Как да се свържа със съпорта на Фейсбук...

dekemvri

Well-Known Member
Някой знае ли как да се свържа със съпорта на Фейсбук и да ми отговорят. Писах на един имейл, но явно ми отговориха автоматично според заглавието на мейла. Ще съм благодарен, ако някой има повече инфо.

:shock:
 
От: Как да се свържа със съпорта на Фейсбук...

Аз съм се свързвал доста пъти на e-mail support at facebook dot com ! Винаги след пращане на мейл е имало ефект!
 
От: Как да се свържа със съпорта на Фейсбук...

И това ще пробвам.. досега писах на 2 други мейла. .само автоматични отговори.
 
От: Как да се свържа със съпорта на Фейсбук...

аз имах проблем с sharer-a им, писах на съпорта по мейл и нищо. после писах във дивелопърския им форум и някой, отговарящ от фейсбука каза къде е проблема и г оразреших. във форумите им се следи какво се пише и отговарят
 
От: Как да се свържа със съпорта на Фейсбук...

Бяха ми заключили акаунта
<[email protected]>
Това е е-мейла от който ми отговаряха, когато имах проблем с тях,
но определно след няколко е-мейла и едно видео доказателство ми го отключиха.
Даже се извиниха :)
Успех
 
От: Как да се свържа със съпорта на Фейсбук...

изтрито съобщение
 
Последно редактирано:
От: Как да се свържа със съпорта на Фейсбук...

a kakuv behe tvoqt problem? Na men mi haknaha akaunta, smenili sa mi imeila i sega ne moga da si vlqza v profila. Pisah na suporta, no osven avtomati4nite imeili ni6to drugo ne polu4ih kato otgovor...
 
От: Как да се свържа със съпорта на Фейсбук...

Име един единствен начин и той е от бутона "помощ", но за да имаш достъп до този бутон трябва да си в профила си! Преди време нямах достъп до акаунта си и прерових мрежата за да търся актуални координати, но нищо не успях да изровя! Всички имейли, които използвах се връщаха под формата на недоставена поща!
 
От: Как да се свържа със съпорта на Фейсбук...

Аз не вярвам, че съществува такова нещо като "съпорт на Фейсбук", но кой знае... по Коледа стават чудеса. :)
 
От: Как да се свържа със съпорта на Фейсбук...

Ужас, все едно да се опитваш да намериш телефона на скайп...
 
От: Как да се свържа със съпорта на Фейсбук...

Това, което при мен работи - при рипортване на страница, получавам отговор от човек с псевдоним. Винаги, когато в бъдеще съм писала на този човек, съм получавала отговор от него. И винаги са обръщали внимание, проблемните страници / съдържание са били премахвани.
 
От: Как да се свържа със съпорта на Фейсбук...

Така аз писах на support at facebook .com ... ама нещо ми върна автоматичен мейл. Знчи някои са влизали в профила на приятел и искам да пиша да го върнат ако може имаме ID на профила и виждам представителната снимка. Хората които с аго прецакали, са делнали всички приятели са ограничили снимките ........
 
От: Как да се свържа със съпорта на Фейсбук...

От умрял писмо. 20 пъти пусках оплаквания - никакъв отговор! Интересно ми е обаче как когато аз кача снимка и ме докладват - веднага реагират!
 
От: Как да се свържа със съпорта на Фейсбук...

Някой знае ли как да се свържа със съпорта на Фейсбук и да ми отговорят. Писах на един имейл, но явно ми отговориха автоматично според заглавието на мейла. Ще съм благодарен, ако някой има повече инфо.

:shock:

Елементарно е. Хакни им сайта и те сами ще се свържат с теб. 8)
 
От: Как да се свържа със съпорта на Фейсбук...

Пробвай по думи в Г. да намериш отг. на проблема си първо. На мен като ми бяха спрели рекламния акаунт (защото ми беше изтелката картата) написах точно грешката, която ми даде , когато исках да си вляза и после намерих, че не съм бил първия с този проблем. Нещо четох там и го реших. Писах им и майл ама се бавят с отговорите и трябва да ги подсещаш.
 

Горе