Как да продаваме по няколко домейна месечно

От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Не съм човек дето се оплаква, но ми писна от тия измислените брадъбъл гуровци от брандбукет - постоянно ми реджектват домейните и мисля да си направя експериметн ако има някой заинтересован да участва нека пише

Последни отхвърлени:

ofily - те имат за продан ofilo.com $2,125

favoryo - този също е при тях favoreo.com $1,995

..... и други, но не ми се пише вече
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Аз като разбрах по колко домейна продават на месец (след като най-накрая този месец разкриха тази информация) реших да разпродам повечето, които имам там, а готините да ги отпиша и да си ги продавам по други канали. Беше нещо от рода на 65 домейна за Януари. 65 от 26 000. Хахаххаха. Какъв е шанса? Между другото аз съм некакъв супер щастливец или със супер яките домейни, защото за два месеца продадох 3.

Favoryo много повече ми харесва от favoreo

Ofily повече от Ofilo

Какъв експеримент си намислил?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Аз като разбрах по колко домейна продават на месец (след като най-накрая този месец разкриха тази информация) реших да разпродам повечето, които имам там, а готините да ги отпиша и да си ги продавам по други канали. Беше нещо от рода на 65 домейна за Януари. 65 от 26 000. Хахаххаха. Какъв е шанса? Между другото аз съм некакъв супер щастливец или със супер яките домейни, защото за два месеца продадох 3.

Favoryo много повече ми харесва от favoreo

Ofily повече от Ofilo

Какъв експеримент си намислил?

Да прехвърля 1-2 домейна в акаунта на някой приятел и да видя дали ще ги одобрат - ако ги одобрът ще стане интересно

Сега им писах да ми изтрият акаунта и да се приключва с тия бездарници.

Тази информация за продажбите съм я пропуснал, къде мога да е видя
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

От newsletter-a им. Не са 65, а 82 и им е най-силният месец досега.

We more than doubled our sales from last January on our way toward one of our best months of sales! Keyword and Invented names continue to be evenly split with the average sales price for a keyword brandable being $3325 and the average sales price of an invented brandable being $4944.

Out of 82 sales in January, 47 unique sellers sold a name and 8 of those were first time sales.

Ако искаш дай да видим дали ще ги одобрят. Пиши на лично - ако решиш.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

От newsletter-a им. Не са 65, а 82 и им е най-силният месец досега.

We more than doubled our sales from last January on our way toward one of our best months of sales! Keyword and Invented names continue to be evenly split with the average sales price for a keyword brandable being $3325 and the average sales price of an invented brandable being $4944.

Out of 82 sales in January, 47 unique sellers sold a name and 8 of those were first time sales.

Ако искаш дай да видим дали ще ги одобрят. Пиши на лично - ако решиш.

Направо съм решил, утре ще ти пиша на лично, че сега стана късно

Мерси за инфото, сега ще си прегледам мейлите от тях
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Има нещо такова, въпреки че може да не съм прав, одобрени домейни, завършващи на woo, както и одобрен Shadowo, но отхвърлят Shadowoo. Възможно е да не съм прав де , да не звучи добре... И кой по дяволите ще купи домейн . Ly
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Не съм човек дето се оплаква, но ми писна от тия измислените брадъбъл гуровци от брандбукет - постоянно ми реджектват домейните и мисля да си направя експериметн ако има някой заинтересован да участва нека пише

Последни отхвърлени:

