Как да увелича членовете в група на Фейса.

Преди имаше услуги срещу заплащане
Още си ги има. Според мен ще е нужно да я наложиш с малко повечко вайръл. Споделяне на интересни и ангажиращи постове. Добавяне на полезна информация, постоянно създаване на дискусии, анкети, абе всякаква активност, за да изглежда жива групата. И едно от много важните неща, след като я задвижиш, е да налазиш места, където има потенциални бъдещи членове. Да речем, ако имаш група за някаква марка коли, БМВ, може да се опиташ да я промотираш във форума им, в други страници, някоя друга статия в някой автоблог или сайт. И лека полека, нещата си започват да се връткат.

Отделно виж какво може да ти предложи и фейсбук, и техните платени опции. Там може да пуснеш тънко-тънко и да си таргетираш правилните хора, които биха се присъединили в групата. Успехи.
 
Можеш да поканиш приятели на даден профил да се присъединят към групата.

П.С. Случайно предлагам такава услуга ;)
 
Зависи какви харесвания ти трябват. Ако искаш реални потребители, таргетирана аудитория спрямо твоя бизнес, ще трябва да вложиш пари във Facebook Ads, ако ли не можеш да намериш куп търговци от които да купиш на черно харесвания.
 
Зависи какви харесвания ти трябват. Ако искаш реални потребители, таргетирана аудитория спрямо твоя бизнес, ще трябва да вложиш пари във Facebook Ads, ако ли не можеш да намериш куп търговци от които да купиш на черно харесвания.
От доста време насам "мъртвите души" не са оферта по ред причини, а едната и може би най-важната е, че някой от тях ще рипортнат групата, че е прибавен по "тъмен"' начин към нея. И така още 2-3 репорта и определено може да я загубиш. Но да решим, че това няма да стане. Другото е, че самите хора вътре няма да имат абсолютно никакво отношение към това, което искаш да им предложиш, което обезсмисля набирането на такива потребители.
 
От доста време насам "мъртвите души" не са оферта по ред причини, а едната и може би най-важната е, че някой от тях ще рипортнат групата, че е прибавен по "тъмен"' начин към нея. И така още 2-3 репорта и определено може да я загубиш. Но да решим, че това няма да стане. Другото е, че самите хора вътре няма да имат абсолютно никакво отношение към това, което искаш да им предложиш, което обезсмисля набирането на такива потребители.
Така е, напълно съм съгласен. Като цяло алгоритъма на фейсбук вече е толкова умен, че дори и да вкараш 5000 мъртви души, като пуснеш пост макс до 1% от тях ще достигне и както написа ти, може и да те рипортнат. Аз смятам, че е по-добре да имаш 500 човека, но да са твоята аудитория, тясно таргетирани, така поне има шанс като пуснеш пост да достигаш 10% от потребителите си, което днешно време си е супер. Като цяло качествената аудитория днешно време си струва пари, вече почти не вървят разни трикове от "сивия сектор".
 
Здравейте, @Манола,

Можете да отправите предложение на близки да споделят Вашата група, промотиране на групата чрез Facebook Ads, да се свържете с блогъри/влогъри, които постват със сходна тематика на Вашата, за да промотират Вашата група, да се свържете с админи на фейсбук групи със сходна на Вашата тематика и да поместите реклама на Вашата група върху тяхната корица, да помествате стойностно съдържание, което носи знания информация за потребителите. Примерите са безброй.

Поздрави,
MyLead
 
И аз имам питане по темата и за да не отварям нова ще пиша тук.

Става въпрос за група към фейсбук страница, създадена от страницата и админ е страницата и аз. Съответно аз мога да пращам покани на всички, които са харесали страницата, но модераторите на страницата нямат тази опция, бутонът invite не им се показва. Знаете ли как може да се оправи това? Само админи ли могат да пращат покани?

Опитвам се да ги направя админи, но не се получава фейсук нещо се бъгва.
 
И аз имам питане по темата и за да не отварям нова ще пиша тук.

Става въпрос за група към фейсбук страница, създадена от страницата и админ е страницата и аз. Съответно аз мога да пращам покани на всички, които са харесали страницата, но модераторите на страницата нямат тази опция, бутонът invite не им се показва. Знаете ли как може да се оправи това? Само админи ли могат да пращат покани?
Това с админите си работи
 
Това с админите си работи
Тоест за да се канят хората в групата, които са харесали страницата, профилът на човека трябва да е админ на фейсбук групата или на фейсбук страницата или и на двете?
 
Тоест за да се канят хората в групата, които са харесали страницата, профилът на човека трябва да е админ на фейсбук групата или на фейсбук страницата или и на двете?
Направи една залепена горе публикация , с готин текст и описание , да се присъединяват, страница <-> група и обратно
 

Горе