Как да разберем имената на човек само от телефона му благодарение на dumb телефонисти в speedy/econt

Стана ми смешно, че докато чакаш оператор, ти обясняват 1 минута как всички данни се пазят съответно ГДПР, а накрая леакват имена само по телефон.
 
Стана ми смешно, че докато чакаш оператор, ти обясняват 1 минута как всички данни се пазят съответно ГДПР, а накрая леакват имена само по телефон.
Малоумни са, да. Аз в системата на спиди като попълня номер на получател даже и адреси ми плюе понякога. :)
 
Няма никаква гаранция, че човек не използва чужд телефонен номер в системата на Еконт/Спиди! Например телефонния номер на баба си...
 
Допълнение:
https://www.ploshtadslaveikov.com/e...0o3WyNT5LBGrg7bfpCMcvr-8MHW8gAxg9SQ-sHoEMD7Xc

Колежката се представи като „администратор Йорданова“ и любезно ми предостави два телефонни номера, като посочи, че лицето, което отговаря, е Десислава Евтимова.

след това никога повече няма да им ползвам услугата...
 
Допълнение:
https://www.ploshtadslaveikov.com/e...0o3WyNT5LBGrg7bfpCMcvr-8MHW8gAxg9SQ-sHoEMD7Xc



след това никога повече няма да им ползвам услугата...
Сеедно падате от Марс.
Къде и при коя куриерска фирма ги няма тея неща...?
Както и грешни данни, така и получаване на чужди (второто вече го коментирахме).
Пробвай да ходиш в един и същи офис на някоя куриерска фирма, и ще видиш колко неща можеш да правиш като се поопознаете.

Само да си кажа, че бутилка буш не получих.
Колегата @jair каза, че не съм потвърдил баса :D, но иначе ми прати телефон и аз ей така за спорта реших да му изпратя адреса и името му, щото си нямам друга работа :D
За да съм напълно честен, каза че въпреки непотвърдения бас ако държа може да ми я прати.
Човеко другия път ги казвай тия неща по-рано, и как се потвърждава бас през телефона да си знае човек да не бъхти и да си остане жаден.
Айде весели празници (пф те пък и празниците минаха)
 
Предложих ти да ми пратиш име и адрес, ако смяташ че всичко е наред с баса (както очевидно смяташ, че е), но ти нищо не ми изпрати. Сега, ако предпочиташ да мрънкаш в темата вместо да си пиеш уискито, твоя воля си е, аз без име, адрес и телефон не мога да изпратя нищо.

И за тая работа има лични съобщения, а не да бучиш публично колко си ларж и онеправдан едновременно.
 
Предложих ти да ми пратиш име и адрес, ако смяташ че всичко е наред с баса (както очевидно смяташ, че е), но ти нищо не ми изпрати. Сега, ако предпочиташ да мрънкаш в темата вместо да си пиеш уискито, твоя воля си е, аз без име, адрес и телефон не мога да изпратя нищо.

И за тая работа има лични съобщения, а не да бучиш публично колко си ларж и онеправдан едновременно.

може да му ги намериш, ако му имаш телефона :p
 
Кое не ти е наред с баса?
Какви са тея лични...
Ти беше сигурния, какво не било възможно и сам писа публично в темата.
Интересуваше те как па така ще ти намеря имената и адреса по един телефон.... Показах ти.
Това което получих на лично беше ТОВА, което написах. Само липсваше да добавиш "от мен да мине".
Ти сам прецени дали бас е имало и сам прецени дали така се процедира, не ме карай да пусна чата с тебе, ясно си личи овъртането. Както казах липсваше само репликата "от мен да мине", като ми каза ако искам да ти пратя име и адрес... Ама то ми се отпи.
Като нямаш намерение да танцуваш, не се хващай на хоро.
Мерси, неща нищо да ми пращаш.
Искам да се държим малко по мъжката и да си държим на думата, без да се обясняваме и оправдаваме ;)
 

Горе