Как да си направите дубъл PR

ReminD

Well-Known Member
Значи, идеята е такава : купувате си домейн и използвате блогър.ком докато не вдигнете PR 2 поне, тогава разкачате домейна и имате PR хем на домейна, хем на блога в блогспот.

В тоя ред на мисли подарявам 4 изходящи на линка в PR3 сайт за 1 месец - само трябва да имате 100 мнения и положителна реп. и итрейдър.

едит : няма вече линкове за подаряване.
 
Последно редактирано:
От: Как да си направите дубъл PR

Изберете си в EN или в BG сайт го искате , все тая ми е на мен. ;]
 
От: Как да си направите дубъл PR

Еми да съм си закачила домейн към блога ..
И поради каква причина и двете получават еднакъв ПР?
 
Последно редактирано:
От: Как да си направите дубъл PR

Защото и двата се редиректват, тоест те линковете се закачат за домейна, обаче се наслагват и върху блога, защото редиректва към него всичко :)
 
Последно редактирано:
От: Как да си направите дубъл PR

Добре де, PR се дава на домейна, какво съдържание има зад него си е друга работа, ама какво ще го правиш тоя блог без домейн? То всъщност как може да има PR и как въобще го проверяваш след като няма закачен домейн на него?

Нещо много ме учуди и все още стоя зяпнал монитора като мечка на която и крадат медеца. ;)
 
От: Как да си направите дубъл PR

Аз си мислех за собствен хостинг. Да, така става, всъщност разкачаш втория домейн.
Всъщност не съм запознат как Г ги правят тея неща. Докато ти е вързан домейна, техния поддомейн бачка ли?
Ако да, нали ще имаме дублирано съдържание. Иначе е хитра идея и може да се мами с нея даже. Примерно да продадеш блога два пъти ;)
 
От: Как да си направите дубъл PR

Точно това е - че, докато ти е вързан домейна, поддомейна им редиректва с 301 към домейна, от своя страна хостинга е на блог платформата, пак става редирект> припокриват се чрез 301 и взимат един PR
 
По тая логика това би трябвало да може да се направи и със собствен хост? Не ми се вярва да имат такъв сериозен пропуск в системата...
 
след разкачането, на следващия PR update блога става 0, а домейна 2(може и да се промени взависимост от пр ъпдейта)

подобна е на схемата на индийците, дет продават фейк пр3-4-5.. домейни в DP
 
От: Как да си направите дубъл PR

Да, въпроса е да успееш да налинкнеш хубаво и субдомейна на блога, пък той ще издържи на малко повече спам заради PR, който има.
 

Горе