейн.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Пробвай с dictionary word, според мен за него е важно дали е една дума, дължината и търсенията и колко подобни домейна има регнати, но това си е само мое мнение.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

И това го пробвах от първите пъти още. А сега татенцата вадеха някакъв проблем и някакви страшни домейни кат ги проверявам ми дава, че са свободни влизам в татенцата слагам ги в кошницата и в момента в който тръгна да ги плащам вече ги няма :D нещо много им куца системата.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Добре де платих си таксата зааукциона в годадито всичко ок след това влизам да си настроя начина на плащане дава ми да си въведа ацц и пассс наново и влиза за 2 сец и ме логаутва с това съобщение: To keep your account secure, we need to revalidate your account. Някакви идеи по въпроса какво да сторя ?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Добре де платих си таксата зааукциона в годадито всичко ок след това влизам да си настроя начина на плащане дава ми да си въведа ацц и пассс наново и влиза за 2 сец и ме логаутва с това съобщение: To keep your account secure, we need to revalidate your account. Някакви идеи по въпроса какво да сторя ?

Да са ти изпращали някакви мейли за валидация който си пропуснал ?
Или случайно да имаш 2-ри акаунт при тях?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Да са ти изпращали някакви мейли за валидация който си пропуснал ?
Или случайно да имаш 2-ри акаунт при тях?
единственото което получих е това Благодаря ви за да стане член на GoDaddy Auctions® ! Този имейл съдържа връзки към важна информация , за да ви помогне да започнете . Моля, имайте го за справка в бъдеще . Вашият Клиент номер е дъра бъра .... това ми е конфирм майла няма линк за активация
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Някой правил ли си е експерименти с estibot-a или по-точно с алгоритъма му. Вече втори ден се пробвам да му хвана някаква логика на оценяване и приоритетите и до момента не хващам.... търсих нещо в интернет, но до момента май никой не е разгадал системата.
Пробвах както с думи с много търсения, така и с високи CPC, така и с домейни дето са заети .net/org/info или biz и нищо, вади ми някакви къси пари за домейн.

Ето ти един тест:
http://www.estibot.com/appraise.php...18b05f520136d2a655c8bb571e&domain=estibot.com

:D
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно


Хахаха да точно за това говорим, тук даже не хващат и никакъв авторитет от линковете дето получават от толкова много авторитетни сайтове.....


Пичове, а да ви попитам как вървят домейните със съкращения като vr само, че в обикновени ниши примерно dnc беше купил домейн menfr - men for rent (да ве знам, че нищо не значи, ама не можа да ми дойде по смислен пример) тест дума и съкращение от 2 букви от 2 други думи. Стана кълбо та да видим :D
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Колеги до колко време ти одобряват домейн в brandbucket.com

Миналата седмица бяха бързи, отне им само 5 дена :), но сега имам още 10 чакащи на опашката.

Последно време само ме режат и то за добри ( звучни ) 5 буквени комове - просто нямам обяснение - ако и сега ми реджекнат всичките 10 домейна ги отсвирвам тия цървули форевър.

току що съм им пуснал 2:

Ofily.com
Picssio.com

В неймпрос гледам, че и други вече са спряли да събмитват домейни при тях - има цяла тема за брандбукета
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Миналата седмица бяха бързи, отне им само 5 дена :), но сега имам още 10 чакащи на опашката.

Последно време само ме режат и то за добри ( звучни ) 5 буквени комове - просто нямам обяснение - ако и сега ми реджекнат всичките 10 домейна ги отсвирвам тия цървули форевър.

току що съм им пуснал 2:

Ofily.com
Picssio.com

В неймпрос гледам, че и други вече са спряли да събмитват домейни при тях - има цяла тема за брандбукета

Може ли линк към темата за Брандбъкета?
Интересно ми е дали някъде има някаква статистика на продадените им домейни?
Доста ми е любопитно колко продават, а в НеймБио май няма статистика за техните продажби.
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Може ли линк към темата за Брандбъкета?

Ето: https://www.namepros.com/threads/brandbucket-experience.793278/page-203

Някаде по-назад доста юзъри включително и аз сме давали статистики. От време на време и информация кой какво е продал се пуска.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Някой да играе с Domain Name Sales? Преди време пробвах да събмитна няколко домейна, но получих следния отговор:

Hello,

Your request to signup at DomainNameSales.com and InternetTraffic.com has be rejected for the following reasons:

- Too few domains - we are servicing larger domain portfolios at this time

We welcome you to make the neccessary corrections and resubmit your application.

Sincerely,

Client Support,
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Миналата седмица получих същия отговор при пускане на 60 домейна
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

0c08188.jpg


Я дайте по едно мнение за този домейн, от букета ме резнаха, а в нейма няма кой знае какъв интерес... :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

На логото едвам се чете. Това CRIPTORIO ли е? Знам, че в днешно време терминът се използва за неща свързани с шифриране и кодове. Но в буквалния смисъл “крипта” означава “гробница”. Лично на мен не ми харесва подобно име.
 

Горе