Как да разбера кой линк е nofollow и кой не?

https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/nodofollow
Аз не знам кой нормален човек гледа follow и nofollow, но инспекторе, разбирай от кодове, чети и кодове, тези които почват с твоите въпроси, не стигат до никъде, в нета е пълно с инфо за начинаещи, по-лесно чети от нета от колкото да пускаш тема, с 10-20 коментара колко ще научиш, прочети 100-200 и намери истината, защото тя е някъде там...

Благодаря!
Чета, интересувам се, но ми е трудно...
За някои неща в интернет мненията се различават значително.
Знам, че тук има хора занимаващи се от години с тази материя. Исках да чуя тяхното мнение.

Понякога ми е трудно да разбера какво ме питате, въпреки че нямам нищо против да го правите. Интернет е пълен с неточна и остаряла информация. Факт. Но е пълен и с много точна и актуална информация. Повечето хора вярват само на половината от това, което четат. Прозорливите от тях знаят на коя половина да вярват.
 
Може би, тук има и хора, които не се занимават от години, но не са спирали да пишат от години :D
Та това е друг проблем, аз се занимавам само с 1 нещо и то си е мое, защото ако се занимава човек с много неща, нито едно не може да огрее, а ако се занимава за нещо чуждо, получава само временни финанси, за в бъдеще нищо.
 

Горе