Как да си напиша адреса ако се записвам за афилиеит програма

Че е просто ясно, но въпроса е за съкращенията :)

Значи моят ще стане така: "Drujba, block 8, floor B, app 24"
Или на БГ кв."Дружба", бл.8, вх.Б, ет.5, ап.24"

P.S.
Осъзнавам каква глупост питам :) но не ми се иска да изпратят нещо, което е за мен на друг :oops:

P.S.2.
Някои саитове имат ограничение и трябва да се съкращава адреса... как ще е в съкратен вид(и правилно написан) ?
 
Просто си напиши адреса така, че българския кориер да го разбере.
 
По принцип като видят пощенски код знаят в кой квартал е, но не съм напулно сигурен. Аз пиша само пощенски код и улица и до сега не съм имал проблеми с каквито и да пратки.
 
Най-добре е да се пише адреса на бълагарски с латински букви, така ако не друго, то поне нашите пощальони могат да разчитат латиницата.
 
coolice каза:
точно така на афилиеит програмите им е все едно дали пише ul. или Str. важното е българските пощальони да го разбират

Да, така е. Имаш ли пощенският код също улеснява това да те намерят. Пък и това с адреса го напиши така както би било лесно за малоумниците от БГ Пощи да го разберат. За чековете и някои бонус пратки и материали е вашно да имаш точно написан адрес. :wink:
 
Мхм а пък аз все си мислех че трябва да е на англииски и че неможе на БГ.
Ами значи ще си пиша kv."Drujba", bl.8, vh."B", ap.24", но се се чудя дали някой идиот няма да разбере вход "в" вместо "б" :?
 
затова го пишеш "vh. b" с малка буква ако е вход Г ползваш голямо G да не си помслят че е д (g) така само намалявате риска от грешка ... рано или късно нещо няма да доиде или ще ви го откраднат :(

На мен ми свиха подаръка от една афилиеит програма фотоапарат - не беше от скъпите ама съм си го заслужил ( от тогава като от някаде искат да ми подарят нещо си го искам кеш )
 
coolice каза:
затова го пишеш "vh. b" с малка буква ако е вход Г ползваш голямо G да не си помслят че е д (g) така само намалявате риска от грешка ... рано или късно нещо няма да доиде или ще ви го откраднат :(

На мен ми свиха подаръка от една афилиеит програма фотоапарат - не беше от скъпите ама съм си го заслужил ( от тогава като от някаде искат да ми подарят нещо си го искам кеш )

Да шибаняци бате, а на мен ми дойде плика с бонуси от друга афилиейт програма като пихтия. Тапаците си мислили че има нещо тяхно там. Да им исъхнат ръчичките дано. :twisted: Цял живот ще крадът, защото са мнотани и не могат да имат такива нещо.

И както каза coolice изчезването на практики не се садължително да е от неправилен адрес, просто тука е така. :)
 
На мен ми се е случвало разни дискове с линукс да не идват а последно като получих подаръците от ГБ тениската и подложката дойде един пощалйон до вратата ;) дано така и с картата да е че някой може да ми дръпне някой лев :D
 
Sobieski каза:
На мен ми се е случвало разни дискове с линукс да не идват а последно като получих подаръците от ГБ тениската и подложката дойде един пощалйон до вратата ;) дано така и с картата да е че някой може да ми дръпне някой лев :D
Писмото с картата си го намерих захвърлено до пощенската кутия. Поне не беше отваряно.
 
lyust каза:
Sobieski каза:
На мен ми се е случвало разни дискове с линукс да не идват а последно като получих подаръците от ГБ тениската и подложката дойде един пощалйон до вратата ;) дано така и с картата да е че някой може да ми дръпне някой лев :D
Писмото с картата си го намерих захвърлено до пощенската кутия. Поне не беше отваряно.

а аз си намирам често писмата в съседния блок... изглежда ги марзи да ги донесат до нас... това е един огромен минус на шибана*а България :evil:
 

Горе