Как да спасим бизнеса си по време на кризата с Коронавируса?

CTAH

Well-Known Member
Сега, както никога преди, средния и малък бизнес има нужда от онлайн присъствие. В това време на криза и тотални промени в икономиката, бита, навиците... Едно е сигурно:
След като всичко отшуми, бизнесът няма да е това, което е бил преди или поне няма да се прави, както преди това!

А Вие готови ли сте за тази промяна?

Ние Ви предлагаме съдействие и изработка на вашето онлайн присъствие /магазин, сайт/. Консултация и обсъждане на идейни и вече работещи модели в интернет пространството.
Специалното предложение към Вас включва:

Дизайн и изработка на онлайн магазин, персонализиран специално за вас и вашият бизнес.
Без ограничение за брой на категории, под-категории и продукти!
Едноезичен или многоезичен оналaйн магазин/сайт
Първоначална SEO оптимизация - OnPage SEO
Респонсив дизайн с мобилна адаптивност и множество слайд, фейд и зум ефекти.
Модули за плащане - Банков превод, плащане при доставка

Въпреки, че в офертите ни не влизат домейн и хостинг, ние ще ви съдействаме и помогнем да изберете най-подходящия за Вас вариант.

Сега, както никога, средния и малък бизнес има нужда от онлайн присъствие.
0988718391
[email protected]
 
Сега, както никога преди, средния и малък бизнес има нужда от онлайн присъствие. В това време на криза и тотални промени в икономиката, бита, навиците... Едно е сигурно:
След като всичко отшуми, бизнесът няма да е това, което е бил преди или поне няма да се прави, както преди това!

А Вие готови ли сте за тази промяна?

Ние Ви предлагаме съдействие и изработка на вашето онлайн присъствие /магазин, сайт/. Консултация и обсъждане на идейни и вече работещи модели в интернет пространството.
Специалното предложение към Вас включва:

Дизайн и изработка на онлайн магазин, персонализиран специално за вас и вашият бизнес.
Без ограничение за брой на категории, под-категории и продукти!
Едноезичен или многоезичен оналaйн магазин/сайт
Първоначална SEO оптимизация - OnPage SEO
Респонсив дизайн с мобилна адаптивност и множество слайд, фейд и зум ефекти.
Модули за плащане - Банков превод, плащане при доставка

Въпреки, че в офертите ни не влизат домейн и хостинг, ние ще ви съдействаме и помогнем да изберете най-подходящия за Вас вариант.

Сега, както никога, средния и малък бизнес има нужда от онлайн присъствие.
0988718391
[email protected]
Привет,
ще пуснеш ли 2-3 линка към магазини, които си изработил?
 
  • Like
Реакции: CTAH
Привет, добра инициатива, желая ти успех и да преминеш успешно кризата и да си жив и здрав.

Поздрави,
Станимир И
 
Последно редактирано:
Предлагаш услуга без портфолио? Доста нескопосана реклама. Дано не се излъже някой :) Приличаш ми на току-що събудил се "предприемач" от 90-години, който се чуди как с трици да лови маймуни.. Малко като SEO гуру дето си предлага kick - ass услугите от преди 10 години....
 
  • Like
Реакции: CTAH
Тъпо заглавие, по-скоро това е тема как ти да си спасиш бизнеса.
Как да спасим бизнеса на Стан :D

Тъкмо се зарадвах, че ще се появи смислена тема по въпроса, където тъпия трол няма да я насере, но уви, остава си само другата, където вече 60 страници се дъвче от същото.
 
  • Like
Реакции: CTAH
Много тролове, уакахте темата на колегата!
За последните 4 години имам направени 3 онлайн магазина от Стан.
Нито един не е дал някакъв бъг за тия години.
А относно версията на ОC която коментирате е желязна.
Поздрави на всички предприемачи и бъдете здрави!
 
А относно версията на ОC която коментирате е желязна.
То и аз имам една изостанала машина с ХР в офиса, май още си работи o_Oo_Oo_O
 
От тогава не се е развил много ...

Трогнат съм, следиш творчеството ми през годините :)
Може да те изненадам но за тази оферта е за 3ка ...
Направо ми се къса сърцето
 
Предлагаш услуга без портфолио? Доста нескопосана реклама. Дано не се излъже някой :) Приличаш ми на току-що събудил се "предприемач" от 90-години, който се чуди как с трици да лови маймуни.. Малко като SEO гуру дето си предлага kick - ass услугите от преди 10 години....

Нарочно не съм пуснал портфолио.
1. Виждаш реакцията на темата. Напълно очаквано от мен.
2 През последните 10 години съм направил нат 250 магазина и сигурно още 300 съм поправил. Щече да е доста дълго. И да събера също толкова негативизъм и одумване под всеки пример. Правил съм го през годините на мен не ми пука толкова но е кофти за собствениците.

Мога да продължа в този дух но отдавна изгубих желание и мотивация да ти описвам.
Обаче който го интересува може да ровне малко във форума и да прочете някой неща з амен или от мен.
 
Да не ходи никъде:

Виж файлът 19005


Извинявам се за простащината.

Е това е много яко, и много на място :)

Ти си готин ще ти дам бизнес идея. Напечатай го на магнит за гладилник. с натпис "Нищо да не излиза!" . Определено ще помогне на много хора които се мъчат да пазят диета в тази карантина ,,,
 
Привет, добра инициатив, желая ти успех и да преминеш успешно кризата и да си жив и здрав.

Поздрави,
Станимир И

Благодаря ти приятел. Това е поведение и държание в форум за пример.
Всички тези тролове само вредят на форума.
Идеята е във форума да си помагаме или да се научим на нещо.
Не поредната платформа в която да ръсим простотии или да се заяждаме с хората.
99,7% от писачите тук никога не бниха ми казали тези неща ако се видим ф2ф.
Но те си бяха в карантина и преди короната, мога да разбера без да мога да ги ооравдая.
 
Пичове, да напиша нещо на всички.
Форума е място за споделяне на мисли и чувства, но си има определени места за това в него.
За това са различните раздели, има ресурси за ученем търсене на помоща, има и места за обяви като тази.
Сега точно как ми помагате с този хейт.
Ако е нещо лично моля напишете ми го на лично.
Ако имате нужда от публика и да си почешете перото, има си кофа, копирайте ми темата там и я направете на каквото си искате, аз и там ще отговоря.
Обаче целта ми да пусна този пост тук е друга.
И вместо да се обяснявам с вас, можеше да си пиша с хора които наистина се интересуват или имат нужда от това което правя.
Разбирасе може и да си мислите че няма такива хора ...
Ама аз си м исля че не трябва да се пише под всяка тема, задължително, понякога когато не ни засяга може и да я подминем.

Като не можем да помогнем да не пречим ...

И да ви кажа последно, никой не печели от това празнословие, нито аз, нито хората които евентуално имат нужда от моята помощ, нито пък вие...
 
колко пък човека ще имат нужда от настройвач на плъгини?///.

Ей ти много закъсня ... губиш форма

Наистина, merci за вниманието :)

Висока оценка ми даваш " настройвач на плъгини", наистина не очаквах това ...

И ти да си жив и здрав и другия път ми го напиши на лично моля
 

Горе