Как да продаваме по няколко домейна месечно

От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Брей - тия "истинските домейнъри" кои ли "други джаджи" използват?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Аз ненавижам тоя момент когато някой домейн се окаже запазен, неизползван и предложен за продаване за стотици или хиляди. Аман от такива дето изкарват пари докато пречат на останалите.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Брей - тия "истинските домейнъри" кои ли "други джаджи" използват?

И аз се смутих и почнах да търся в Г за "истинските домейнъри".....
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

И аз се смутих и почнах да търся в Г за "истинските домейнъри".....

Май се бъзикаш, но не си казвате тактиката и не споделяте ресурс,
Домейнърите сте като хищници, според мене, ама не искам да ви създавам ореол
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Май се бъзикаш, но не си казвате тактиката и не споделяте ресурс,
Домейнърите сте като хищници, според мене, ама не искам да ви създавам ореол

С питане далеч се стига, питайте.... и аз питам всеки ден, ако знам що да не кажа.... всеки има различни домейни, едни са добри други не чак толкова, какво да крия, няма как да продам твой домейн или пък ти да продадеш мой, така че питай :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Аз ненавижам тоя момент когато някой домейн се окаже запазен, неизползван и предложен за продаване за стотици или хиляди. Аман от такива дето изкарват пари докато пречат на останалите.

И аз така... докато написах мейл "колко струва това" и получих сериозния мейл $250k

Домейна е закупен и складиран. От 15 години не се използва и при цена от $10 на година инвестицията е около $150.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Аз ненавижам тоя момент когато някой домейн се окаже запазен, неизползван и предложен за продаване за стотици или хиляди. Аман от такива дето изкарват пари докато пречат на останалите.



Ти такова майката на капитализма в две изречения.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Домейна ако не го ползваш трябва да ти се отнема.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Домейна ако не го ползваш трябва да ти се отнема.

Тогава да важи и за недвижимостите :) Не си ли живееш в къщата на село - да се национализира :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Който не такова съпруга(та) си - държавен служител(ка) да идва и да...

Който не си ползва парите (държи ги в банка) - конфискация в полза на държавата и раздаване на „бедните“.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Аз искам да попитам по опитните като например "dnc" и "SmartBusiness", ако естибот казва, че даден домейн е примерно 1К, за колко би се продал реално.
Знам че естибот не е критерии, и че домейна струва толкова колкото е готов да даде купувача но ако сте имали подобни случай моля да споделите малко опит.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ееее, една тема не можем да държим чиста и полезна, ми това си е бизнес като всеки друг, ако не ви харесва здраве да е

Извинявам се за което.
Да питам по темата - някъде не купуват ли ползвани домейни на килограм?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Извинявам се за което.
Да питам по темата - някъде не купуват ли ползвани домейни на килограм?

Пробвай в неймпрос, ентусиасти има... но иначе сайт за подобна услуга не съм срещал аз лично, наскор в неймпрос някой плащаше по $1 за .СОМ без значение кога изтича и тн.
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Аз искам да попитам по опитните като например "dnc" и "SmartBusiness", ако естибот казва, че даден домейн е примерно 1К, за колко би се продал реално.
Знам че естибот не е критерии, и че домейна струва толкова колкото е готов да даде купувача но ако сте имали подобни случай моля да споделите малко опит.

Точен отговор няма на този въпрос, както писах и на uphero пробвай по форумите, наскоро ми попадна обява, че човека плаща до $200 за .СОМ с естибот валю от $1500 + божа работа :)
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

А някой от форума да е правил хубави продажби на .org и .net ? :rolleyes:
 
От: От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

А някой от форума да е правил хубави продажби на .org и .net ? :rolleyes:

Аз лично не съм, имам само .СОМ домейни + три .CO.UK и един INFO и разбрах, че други освен .СОМ няма да купя, да не се заричам, ама за сега не виждам смисъл
 

Горе