Как да си набавим над 100 беклинка за минута

Fozzy

Well-Known Member
Здравейте! Попаднах на една доста добра статийка и реших да я споделя с вас, защото е изключително полезна, особено за тези, които имат проблем с индексирането на нови сайтове. Тя ще ви покаже как да си набавите над сто беклинка за минута, напълно whitehat.

Та, да започвам. По-долу прикрепям един списък. Това, което трябва да направите е да замените с адреса на вашия сайт във формат ...www.thegetpr.com/site/[URL]">aaa</a> [/code]
 
Последно редактирано:
От: Как да си набавим над 100 беклинка за минута

+1, и аз го ползвам това и май има полза от някои (не от всички) :)
 
От: Как да си набавим над 100 беклинка за минута

Опс, извинявам се, не съм знаел, че има такава тема. Поне имате един добър списък под ръка :)
 
От: Как да си набавим над 100 беклинка за минута

Не го разбирам това нещо.
От всички само около 5 имат пряк линк към сайта, които се замества в Другите са или обикновен текст или...те нямат излаз никъде? Аз ли пропускам нещо?
 
От: Как да си набавим над 100 беклинка за минута

Повечето от тези сайтове го съхраняват като отделна страница с информация, подобно на alexa. Така получаваш не само линк, а много често на тези страници са поместени заглавие, описание, ключови думи и т.н.
 
От: Как да си набавим над 100 беклинка за минута

абе аз го пробвах ама май нещо не бачка както трябва. HTML кода май не е добре структуриран дето си го дал
иначе идеята ти е спуер
 
От: Как да си набавим над 100 беклинка за минута

Да, разбира се, че не е добре кода. Не е затворен с </a> Промених го.
 
От: Как да си набавим над 100 беклинка за минута

абе аз го пробвах ама май нещо не бачка както трябва. HTML кода май не е добре структуриран дето си го дал
иначе идеята ти е спуер

Не е от най-читавите. Огледай нещата и си го оправи. На няколко места има празно място, не са затворени <a> таговете и нямат анчор. Иначе като цяло списъчето може да бъде полезно в правилните ръце
 
От: Как да си набавим над 100 беклинка за минута

някой не знае ли за tool дето прави тая работа като му дадеш url?
 
От: Как да си набавим над 100 беклинка за минута

Пробвах методиката върху чисто нов сайт без линкове, който не е индексиран в Google и получих доста добри резултати. След минути вече имаше две страници с резултати в Google, с връзки към новия сайт. Самия сайт все още го няма в индекса де, но го има в резултатите.
 
От: Как да си набавим над 100 беклинка за минута

Освен Alexa.com видях само още един сайт в които имаше реален dofollow линк.
Има 1-2 в който е nofollow. Във всички други просто изобщо няма линкове към сайта, които се заменя с все още недоумявам радостта към това нещо
 
От: Как да си набавим над 100 беклинка за минута

Ето малко автоматика за по-мързеливите/заетите:

http://posterfans.com/reg/

Махнах съм няколко неработещи линка и някой с непоносимост към iframe и резултата е около 65 работещи.
 
  • Like
Реакции: adi
От: Как да си набавим над 100 беклинка за минута

Супер е

Само дето на aboutthedomain.com зацикля и тия скапват iframe-а и излиза цялото aboutthedomain.com и до там
 
От: Как да си набавим над 100 беклинка за минута

Сложил съм по една секунда между фреймовете за да може да си поеме въздух браузъра но пак си е тежко. Ако се спрат картинките мисля че ще е доста по леко. Иначе на Chrome на нетбука ми минава .. с малко загряване на процесора.
 
http://www.affmastermind.com/toolbox/quickindex/

но със софтове е полесно и бързо
stat*blaster 7.0 събмитва в ~35 000 такива сайтове, даже после и ги пингва
има и други програми като BacklinkSpeed и QuickBackLink с по няколко К такива сайтове и си работят леко
досега само положителни резултати:)
 
От: Re: Как да си набавим над 100 беклинка за минута

ей тва са реално полезни теми! такова трябва да се бъмпва! а не... ай да не казвам кво...
 

Горе