ofily - те имат за продан ofilo.com $2,125

favoryo - този също е при тях favoreo.com $1,995

..... и други, но не ми се пише вече

И на мен твоите ми харесват повече от тези който са одобрили.
Този път май бързо ти ги прегледаха?
Аз съм пуснал няколко по едно и също време, половината след 2-3 дни ги прегледаха а другите вече стоят повече от 2 седмици и нищо.
Преди това ми бяха одобрили 2 домейна по едно и също време, единия буквално за 2-3 дни му направиха и лого и го публикуваха, а другия още и лого няма (вече 3-та седмица)
Доста странна система на работа имат , не мога да ги разбера какво правят.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Във afternic за колко време се осъществяват транзакциите и прехвърлянето на домейн?
От 8ми март съм на това положение (uploads.tapatalk-cdn.com/20160311/980e1354daf7425a9c894bcc92fd32d2.jpg)
Трябва ли да е отключен домейна или да си го оставя заключен докато стигна до стъпка три?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Всъщност си го продал вече ли този домейн?
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Да, направих регистрация, листнах си домейните и след 10мин получих мейл че единият от тях е купен, влязох през линка въведох email-а за paypal и от тогава съм на стъпка 2 чакане.
Плащането минава през escrow, което ме навежда на мисълта че от там идва размотаването. Това ми е първата продажба и си нямам идея колко време отнема.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

От 26 000 домейна, 4370 са на техния шеф Michael Krell. Ако и другите служители в Brand Bucket имат качени по няколко хиляди свои домейни, това означава, че приемането на домейни от външни продавачи е по-скоро изключение. Ако ofilo.com и favoreo.com са на някой техен служител, естествено че няма да приемат твоите ofily и favoryo.

https://www.brandbucket.com/profile/mediaplow
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Да, направих регистрация, листнах си домейните и след 10мин получих мейл че единият от тях е купен, влязох през линка въведох email-а за paypal и от тогава съм на стъпка 2 чакане.
Плащането минава през escrow, което ме навежда на мисълта че от там идва размотаването. Това ми е първата продажба и си нямам идея колко време отнема.
По принцип, на мен там ми продадоха няколко домейна, плащането понякога отива и до 10 дена.
Обаче може и да им пишеш и отговарят хората, драсни им някой ред някъде около 15 март с питане какво става.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Благодаря, значи всичко е нормално.
Относно бъкета на мен ми отхвърлиха winnter при положение че имат summerr :) и expectid имат expectis, expectsy но пък ми взеха vruta който очаквах да отхвърлят,
но колкото повече чета за бъкета толкова повече се разочаровам отделно че чаках 15тина дни докато го одобрят а сега не се знае и с логото колко време ше се размотават, дано да си заслужава 100те долара :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Аз толкова ядосан не съм било от тийнейджърските си години, вчера направо побеснях и не ща да ги чуя тия... при тях повече нищо не качвам

Поздравления за продажбата на колегата по-горе :)
 
От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

От 26 000 домейна, 4370 са на техния шеф Michael Krell. Ако и другите служители в Brand Bucket имат качени по няколко хиляди свои домейни, това означава, че приемането на домейни от външни продавачи е по-скоро изключение. Ако ofilo.com и favoreo.com са на някой техен служител, естествено че няма да приемат твоите ofily и favoryo.

https://www.brandbucket.com/profile/mediaplow

Ако наистина е така, това е доста вероятна причина да не приемат въпросните домейни а и не само.
Друга вероятна причина е да търсят някакво разнообразие и да гледат да не приемат сходни домейни на вече приетите защото така ще се обезценят или няма да се продадат(ако са на "техни хора")
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Michael Krell не е шефа. Той просто има толкова много домейни там , че са го направили ambasador на BB.

Шефката е една - Margot.

А иначе защо на някои домейни им стават по - бързо логата? Защото работят с дизайнери, които избират на кой домейн да направят лого - и като видят някой, който според тях ще се продаде по - бързо, правят първо на него, за да си вземат парите. Защото и те взимат своите 100 долара или повече (ако сте избрали тази опция) при продажба на домейна.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Michael Krell не е шефа. Той просто има толкова много домейни там , че са го направили ambasador на BB.

Шефката е една - Margot.

А иначе защо на някои домейни им стават по - бързо логата? Защото работят с дизайнери, които избират на кой домейн да направят лого - и като видят някой, който според тях ще се продаде по - бързо, правят първо на него, за да си вземат парите. Защото и те взимат своите 100 долара или повече (ако сте избрали тази опция) при продажба на домейна.

Мерси за инфото с логотата, сега ми се изясни.
Иначе 4 000 от 26 000 не е лошо , не ми се мисли тоя пич какво прави като дойде време за подновяване 4000 X $10= 40 000 $ :shock:
 

Горе