Как идеята ми умря. Лека й пръст.

От: Как идеята ми умря. Лека й пръст.

Моето мнение.

Virosss е прав, но има и други показатели, които следи Го. Може и да имате уникално съдържание и пак да сте в 10 глуха.

sunstorm, помисли си генерално за какво ти е този трафик? Потребителите зяпат, четат и бягат.

И трябва да се радваш. Колкото повече идеи ти умират, толкова по-хубави и нови ти идват в главата.

Ще го вдигнеш сайта. Споко.
 
От: Как идеята ми умря. Лека й пръст.

Virosss и Sash888, благодаря за коментарите. Темата вече не е актуална, тъй като е от април месец. Точно тогава доста хора изпищяха за сайтовете си, като тръгнаха да вилнеят разни панди, пингвини и други от зоопарка на гугъл. Може би просто аз бях първият, който сподели във форума, че има проблем в края на април.

Успех и на вас :)
 
От: Как идеята ми умря. Лека й пръст.

А иначе може ли да дадете линк към този сайт ако не публично поне на ЛС?
 
От: Как идеята ми умря. Лека й пръст.

Заинтригува ме. Може ли да хвърля едно око?
 
От: Как идеята ми умря. Лека й пръст.

Заинтригува ме. Може ли да хвърля едно око?

Не може. Как реши да събудиш тема от миналата година. Ако си беше направил труда да почетеш малко из форума щеше да разбереш какво се е случило тогава.

Заинтригувал съм го моля ти се :D
 
От: Как идеята ми умря. Лека й пръст.

Темата е интересна и поучителна, макар да е от миналата година.
Напълно вярвам, че така стоят нещата и уникалните статии се копират от разни известни медии,
а Гугъл си ги изкарва на първа позиция, а самият автор на статиите е крадецът едва ли не.:rolleyes:
А някой има ли инфо какво става сега с този сайт? Дано колегата е успял да измисли нещо,
че толкова труд напразно е много кофти и изпарява ентусиазма на начинаещите / и не само на тях /...
 
От: От: Как идеята ми умря. Лека й пръст.

Напълно вярвам, че така стоят нещата и уникалните статии се копират от разни известни медии,
а Гугъл си ги изкарва на първа позиция, а самият автор на статиите е крадецът едва ли не.:rolleyes:

И какво правиш ако ти си този, който е копирал статията, а авторът се свърже с Гошо по този повод? :?

П.П. - как можахте да" изкОпате" толкова стара тема :lol:
 
От: От: Как идеята ми умря. Лека й пръст.

П.П. - как можахте да" изкОпате" толкова стара тема :lol:

Отговора е в кофата. Няма нужда даже да се копа - трябва да е най-отгоре.
 
От: От: Как идеята ми умря. Лека й пръст.

И какво правиш ако ти си този, който е копирал статията, а авторът се свърже с Гошо по този повод? :?

П.П. - как можахте да" изкОпате" толкова стара тема :lol:
Няма как да съм този, който е копирал, защото ако някоя статия евентуално ми хареса като тема,
имам толкова акъл поне да я преработя и допълня, а после да я пусна за проверка за уникалност, а не 1 към 1 да я копирам.:)
Ако мен ме копират обаче е друго нещо. Особено, ако е постоянно, аз също ще бъда постоянен където трябва.;)

Темата е стара, но интересна, както писах по-горе.
 
От: От: Как идеята ми умря. Лека й пръст.

А някой има ли инфо какво става сега с този сайт? Дано колегата е успял да измисли нещо,
че толкова труд напразно е много кофти и изпарява ентусиазма на начинаещите / и не само на тях /...

Продължаваме усилена работа по сайта. Пишат се постоянно нови уникални статии и обърнахме малко повече внимание и на трафика от към фейсбук. От изключителна важност е да има разнообразен трафик към сайта, за да не се допуска монополиста гугъл да "чертае" бъдещето на проекта ви.

Сайтът в края на миналата година удари дъното до 300 посещения на ден. Сега вече бавно пълзи нагоре. Надявам се до края на годината да го изкарам на същите позиции ~ 1300- 1500 на ден.

Работата продължава. Вече имаме около 4700-5000 уникални статии. Екипът ни се отнася изключително сериозно и отговорно към този проект. Имаме идеи и се опитваме да ги реализираме. Времето ще покаже.
 
От: Как идеята ми умря. Лека й пръст.

именно бавното пълзене нагоре е истината. Рано или късно тежката и упорита работа си дава думата... аз самият имам няколко сайта които умряха така - но има 1-2 от които просто няма как да се откажа, постоянно плащам на автори за уникални статиии снимки и съм сигурен, че ще успее. Или поне вярвам, че работата до това води. И мен гугъл ме банна преди 2 години от адсенс заради абсолютна глупост, но какво да се прави. Не са само те източник на доходи!
 

Горе