Как и къде да намеря качествен създател на съдържание?

Sky

Well-Known Member
От много време насам имам проблем с намирането на някой да пише текстове - статии, FAQ, features и тн.
С доста хора от форума съм опитвал, някои на доста солени цени и всичко което получих е неизпозлваемо. Пробвах във фейсбук групите, отново трагедия.
Сега пак ми трябва да се напишат няма и 2 страница текст и пак получвам нещо което няма как да ползвам.
 
От много време насам имам проблем с намирането на някой да пише текстове - статии, FAQ, features и тн.
С доста хора от форума съм опитвал, някои на доста солени цени и всичко което получих е неизпозлваемо. Пробвах във фейсбук групите, отново трагедия.
Сега пак ми трябва да се напишат няма и 2 страница текст и пак получвам нещо което няма как да ползвам.
Това за български език ли е ?
 
Не, английски.
Имах един фрилансър, но за жалост само с преводите (и преразказ от време на време) му върви, за съвсем уникално съдържание, зор. Но съм доволен много от тук:


Цените не са тънки, но определено може да си избереш нейтив, както и да приемеш или откажеш проекта, разбира се с някакви аргументи. Честно поръчвам от там и с времето си намираш човек, с който да работиш постоянно. Силно се надявам, ако е за EN, че ще намериш някой.
 
Съмнявам се че можеш да намериш външен човек за подобна услуга. В край на сметка ти си този, който познава продукта най-добре и би могъл да го опишеш по-добре от всеки.

За подобни текстове не търся външни хора.
 
Пробвай с някой ИИ, може да си го напишеш на БГ текста, да го транслейтнеш с ИИ и след това да му удариш една редакция.
 
Пробвай с някой ИИ, може да си го напишеш на БГ текста, да го транслейтнеш с ИИ и след това да му удариш една редакция.
Аз ако мога да го напиша на БГ и сам мога да го преведа.
Писането не е моето просто.
 
Пробвай с някой ИИ, може да си го напишеш на БГ текста, да го транслейтнеш с ИИ и след това да му удариш една редакция.
Мислех да не се включвам, ама аз го пробвах и текстовете са с 80% уникалност горе долу ;)
 
AI chat , версия 3.0.1.7

Аз съм пробвал няколко , но този в повечето случай ти дава каквото искаш като инфо. Поддържа и български. Още 2-3 съм пробвал, но ти идва нещо на развален български .
То всъщност и зависи с каква цел ти е тази статия примерно, щото не за всичко но станало.... Още една година и Тея неща ще са като детска игра предполагам, ама тва незнам дали да ме радва или обратното
 

Горе