Как мога да се свържа с инвеститори и как да стигна до такава аудитория?

Здравейте ,аз съм Калоян Петров и наскоро стартирах точно такава платформа която търсите. https://sellthemoney.eu/
На тази платформа всеки който има нужда от капитал ,може да се представи тук колкото по-подробно ,толкова по-добре.И инвеститори като вас без значение размера на инвестицията да е свържат. Няма ограничения нито за отраслите в иконимиката нито за инвеститорите.
Платформата стартира въвсем наскоро.Вече съм имал срещи с финасови специалисти , BESCO и частни лица.
Хората трудно се ловят на празен сайт. Защо не заложиш на поне един проект като демо как системата е полезна? Освен това има ли реални инвеститори, които да следят платформата?
 
Хората трудно се ловят на празен сайт. Защо не заложиш на поне един проект като демо как системата е полезна? Освен това има ли реални инвеститори, които да следят платформата?
"Ловят" какво точно трябва да означава ? Сайта е он-лине от Понеделник 23.11 колко потребителя очаквате да има ?
 
"Ловят" какво точно трябва да означава ? Сайта е он-лине от Понеделник 23.11 колко потребителя очаквате да има ?
Под ловят се разбира да му станат потребители. Иначе забележката за празния сайт ми е от принципно естество. Виждал съм много подобни сайтове с интересни идеи, които си стоят празни с години, докато накрая изчезнат. Например почти всички български еквиваленти на kickstarter завършиха по този начин.
 
Здравейте ,аз съм Калоян Петров и наскоро стартирах точно такава платформа която търсите. https://sellthemoney.eu/
На тази платформа всеки който има нужда от капитал ,може да се представи тук колкото по-подробно ,толкова по-добре.И инвеститори като вас без значение размера на инвестицията да е свържат. Няма ограничения нито за отраслите в иконимиката нито за инвеститорите.
Платформата стартира въвсем наскоро.Вече съм имал срещи с финасови специалисти , BESCO и частни лица.
В бета версия ли е в момента?
 
Защо е нужен код за достъп, а не е отворена регистрацията?
регистрацията и кодът за достъп към момента е безплатен.Оставяме си възможност в един момент достъпът да стане платен ,но няма да е в близкот бъдеще.Затова е направено така регистрацията.
 
Аз при всички случаи бих препоръчал на всеки да започне със собствен капитал, и то с минимум, а по възможност с никакъв. Бавно и полека, в началото само за проба, пренебрегвайки напълно всички мисли от рода на "Имам перфектната идея, ще хвърля цялото финансиране което имам и даже ще изтегля кредит, няма как нещо да се провали".

Edit: О не, коментирал по старата тема. Абе що събуждате заспалия дракон така :D
 
Последно редактирано:
Здравейте
напълно функциониращ е сайта ,от Понеделник до сега имаме две регстрации.
Добре, щом функциониращ. Кажи на някой да ти:

1. Сложи един target="_blank" на изходящия линк wdesigns.eu във футъра.
2. sellthemoney.eu/Test page 1 - така ли трябва да е?
3. На същата страница имаш непреведени елементи
4. След въведен нереален код излиза това: Forbidden страница.
5. Менюто на мобайла изчезва.
6. Като цяло има нужда много сериозно да се помисли върху дизайна.

Иначе наистина ти пожелавам успех и се надявам да стане голям и силен в нишата си, дори локално. ;)
 
регистрацията и кодът за достъп към момента е безплатен.Оставяме си възможност в един момент достъпът да стане платен ,но няма да е в близкот бъдеще.Затова е направено така регистрацията.
Да де ама какво общо има с регистрацията това?
Буквално никъде не се плаща за регистрация, нито се изисква код дето да пишеш на човек да ти го прати и т.н.
Излишно сложно е това и ще откажете хора да го ползват още на вратата.

Няма информация, за нас, не е спазен GDPR-а, от никъде не се вижда за какво е сайта, каква му е функцията, защо да се регистрирам, как ще ми помогне, какъв проблем ще ми реши, време ще ми спести ли, всички менюта са празни.
 
Добре, щом функциониращ. Кажи на някой да ти:

1. Сложи един target="_blank" на изходящия линк wdesigns.eu във футъра.
2. sellthemoney.eu/Test page 1 - така ли трябва да е?
3. На същата страница имаш непреведени елементи
4. След въведен нереален код излиза това: Forbidden страница.
5. Менюто на мобайла изчезва.
6. Като цяло има нужда много сериозно да се помисли върху дизайна.

Иначе наистина ти пожелавам успех и се надявам да стане голям и силен в нишата си, дори локално. ;)
Почти нищо от това което пишеш не вярно.Кодът се въвежда с enter затова показа Forbidden страница ,това е защита...Благодаря за подробният анализ ,оценяваме всяко ваше мнение.Въпреки че в момента не обсъждаме качествата на сайта а това за което е създаден.
 
Тия сайт го е писал някой ученик учещ се все още на html, камо ли програмиране, lmao
 
Почти нищо от това което пишеш не вярно.Кодът се въвежда с enter затова показа Forbidden страница ,това е защита...Благодаря за подробният анализ ,оценяваме всяко ваше мнение.Въпреки че в момента не обсъждаме качествата на сайта а това за което е създаден.
Щом не е вярно нека ти приложа няколко скриншота, явно тук е нужно малко повече съсредоточаване от нужнуто:

Точки 1, 5 са оправени явно. Но:

1.png

2.png

Нищо лично, но все едно за какво е създаден ако изглежда така. Може и да ти е чуждо, но визията, представянето, и правилното и логично функциониране на сайта са водещи за това да има успех. ;) Не ти се дътрвим, казваме ти как да стане по-добре. ;) Лошите обиди и злобни коментари са за тиин проблем форума, тук това гледаме по цял ден и знаем какво се търси и какви са стандартите. ;)
 
Почти нищо от това което пишеш не вярно.Кодът се въвежда с enter затова показа Forbidden страница ,това е защита...Благодаря за подробният анализ ,оценяваме всяко ваше мнение.Въпреки че в момента не обсъждаме качествата на сайта а това за което е създаден.
превенддеолфт бе мен изобщо защо е във форм тг тоя инпут щом няма да се събмитва?
че и 11.139.87.34 | Chrome | Windows 10
това верно е правено от някой дето сега се учи, простое събрал всички готини кодчета от нета :D
 
превенддеолфт бе мен изобщо защо е във форм тг тоя инпут щом няма да се събмитва?

това верно е правено от някой дето сега се учи, простое събрал всички готини кодчета от нета :D
Сега го видях, from тага е без action, сигурно е завещан от дизайна.
 
Ако някой има реален въпрос свързан с деиноста на платформата ,обещавам да му отделя толкова време колкото е необходимо.Поста ми беше насочен към господина създал темата.
 
Ако някой има реален въпрос свързан с деиноста на платформата ,обещавам да му отделя толкова време колкото е необходимо.Поста ми беше насочен към господина създал темата.

Защо няма информация за вас?
Защо не е спазен GDPR-а?
Къде се вижда за какво е сайта, каква му е функцията?
Защо да се регистрирам?
Как ще ми помогне?
Какъв проблем ще ми реши?

Хората са егоисти, трябва да знаят какво ще направите за тях, как ще им улесните живота.
 

Горе