Как да скрия автора на статията в уордпрес сайт?

pst

Member
Здравейте имам уордпрес сайт за статии и новини, но като публикувам нещо и ми пише винаги user-a, който ми е и за вход в админ панела.... та как да го скрия да не се вижда, кой е писал новината? :(
 
От: Как да скрия автора на статията в уордпрес сайт?

Даваш на името на темата си>Theme options>Layout. Ще ти се появят опции за Single post. Махаш отметката на Author (Header) и си готов. :) 2.png
 
От: Как да скрия автора на статията в уордпрес сайт?

Това го има само на някои теми.

Ще се наложи да отвориш кода на темата и да го редактираш. После обаче при обновяване промените ще изчезнат. Затова е добре да се ползва child theme или да преименуваш темата (да смениш името на директорията и името на темата).
 
От: Как да скрия автора на статията в уордпрес сайт?

А как мога да променя името на автора? Ползва това, което съм въвел при инсталирането на уордпреса, а сега как мога да го променя?
 
От: Как да скрия автора на статията в уордпрес сайт?

От админпанела на Уордпрес, има си специална опция за потребители.
 
От: Как да скрия автора на статията в уордпрес сайт?

Препоръчително е да добавиш нов потребител, който няма администраторски права и да прехвърлиш всички постове и страници на този потребител.

Така потребителското име на администратора няма да е ясно (препоръчително е да е различно от admin, administrator и т.н.) и ще е по-трудно да се атакува блога с brute-force attack.
 

Горе