Как да процедирам сега?

uni-web

Well-Known Member
Здравейте,

Сайтовете ми бяха ударени от Penguin Гугъл ъпдейта за прекомерно exact match линкване. Акаунтът тук ми е ******. Опитвам се да реша проблема, но не мога да си изтрия акаунта - бихте ли го изтрили с всички линкове в него, за да почна на чисто?

Благодаря ви предварително!

Поздрави


Не, че ми пречи да ги делна, но не мислите ли, че за това нещо се мисли преди да се събмитва, защото примерно аз ако ги изтрия губя пък 130 публикации. А и никак не мисля, че това нещо че му помогне на човека да си възвърне позициите или да си махне наказанието от пингвина.

Да не говорим, че имам 4 социалки, и ако почнат да ми пишат всички да им трия това което са шервали, аз за кво съм си играл да ги правя. Не става въпрос за сайта в подписа ми за друг е, но цирка е един и същ!

Та, ако може някакъв съвет какво да правя да му затрия ли всичко или да се опитам да му обясня, че загубата на линковете ще му навреди няма да му помогне!


Плс. за съвет!
 
От: Как да процедирам сега?

Оправи си правилата за ползване и публикуване, при добре направени общи условия няма да имаш проблеми :)
 
От: Как да процедирам сега?

Защо да триеш? Махни им само линковете като искат. Ама им кажи, че има голяма вероятност положението да стане по-лошо понеже си признават, че са спамили.
 
От: Как да процедирам сега?

Според мен трябва да му изтриеш акаунта щом иска. Стига да докаже, че той е собственика, за да не стават мизерии. Най малкото всяка нормална социална мрежа трябва да има опция за изтриване на акаунт. Ти да не си топлофикация, един път закачен и доживот ...
 
От: Как да процедирам сега?

Виж човека колко нормално те е попитал :)
аз бих му ги изтрил :) друг е въпроса дали има смисъл
 
От: Как да процедирам сега?

Абе мен не ме бърка да му ги махна, както и акаунта, но мисля, че няма да му помогне а и да не говорим, че ако всеки почне да прави така, какво правим тогава.
 
От: Как да процедирам сега?

Абе мен не ме бърка да му ги махна, както и акаунта, но мисля, че няма да му помогне а и да не говорим, че ако всеки почне да прави така, какво правим тогава.

Може да му пишеш, че едва ли това ще помогне и ако все още иска да се направи - да потвърди
иначе не мисля, че всеки ще почне да иска това...
 
От: Как да процедирам сега?

Може да му пишеш, че едва ли това ще помогне и ако все още иска да се направи - да потвърди
иначе не мисля, че всеки ще почне да иска това...

Точно това му писах сега както му и обясних, и че т. да ми прати потвърждение от мейла с който е регнат щото писмото беше от друг мейл!
 
Не, че ми пречи да ги делна, но не мислите ли, че за това нещо се мисли преди да се събмитва, защото примерно аз ако ги изтрия губя пък 130 публикации. А и никак не мисля, че това нещо че му помогне на човека да си възвърне позициите или да си махне наказанието от пингвина.

Да не говорим, че имам 4 социалки, и ако почнат да ми пишат всички да им трия това което са шервали, аз за кво съм си играл да ги правя. Не става въпрос за сайта в подписа ми за друг е, но цирка е един и същ!

Та, ако може някакъв съвет какво да правя да му затрия ли всичко или да се опитам да му обясня, че загубата на линковете ще му навреди няма да му помогне!


Плс. за съвет!
Като цяло, може да иска от теб това, но на практика не мисля, че ще промени нещо. Като си нагъзен, нагъзен си седиш докато не измислиш нещо по-уникално. Какво? Реално на него пак ще са му нужни връзки. Няма да му помогне, факт. Но това са неговите виждания за нещата с новия алгоритъм и ти само може да му ги уважиш.

Спокойно той ще е един от малцината, да не кажа единствения. Реално му трябва нещо друго, но и няма да е зле да помисли за някаква адекватна стратегия и да не прецаква това, което е градил, защото Google пак ще си го резне. Няма прошка за никой, нищо, че уж го играеш от добрите.

Защо не му предложиш малко да си поиграе с анкорите и да измисли нещо креативно, вместо да трие, че и теб да те ангажира с глупости. Загубата на линковете ще е печална за него. Каквото и да прави пак ще се върне към този метод, да може и да го прави по-прецизно, но леко се съмнявам. :)
 
От: Как да процедирам сега?

Сега се сетих при последния ъпдейт на специално тази ми социалка съм забравил да пусна възможността за редакция иначе преди си я имаше, но я преработвах, и съм изключил за тази възможност. Та ако ми отговори, ще му кажа да си помисли пак и ще гледам в най-кратък срок да я пусна пак.
 
От: Как да процедирам сега?

Я му кажи на тоя да почне да се налинква по други думи и постепенно ще му падне наказанието, и да не те занимава да му триеш линковете.
 
От: Как да процедирам сега?

Я му кажи на тоя да почне да се налинква по други думи и постепенно ще му падне наказанието, и да не те занимава да му триеш линковете.

Ами аз му писах и му обясних как стоят нещата за сега като гледам няма отговор, пък ще види само времето ще покаже.
 
Re: От: Как да процедирам сега?

Ами аз му писах и му обясних как стоят нещата за сега като гледам няма отговор, пък ще види само времето ще покаже.
Изчакай го малко и тогава действай, ако не го остави, все пак и ти търсиш удобен за двете страни изход от ситуацията. ;)
 
От: Re: Как да процедирам сега?

Аз трия в предприемач нет на който е поискал...

Дам и аз така направих. Човека ми потвърди от емайла с който се е регнал и му ги премахнах.
 

Горе