Как да разбера кой ми дава негативната репутация?

d3velop

New Member
Здравейте напоследък събрах доста неутрална репутация за някви пълни глупости но немога да видя кой ми е давал и защо... в почти всяка тема която пиша някой ми дава по 1 негативна репутация....
Благодаря предварително ето една снимка
Untitled-1.gif
 
От: Как да разбера кой ми дава негативната репутация?

Няма как да разбереш, отрицателната репутация е като тока не я виждаш не я чуваш и като те удари не може да и го върнеш, а ти даже се радвай, като гледам явно си имаш цял фен клуб.
Проблема с отрицателните репутации идва от това че тиновете като завъртят по некое мнение и започват да избиват комплекси, аз до момента не съм сложил на никой отрицателна репутация а каквото имам съм го казал директно в тема. Според мен админите трябва да забранят на хора с под една година във форума и под 500 мнения да могат да раздават отрицателни репутации, защото напоследък като гледам е цяло чудо нов потребител да не му зачервее ряпата
 
От: Как да разбера кой ми дава негативната репутация?

Ахам разбрах. Благодаря Ви... и аз не давам отрицателна но ми стана интересно как във почти всяка тема ми дават за глупости отрицателна...
 
От: Как да разбера кой ми дава негативната репутация?

Както казах на субективен принцип, също като в казармата - трябва да се чанчат новобранците които от своя страна като станат стари войници правят същото и не са с нищо по добри от предишните
 
От: Как да разбера кой ми дава негативната репутация?

До сега не съм обръщал внимание на тази репутация, но ето, че и аз имам.



Тоя дето я дава заслужава да му начупя зъбките и после да лапа на някой неумит циганин без да хапе :)

А мога ли да видя назад във времето каква репутация имам??? Или само последните няколко :)
 
От: Как да разбера кой ми дава негативната репутация?

Доста си разглеждах профила мисля че само последните майче можеш да видиш ;-)...
Ако може всички някой да сподели как става :)
 
От: Как да разбера кой ми дава негативната репутация?

Не им обръщайте внимание. За репутацията много зависи кой ти я дава. Ако е някой в червено, въобще няма да я отчете. Ако е някой новак - почти същото. Ще ви дам пример с положителната репутация, за отрицателната е същото - има юзъри, които като ми цъкнат зелено ми дава 2 точки, има и такива, от които ми е давало по 30-40. Тоест ако ти е смъкнало много, то ти я е дало някое старо куче => много си се осрал.
 
От: Как да разбера кой ми дава негативната репутация?

И аз най-редовно изяждам отрицателно, но повечето са "сиви", иначе случва се тук там да имам и червени, примерно последната ми червена беше в темата на martyyyy дадена от него: " badd" , всичко друго ми е зелено , а и една от радев имах за хейтване.
 
От: Как да разбера кой ми дава негативната репутация?

Аха интересно ;-)... Добре благодаря за информацията
 
От: Как да разбера кой ми дава негативната репутация?

Пусни 3-4 книги и интересни линкове и ще събереш доста точки + .
 
От: Как да разбера кой ми дава негативната репутация?

Цъкнах ви по една зелена репутация на ощетените, не им обръщайте внимание секви луди ги има.:wink:
 
От: Как да разбера кой ми дава негативната репутация?

Репутацията ти е оправена вече :) Успех и пускай позитивни теми!
 
От: Как да разбера кой ми дава негативната репутация?

има ли форум дето се пише без тея глупости с репоатцийте защо навсякаде с цензура
 
От: Как да разбера кой ми дава негативната репутация?

има ли форум дето се пише без тея глупости с репоатцийте защо навсякаде с цензура

Ееее, то да имаше и някой сайт дето да цъкаш по реклами и да ти дават пари, ама... да не би случайно да знаеш някой?
 
От: Как да разбера кой ми дава негативната репутация?

@AlanFort едната ми е даде ти ;-)... като спорише за нещо което изобщо незнаш дали е така ... и в край на сметка като я пусна безплано системата на bglike се разбра че няма нищо общо с истинската система а просто е копирал генерираните файлове в негови PHP файлове ;-)... но упорито твърдеше че и моята система е безплатната...
Както и да е минало заминало !

Благодаря на тези който ми дадоха позитивна репутация ще видя някоя книжка да добавя.
 
От: Как да разбера кой ми дава негативната репутация?

Репутация не съм ти давал тогава, ама сега съжелявам за плюса дето ти дадох. Ако е имало и "alanfort : текст" - още по-тъпо ако си мислиш, че съм ти я оставил аз.
 
От: Как да разбера кой ми дава негативната репутация?

Няма такава отрицателна просто някой ми даде и помислих че си ти защото само с теб спорихме.
Извинявай тогава.

Поне вече ми стана ясно как влие репутацията от старши потребители за да мога да предполагам кой какво ми дава.
 

Горе