Как да си дигна пр-то

exP

Banned
Как да си дигна пр-то на сайта бях чел някъде че става когато се разменят линкове с други сайтове но след това прочетох че гоогъл вече не е с тази система за дигане на пр.
 
Бате, препоръчвам ти да се поразходиш в тази секция: SEO - Оптимизация за Търсачки - там ина теми по въпроса, и мисля си че са над 10.

Иначе с две думи, набиране на линкове - това е идеята. Директории, артикъл директории, линкове от подписи във форуми, соц. мрежи, линк партюри <но с сходни до твойта тематика - та да може и с позициите да си добре>, артикъл размяна... и т.н.

Ако идват от добре ранкнати <и добър PR> страници, ще си качиш PR пързично, Но помни - всеки линк <от индексирана страница> е ценен. :wink: Успехи.
 
exP каза:
Как да си дигна пр-то на сайта бях чел някъде че става когато се разменят линкове с други сайтове но след това прочетох че гоогъл вече не е с тази система за дигане на пр.

Намираш си линкове от места с висок PR и без nofollow и гледаш на страницата където си слагаш линковете да няма много други линкове, защото PR се разпределя и примерно ако страницата на която ти е линка има PR7 и има 400 линка... ще вземеш доста смешен PR :)
 

Горе