Как да продаваме по няколко домейна месечно

От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Когато ти получаваш пари от продаден домейн, според мен е задължително да има съвпадение на името на собственика на акаунта и на картата или банковата сметка.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Когато ти получаваш пари от продаден домейн, според мен е задължително да има съвпадение на името на собственика на акаунта и на картата или банковата сметка.

Благодаря за отговора , решението което виждам в такъв случай е да си направя нов акаунт в дадито и да си ги пушна там , но оттук идва въпроса как да го направя , не м исе вярва да позволяват повече от един акаунт.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Значи, ако купуваш домейни от Godaddy, с paypal, няма никакво значение кой е на картата, регистрирана в paypal, както и няма проблем, ако продадеш нещо в Godaddy, и да ти преведат пари по paypal.
Обаче, ако има някаква акция на домейни в Godaddy (домейн по 1.99$), трябва да платиш с карта и онези могат да поискат лични данни на собственика на картата в някой момент ( не е задължително, или ако акаунта е нов, и ако не успееш да докажеш или не искаш, взимат домейна и връщат парите по сметката) .
С две думи, проблеми няма.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Значи, ако купуваш домейни от Godaddy, с paypal, няма никакво значение кой е на картата, регистрирана в paypal, както и няма проблем, ако продадеш нещо в Godaddy, и да ти преведат пари по paypal.
Обаче, ако има някаква акция на домейни в Godaddy (домейн по 1.99$), трябва да платиш с карта и онези могат да поискат лични данни на собственика на картата в някой момент ( не е задължително, или ако акаунта е нов, и ако не успееш да докажеш или не искаш, взимат домейна и връщат парите по сметката) .
С две думи, проблеми няма.

Доколкото разбрах за него проблема не е в купуването на домейни, а как да си изтегли парите от продаден домейн.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Една бърза яснота върху въпроса , купувани са домейните с дебитна карта проблема е ,че ще се наложи запор върху сметките на дадения човек и при евентуална продажба на някои от домейните няма да могат да се изтеглят парите. С пейпал окей няма проблеми , но ако даден домейн бъде продаден в ъндевелопед да кажем, и аз посоча сега моята сметка ще стане конфликт. Та умувам как ако се наложи да ми платят през банкова сметка да няма проблем .
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Една бърза яснота върху въпроса , купувани са домейните с дебитна карта проблема е ,че ще се наложи запор върху сметките на дадения човек и при евентуална продажба на някои от домейните няма да могат да се изтеглят парите. С пейпал окей няма проблеми , но ако даден домейн бъде продаден в ъндевелопед да кажем, и аз посоча сега моята сметка ще стане конфликт. Та умувам как ако се наложи да ми платят през банкова сметка да няма проблем .

Ако продадеш домейна някъде, би трябвало да ти поискат начин на плащане и да въведеш Пейпал или карта твоя и да ти пратят парите там. Няма значение, че самия домейн е купуван с друга карта. Ти домейна и с биткойни може да си го купил или да ти го е прехвърлил безплатно някой приятел. в зависимост къде го продадеш ще ти пратят инструкции как искаш да си получиш парите. А относно Годеди и други сайтове можеш по всяко време да си редактираш картите и начините на плащане.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Аз миналата седмица продадох домейн в Undeveloped и преди да ми преведат парите специално ми поискаха да си прегледам всички данни за акаунта и банковата сметка и ако има някакво разминаване да си коригирам данните.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Аз миналата седмица продадох домейн в Undeveloped и преди да ми преведат парите специално ми поискаха да си прегледам всички данни за акаунта и банковата сметка и ако има някакво разминаване да си коригирам данните.

С това мисля, че отговаряш на въпроса му. Получването на парите не е проблем :)
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Ако продадеш домейна някъде, би трябвало да ти поискат начин на плащане и да въведеш Пейпал или карта твоя и да ти пратят парите там. Няма значение, че самия домейн е купуван с друга карта. Ти домейна и с биткойни може да си го купил или да ти го е прехвърлил безплатно някой приятел. в зависимост къде го продадеш ще ти пратят инструкции как искаш да си получиш парите. А относно Годеди и други сайтове можеш по всяко време да си редактираш картите и начините на плащане.

В първия си пост той казва, че и акаунтът му се води на друго име. Може да се получи проблем от различните имена в акаунта и банковата карта или сметка.
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

В първия си пост той казва, че и акаунтът му се води на друго име. Може да се получи проблем от различните имена в акаунта и банковата карта или сметка.

Би трябвало да може да редактира всичко и да си въведе негови данни актуални.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Това добре ,а това че домейните са собственост на даденото лице.От там ми тръгват кахърите ок променям всички данни и в крайна сметка данните на ацц и картата мойте, а домейна е на името на приятелката ми.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Не можеш ли да промениш и WHOIS данните на домейна с твоите. За всеки домейн има такава опция.
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Не можеш ли да промениш и WHOIS данните на домейна с твоите. За всеки домейн има такава опция.
Ето това не го знаех , но ще реши всички проблеми си мисля само ще погледна дали и името на собственика на акаунта може да бъде променено. Бълагодаря ви искренно на всички които помогнаха. Ще споделя в най скоро време какво е станало и как за да го има като инфо за евентуален такъв проблем при някой друг. Отново благодаря за бързата реакция.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

При продажба на домейн в Sedo изискват ли ексклузивни права?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Здравейте колеги,
От месец листвам домейни в Седо, Флипа, Ъндевелопед, Афтерник, НеймПрос, в домейнърски групи във Фейсбук и др. места, но забелязвам, че или няма никакъв трафик към тях - или трафика спада. Повечето са паркирани на едно или друго място, каквото препоръчват сайтовете да се прави е добавено. Листвани са досега безплатно, с две проби в Дедито и Флипа - в които пуснах аукциони. Пробвам и със картинки със дописани домейните на тях.
Абе правя какви ли не опити, всичко, за което прочета някъде, но напразно.
Единствено в Ибей за седмица събраха по 20 преглеждания, но нищо от там.
Никакъв интерес и респонс обаче няма.
А имената не са лоши (com, info, eu, biz)по разните групи във Фейсбук се харесват, имах 2 пазарлъка за цена, но не станаха.
Какво според вас не правя както трябва, че много тъпо се чувствам вече :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Един месец не е чак толкова много време. На мен ми се случвало няколко месеца да нямам продажби, а след това да продам няколко наведнъж.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

То зависи и на какви пари ги обявяваш, ако по $1 ги пускаш все ще имаш продажби.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Не толкова до продажбите - как да постигна трафик, явно не ги виждат хората? Време ли трябва, що ли?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Аз засега моите домейни ги рекламирам само в Туитър.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Преди 23 дена предложих домейни в Namerific и още нямам отговор. Някой знае ли колко се чака?
 

Горе