Как да продаваме по няколко домейна месечно

От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Преди 23 дена предложих домейни в Namerific и още нямам отговор. Някой знае ли колко се чака?

Много, може и 4 седмици, на човека му пуши китарата, страшно много домейни им пращат и всичко се преглежда ръчно
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Много, може и 4 седмици, на човека му пуши китарата, страшно много домейни им пращат и всичко се преглежда ръчно

1 човек ли го движи този сайт? Иначе се чака много и после за лого пак се чака. А в Брандбъкет изобщо не ми ги одобряват, яко ме режат, а хубави домейни им пращам.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

1 човек ли го движи този сайт? Иначе се чака много и после за лого пак се чака. А в Брандбъкет изобщо не ми ги одобряват, яко ме режат, а хубави домейни им пращам.

Собственика го знам кой е, но никога не съм го разпитвал колко човека работят там, но доста се чака в namerific
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Видях, че като предложиш брандъбъл домейн, се смята за предимство ако имаш акаунти на това име в социалните мрежи.

Ако за всеки домейн се правят профили в социалните мрежи, това няма ли да създаде проблем с Туитър и Фейсбук?

Може ли да се правят толкова много профили без да те блокират?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Много, може и 4 седмици, на човека му пуши китарата, страшно много домейни им пращат и всичко се преглежда ръчно

Тези от Namerific защо не пращат уведомителен имейл като ти прегледат домейните. Сега като си влязох в профила видях, че всички домейни вече са прегледани.

Някой са отхвърлени. На други пише Pending Listing Fee. Това не мога го преведа какво означава?
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Тези от Namerific защо не пращат уведомителен имейл като ти прегледат домейните. Сега като си влязох в профила видях, че всички домейни вече са прегледани.

Някой са отхвърлени. На други пише Pending Listing Fee. Това не мога го преведа какво означава?

Значи, че са одобрени и чакат да се плати за да ги качат на сайта
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Никъде в менюто не виждам възможност за плащане.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Никъде в менюто не виждам възможност за плащане.

Виж си на мейла, който е свързан с профила ти, там идва линк за плащане.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Според мен имат проблем с изпращането на мейли, аз се опитах да си възстановя паролата два пъти, но не получих мейл.
Свързах се със съпорта им, чрез namepros :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Според мен имат проблем с изпращането на мейли, аз се опитах да си възстановя паролата два пъти, но не получих мейл.
Свързах се със съпорта им, чрез namepros :)

Представям си какво е да искаш да си купиш домейн от тях :D
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Според мен имат проблем с изпращането на мейли, аз се опитах да си възстановя паролата два пъти, но не получих мейл.
Свързах се със съпорта им, чрез namepros :)

Може да е в Спам раздела мейлът... Но иначе малко непрофесионално е всичко това, затова не си давам зор там да пускам домейни за одобрение. Иначе одобряват повече.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Да, наистина имат проблем с изпращането на имейли. В Namepros има доста оплаквания по този въпрос.

Аз им писах на имейла, но те просто ми дадоха техния имейл за ПейПал. Не е посочено каква сума трябва да платя, нито как да направя плащането, като пращане пари на приятел или нещо друго?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Да, наистина имат проблем с изпращането на имейли. В Namepros има доста оплаквания по този въпрос.

Аз им писах на имейла, но те просто ми дадоха техния имейл за ПейПал. Не е посочено каква сума трябва да платя, нито как да направя плащането, като пращане пари на приятел или нещо друго?

Hello,

Thanks for letting us know about these issues.

We are working with our developers closely to fix the issues regarding the mails as soon as we can.

Thanks

Туй ми отговори човечеца от Неймпрос :)

Edit: Явно са се захванали защото в момента namerific е в ремонт :D

[FONT=&quot]Error: Could not make a database connection using root@localhost[/FONT]
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Платих им 8 $ чрез опцията пращане пари на приятел. Надявам се всичко да е наред.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Нещо не могат да се справят с този сайт namerific, не е нормално да стои така неработещ...
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

В Америка е нощ, хората още спят.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Най-накрая имам приет домейн в БрандБукет, същият е приет и в Неймрифик, но за $2500 повече пара... хмм :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Най-накрая имам приет домейн в БрандБукет, същият е приет и в Неймрифик, но за $2500 повече пара... хмм :)

Някой от тези (БрандБукет, и Неймрифик) няма ли да има против, че домейна е приет при другият?
Всъщност някой има ли продажби в Неймрифик?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Неймрифик нямат проблем, но БрандБукета ще искат да бъде само при тях, ако реша да го листна. :)
 

Горе