Как мога да правя пари от интернет

vfykvsrikm

New Member
Добър ден тъй като съм неопитна в тази сфера се допитах към вас как мога да правя пари от интернет. Пробвала съм drop shipping но не ми се получиха нещата ако някой знае моля ви споделете.
 
То Интернет не е някой или нещо, което ей така раздава пари. В крайна сметка парите идват от хората. Така че най-общо, трябва да продаваш нещо в Интернет, за което дадена група от хора иска да плати.
 
Добър ден тъй като съм неопитна в тази сфера се допитах към вас как мога да правя пари от интернет. Пробвала съм drop shipping но не ми се получиха нещата ако някой знае моля ви споделете.
Здравей

не обръщай внимание на предишните двама и на следващите 100 "гурута" дето са тух само да се подиграват на хората. Малки са просто.

От Интернет могат да се изкарват много пари по много начини, но не е лесно. Основното е да имаш някакво умение и хора, които да се нуждаят от това. Например ако можеш да рисуваш или да пишеш интересни неща, можеш да продаваш дизайни, картинки, снимки, статии, книги.... Или ако можеш да прачиш видео реклами... има много начини но е добре първо да кажеш какво умееш.

Dropshipping-a е трудно начинание и изисква доста умения и бюджет, но има и лесни начини. Например много по лесно се продават дрехи на мъже от колкото на жени - мъжете си харесват нещо и куоуват, докато жените 10 пъти ще го гледат, пробват ще питат прителки и я купят я не :) Има си тъкности и за да полуичиш съвет трябва да кажеш повече за себе си и да задаваш конкретни въпроси.

Успешна Нова Година!
 
Няма подигравки, с една камера ще прави повече пари отколкото ти правиш period.
 
Добър ден тъй като съм неопитна в тази сфера се допитах към вас как мога да правя пари от интернет. Пробвала съм drop shipping но не ми се получиха нещата ако някой знае моля ви споделете.
Какво можеш да правиш?
 
Имайте предвид, че няма лесни пари от интернет. Много хора си мислят, че има начини да изкарваш пари, без да влагаш особени усилия, но не е точно така. Не познаваме вашите качества, както писаха и преди мен. На първо време се насочете към дадена сфера на работа - копирайтинг, оптимизация, афилиейт, дропшипинг (не е вариант за вас), фотография, обработка на графики, видео клипове, реклама.

Търпение е нужно и усилия, защото без умения и упорит труд, няма да се поздравите с успех. Общо взето се развивайте и рано или късно ще имате резултати. Тук във форума има много приятни хора, които ще ви помогнат на драго сърце.
 
Добър ден тъй като съм неопитна в тази сфера се допитах към вас как мога да правя пари от интернет. Пробвала съм drop shipping но не ми се получиха нещата ако някой знае моля ви споделете.
Здравей. Виж какво умееш да правиш и го приложи и в Интернет. Можеш да пишеш в собствен блог на някаква тема (силно препоръчвам на английски, не за тук само), след като мине време и станеш четена и популярна с трафик, и обособени социални канали, може да слагаш рекламки или да продаваш твой продукт, или продукти на партньорски сайтове (affiliate). Но първо помисли кое ти прави кеф да правиш, така ще ти е и по-лесно да го правиш. Например доста често попадам на някакви хора, пишещи за сферата, в която са. Едни обикалят света и пишат в блога си, друг поправя коли и също пише за даден модел какво е специфично и т.н.
 
Такъв обширен въпрос едва ли може да се отговори в няколко изречения.

Мога да ти дам един елементарен съвет. Най-важното нещо при правенето на пари от интернет е трафикът. Каквото и да решиш да правиш, трябва да знаеш как да привличаш хора. Хора, които да в една или друга форма да ти носят пари.

Представи си, че си развила сайт, който е посещаван от десетки хиляди читатели на месец. Печелиш няколко хиляди на месец от реклами и афилиейт. (хипотетично)

Или пък се насочиш към фрийланс услугите, но успееш да спечелиш само няколко клиента. Тези няколко клиента обаче, може да ти плащат 4 цифрени суми на месец за твоите услуги. (хипотетично)

Печеленето на пари от интернет може да звучи лесно, но е факт, че ти трябват редица умения, за да си успешен. Разбери в каква сфера си добра или в такава, в която искаш да се развиваш.

Има достатъчно информация за различни методи както тук, така и в сайтове на английски като blackhatworld, примерно.
 

Горе