Как да си взема парите от adsense

От: Как да си взема парите от adsense

Ако дам кода на някои и ми даде да регистрирам техния саит само за 5дни да кажем и стане 70 евро ще му дам 20 евро по добре 50 да взема отколкото 70 да изгубия.кои е навит да ми даде да регистриам саита му в профила си после да му генерирам един код да дам да го сложи в саита си и като го одобрят и станат 70 евро,отивам взимам парите през уестрън юнион и превеждам през епеи 20 евро на човека които ми помогна.разбира се като доде 21 число плащат на 23 ги взимам и превеждам на същия ден кои иска 20 евро за 3 дни.или докато гернерираме 1 евро.
 
От: От: Как да си взема парите от adsense

Ако дам кода на някои и ми даде да регистрирам техния саит само за 5дни да кажем и стане 70 евро ще му дам 20 евро по добре 50 да взема отколкото 70 да изгубия.кои е навит да ми даде да регистриам саита му в профила си после да му генерирам един код да дам да го сложи в саита си и като го одобрят и станат 70 евро,отивам взимам парите през уестрън юнион и превеждам през епеи 20 евро на човека които ми помогна.разбира се като доде 21 число плащат на 23 ги взимам и превеждам на същия ден кои иска 20 евро за 3 дни.или докато гернерираме 1 евро.
Дай кода на бг убмастъри и ще ти изкъртат мивките от адсенс кликове, така да се каже:)
 
От: Как да си взема парите от adsense

Колега ако всички почнат като теб да работят "натрупат малко и си ги вземат" то гугъл няма да струва толкова пари :D Нали затова са богати :D
 
От: Как да си взема парите от adsense

Ако закривате акаунтите по-добре ми ги продайте! ( aко са над 2-3 години )
Имам тема за купуване на адсенс акаунти, заповядайте... ;)
 
От: Как да си взема парите от adsense

Любопитно ми е какво правиш с тези акаунти, като на 1 име не може да има повече от един акаунт. Следователно трябва познати и роднини да ти прибират парите...
 
От: Как да си взема парите от adsense

Ха сега де, cinefish.bg я ги погледни дали нямат, и с какви реклами се монетизира?
Да не говорим, че това е само един пример, а ги има с хиляди в бг.
А ти що не четеш правилата? Изкачащите прозорци са забранени!
 
От: Как да си взема парите от adsense

Взех си ги .като закриеш профила си ти изплащат парите ако са над 10 евро.
 
От: Как да си взема парите от adsense

А ти що не четеш правилата? Изкачващите прозорци са забранени!
Странник ли си какъв си измислен от всякъде вие четете ли правилата вс до край явно много свободно време имате ,вместо да се заядете с хората си гледаите измисления живот.
 
От: Как да си взема парите от adsense

Странник ли си какъв си измислен от всякъде вие четете ли правилата вс до край явно много свободно време имате ,вместо да се заядете с хората си гледаите измисления живот.

Колега, преди около 20-тина дни всички се притекохме да ти помагаме, кой с каквото може, за да се реши проблема ти... А сега ти си взел да се дръвчиш и заяждаш с нас. Странника има доста опит и може да ти бъде само от полза, както и другите колеги. Тук сме, за да си помагаме един на друг а не да се ебаваме. Уважавай колегите от форума, за да те уважават и те! Поздрави!
 
От: Как да си взема парите от adsense

Видях каква полза има от него само ме упрекваше.като не можете да помогнете не коментирай те .не слагаме тук теми да ни упрекват нападат и тн а да ни се помогне.
 
От: Как да си взема парите от adsense

Asen_76 - бях тръгнал да ти отговарям, но сметнах, че не заслужаваш. Ако искаш да научиш нещо и да ти помагам - знаеш как да ме намериш, в противен случай се сещаш каква ще е реакцията ми! ;)
 
От: Как да си взема парите от adsense

Здравейте ,гугъл адсен ме отрязаха заради изкачващи прозорци .натрупах 69 евро и повче не искам да работя с тях ,но минимума е 70 евро как да си взема парите и да спра с тях.

Мутри се правят на интелигентни:
- Бе ти знаеш ли, че на Маркс имало живот?
- Това е само хипотенуза.
- Не знам, не съм импотентен по въпроса.
- Да, то си има икспреси по въпроса.

източник
 
От: Как да си взема парите от adsense

Мутри се правят на интелигентни:
- Бе ти знаеш ли, че на Маркс имало живот?
- Това е само хипотенуза.
- Не знам, не съм импотентен по въпроса.
- Да, то си има икспреси по въпроса.

Холи крап:)
 

Горе