Как да разбера кой ми е дал репутация!

Статус
Not open for further replies.
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

То ще се изясни. Даласа нали си пише свободно вече. Защо му е да пали интриги пак?
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Казано ,честно исках услуга.Не исках да спамя по форума, докато кача 10 поста в портфолиото си.Или очаквахте постове от рода на - Да; Не; Сигурно; Добре е; А дали се печели.Ако знаех как се прави сайт, сам щях да си го изработя. Не съм първия който е червен Как да пусна тема в Пазара на Предприемач.ком!Оставам си с мисълта,че тук е отбраното web общество и недопускат плебеите!
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

п.с Мангала да провери за правилата.Явно навремето ,като се регистрирал правилата са били други!
И имам въпрос към редрума.Нов потребител си и искаш услуга за сайт.КЪДЕ ЩЕ СИ ПУСТНЕШ темата- я ми дай пример?
Ще ги пуснеш, като си направиш мненията. Сложно ли е? Щом искаш да ползваш форума ще се съобразяваш с правилата, иначе - сайтове за обяви колкото искаш.
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

То ще се изясни. Даласа нали си пише свободно вече. Защо му е да пали интриги пак?

И друг път го е правил. Естествено може и да бъркам, но иначе залаганията нямаше да са интересни.
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

То ще се изясни. Даласа нали си пише свободно вече. Защо му е да пали интриги пак?

За да се прави на оригинален естествено. Въобразява си, че ни е излъгал и може да се подиграва тук от името на друг.
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Добре бе, момък, толкова ли не можа да пуснеш 10 смислени коментара преди да си сложиш стоката за продан? Тъкмо да се запознаем, преди да ти поръчваме.

ПП. За нецензурен език червено не давам - човек сам си решава колко да е прост. Но за малоумство и кретенизъм - веднага. Най-добре е да си налегнеш опинците.

Ето пуснах 10тият си пост за накаква пералня ли ,хладилник ли беше.ПОБЕДА !!!
Открай време ви четях караниците с другите колеги и него разбирах.Голяма грешка от моя страна ,че се регистрирах.
Започнахте да се занимавате с моята персона, защото другите по-хубавите теми във форума са ви безинтересни!
Успяхте да събудите заспалия ЛъВ,ама НЕЙСЕ!!! Доста хубави и полезни теми има във форума, местните ОЛИГАРСИ да помагат кой с каквото може - чер.репутация и т.н
 
Re: От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Хора, които сте с повече опит - стана ми нещо интересно - дали форума дава червена звезда при достатъчно червен рейтинг?

Винаги съм се чудил и аз. Тоз юнак вече оглави класацията :) http://www.predpriemach.com/memberlist.php?order=asc&sort=reputation&pp=30
 
От: Re: От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Винаги съм се чудил и аз. Тоз юнак вече оглави класацията :) http://www.predpriemach.com/memberlist.php?order=asc&sort=reputation&pp=30

Дайте да пробваме, остава му една червена черта и после трябва да е звезда!

А после може да му оправят репа админите, ако си решат, аз не съм чел останалите мнения на човека, но поне тук тия 3, които виждам не ми се струват някакви лоши.

TexCo, нали нямаш против да пробваме? :)
 
Re: От: Re: От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Дайте да пробваме, остава му една червена черта и после трябва да е звезда!

А после може да му оправят репа админите, ако си решат, аз не съм чел останалите мнения на човека, но поне тук тия 3, които виждам не ми се струват някакви лоши.

TexCo, нали нямаш против да пробваме? :)

Използвах си патроните... дадох му вече заради псувните.
 
От: Re: От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Дайте да пробваме, остава му една червена черта и после трябва да е звезда!

А после може да му оправят репа админите, ако си решат, аз не съм чел останалите мнения на човека, но поне тук тия 3, които виждам не ми се струват някакви лоши.

TexCo, нали нямаш против да пробваме? :)

Алф няма проблеми пробвай си .Поне си прям и това е хубава черта в теб!
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Ето пуснах 10тият си пост за накаква пералня ли ,хладилник ли беше.ПОБЕДА !!!
Открай време ви четях караниците с другите колеги и него разбирах.Голяма грешка от моя страна ,че се регистрирах.
Започнахте да се занимавате с моята персона, защото другите по-хубавите теми във форума са ви безинтересни!
Успяхте да събудите заспалия ЛъВ,ама НЕЙСЕ!!! Доста хубави и полезни теми има във форума, местните ОЛИГАРСИ да помагат кой с каквото може - чер.репутация и т.н

И ТОЛКОВА ли беше ТРУДНО? Или по-готино е да пуснеш тема, в която да пробваш кой колко бързо пали?
 
От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

И ТОЛКОВА ли беше ТРУДНО? Или по-готино е да пуснеш тема, в която да пробваш кой колко бързо пали?

Не не е трудно!!!
Но е безмислено да спамя за неща, които не разбирам!
Сега чакам админите да ми махнат червения патрондаш, защото няма да си намеря дизайнер за хобито си!
 
От: Re: От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Ба, тва ако го кажа у вашето форумо, доживотен бан ще ми плеснеш. Малко е тъпо там да го раздаваш културен, а тук да псуваш като каруцар.

Когато си в Рим правиш като римляните, когато си на село ръсиш като селяните :)
 
  • Like
Реакции: Test
От: Re: От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Когато си в Рим правиш като римляните, когато си на село ръсиш като селяните :)

Изключително грубо, не мисля, че имаш право да обиждаш така всички. С Fozzy се дерете по друг начин.
Това е коментарът ми към червената ряпа. Ей, отдавна не бях давал..
 
От: Re: От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Изключително грубо, не мисля, че имаш право да обиждаш така всички. С Fozzy се дерете по друг начин.
Това е коментарът ми към червената ряпа. Ей, отдавна не бях давал..

Не вярвам някой да се е разпознал в моето изказване. Fozzy ми иска обянснение лично и аз му давам. Ако някой се е почувствал засегнат, явно ме е разбрал на криво. Изобщо нямам намерение да се дера с който и да е, ако някой толкова има мерак лесно ще ме открие.
 
Re: От: Re: От: Как да разбера кой ми е дал репутация!

Когато си в Рим правиш като римляните, когато си на село ръсиш като селяните :)

Всички в предприемача сме селяни, а? О простете нам, вие римляни, задето робите надигнахме глава.

s1yf0x каза:
Не вярвам някой да се е разпознал в моето изказване. Fozzy ми иска обянснение лично и аз му давам. Ако някой се е почувствал засегнат, явно ме е разбрал на криво. Изобщо нямам намерение да се дера с който и да е, ако някой толкова има мерак лесно ще ме открие.

Какво? Да скачаме и да се бием ли?

От известно време те наблюдавам и съм стигнал до 2 извода, но не знам кой е верният:

1. Имаш прекалено високо мнение за себе си, което е незаслужено.
2. Ти си едно адски тъпо парче.

Не знам кое е.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе