Как да си прехвърля забравените от мен и запаметените в браузъра пароли?

xland

Active Member
Накратко - имам компютър чрез, който съм се регистрирал в сайтове с различни пароли, които са 'сейфнати' в браузър mozila, заедно с 'никнейма' . Част от тези пароли, са фигурирали в съзнанието ми известно време, но сега са ми Х. Сменям стария 'звяр' с друг, доста мощен и нова операционна система и не зная как да си прехвърля забравените пароли за регистрации, включително фейсбук и предприемач :). Знам, че има начин да ги сменя през 'мейла' с мотив 'забравена парола', но би трябвало да има и друг начин. Ще съм благодарен на отзовалите се със съвет: - Как да извлека записите от браузъра?
 
От: Как да си прехвърля забравените от мен и запаметените в браузъра пароли?

Благодаря alphawow и uphero!
 
От: Как да си прехвърля забравените от мен и запаметените в браузъра пароли?

С добавката за файърфокс Password Exporter експортираш ги, добавката създава един XML файл със всички пароли и потребителски имена, който го записваш или качваш някъде
След това на новия файърфокс слагаш добавката и импортираш XML файла

А ако искаш всичко да е едно към едно(отметки,история и т.н.), си копираш и записваш профил папката на файърфокс която я намираш така:
run (изпълнeние) %APPDATA%\Mozilla\Firefox\Profiles\
 
Последно редактирано:
Re: От: Как да си прехвърля забравените от мен и запаметените в браузъра пароли?

С добавката за файърфокс Password Exporter експортираш ги, добавката създава един XML файл със всички пароли и потребителски имена, който го записваш или качваш някъде
След това на новия файърфокс слагаш добавката и импортираш XML файла

Да, тази ми е спасявала задника не веднъж. :) Но сега кула ми показа направо местене на скрити папки на файлзилата след нова инсталация и всичко си идва на мястото. :)
 
От: Re: От: Как да си прехвърля забравените от мен и запаметените в браузъра пароли?

Това е другия вариянт
Да, тази ми е спасявала задника не веднъж. :) Но сега кула ми показа направо местене на скрити папки на файлзилата след нова инсталация и всичко си идва на мястото. :)
 

Горе