Как да разбера с кои думи къде се намирам в google

erotic

New Member
Можете ли да ми кажете имали някоя програмка,с която да разбирам за всяка ключова дума на кое място се намира сайта ми в търсачката на гугъл,Благодаря
 
От: Как да разбера с кои думи къде се намирам в google

Той не пита за ключовите думи как да ги определи..
По-скоро това ще помогне: www.serprank.com
 
От: Как да разбера с кои думи къде се намирам в google

Най доброто нещо което съм ползвал е това
http://www.azaret.com/indexing.php?...дио,+радио+онлайн,+onlain+radio&check=Провери
Отворил съм си една опера на нея съм си отворил прозорчета за всеки сайт, вкарал съм си ключовите думи които ме интересуват и всеки ден като седна мина през градинката окопам я видя некой бурен да не се е появил и тн. Абе нещо като фармвил е за сео градинари.
А ако се чудиш кои са думите които трябва да следиш ползвай това което ти е показал Вентус и Уебмастер тула на Г.
Тулчето има много предимства - показва ти на кое място си с коя страница се класираш, колко са резултатите за тази дума (конкуренцията) и колко индексирани страници имаш.
 
От: Как да разбера с кои думи къде се намирам в google

google webmaster tools - ако пък не, ще трябва да плащаш за софт.
 
От: Как да разбера с кои думи къде се намирам в google

Azaret.com показва за ключови думи до номер 100.Сега се регистрирах в google webmaster tools,но за съжаление не намерих къде ,мода конкретно да видя за всяка или определена дума къде се намирам,ще се радвам ако,някои ми каже къде точно да видя тази информация,дали въобще има нещо такова
 
От: Как да разбера с кои думи къде се намирам в google

Колега това работили с думи на кирилица
За да почнеш да виждаш думи в Уебмастера трябва да мине малко време за да събере съдържание
 
От: Как да разбера с кои думи къде се намирам в google

Да, работи с думи на кирилица перфектно и всичко е абсолютно точно. Проверявам съм резултатите от тук в друг компютър дори и без персонализирано търсене и всичко е 1 към 1, докато в azaret има малко разминаване ;)
 
От: Как да разбера с кои думи къде се намирам в google

В азарета се получава леко разминаване по някога но интересното е че то обикновено е като тренд почне ли да дърпа на зад азарета скоро и сайта отива назад и това ми е един вид предупреждение
 

Горе