Как може да се увеличи статистическия трафик към даден сайт?

MartinHR

Member
Здравейте
Един от начините е да се разхождаш по цял ден из града и хващаш безплатни мрежи и да кликаш ха ха ха
Мисля си има ли някаква програма която да съдържа в нея списък от работещи фрии компутри и разно проксита и като се пусне тази програма и напишете вашия сайт тя да праща заявка до този списък от адреси и тези адреси да го отварят.
Какво мислите за това?
 
От: Как може да се увеличи статистическия трафик към даден сайт?

Има си снифери и куп подобни глупости, но когато софтуерно го правиш каква ти е далаверата реално. Не стават за Адсенсе, нито продажби можеш да генерираш. Можеш единствено ти да си се кефиш на трафика. Ако пък целиш импресии тогава вече работата е друга.
 
От: Как може да се увеличи статистическия трафик към даден сайт?

Ivo94, има смисъл.
правиш такъв измислен трафик и после го пускаш тука в Пазар-а, като с голяма готовност предоставяш на всеки поискал статискита за трафика :twisted: И гоооооолеми обещания за добра печалба от адсенс.
п.с. аман от измамници
 
От: Как може да се увеличи статистическия трафик към даден сайт?

Ivo94, има смисъл.
правиш такъв измислен трафик и после го пускаш тука в Пазар-а, като с голяма готовност предоставяш на всеки поискал статискита за трафика :twisted: И

Само някой много необразован и неопитен може да се хване на "статистика за трафик". Ти трафик ли гледаш или реални продажби за изминалите месеци :shock:
 
От: Как може да се увеличи статистическия трафик към даден сайт?

komara има много ботове и чудеса за фейк трафик и се намират лесно с помощ на търсчките. Друг е въпроса, че това е пълна глупост според мен освен ако не се изживяваш като Black hat гуру.
 
От: Как може да се увеличи статистическия трафик към даден сайт?

Колко да е blackhat? r.stefanov добре го е казал, но все пак и аз да се включа - Google много добре почна да отделя внимание на Bounce Rate и времето прекарано на сайта. С подобни трафик генератори нищо не се постига.
 
От: Как може да се увеличи статистическия трафик към даден сайт?

Аз мога да ви докарам трафик , ще се вижда от и от гоогле аналитикса.. дневно 1000 уникални, като това ще ви помогне да се издигате в алекса и търсачките.. най-често трафика е от Китай, но има и световен.
 
От: Как може да се увеличи статистическия трафик към даден сайт?

има вариант да си е намерил кой да му плаща рекламни карета на импресии и човека иска да си спести сам цъкането
 
От: Как може да се увеличи статистическия трафик към даден сайт?

Става въпрос за реален трафик от България!
Стига с тия глупости не става въпрос за това дето вие пишете
Пример аз имам още 4 компутера към които имам Remote Desktop
Има ли друга такива начини
Защо вси още има е форума хора дето зад всяко нещо търсят някаква шашма?
 
От: Как може да се увеличи статистическия трафик към даден сайт?

Става въпрос за реален трафик от България!
Стига с тия глупости не става въпрос за това дето вие пишете
Пример аз имам още 4 компутера към които имам Remote Desktop
Има ли друга такива начини
Защо вси още има е форума хора дето зад всяко нещо търсят някаква шашма?

ОК, явно не схващаш защо те вземат на базик всички...... щом не е шашма, за какво ти е този трафик, след като си го навърташ сам?!? Първото ти мнение е като да отидеш в ТЕЦ да се похвалиш, че си направил гениално откритие и си го нарекъл 'топла вода'.
 
От: Как може да се увеличи статистическия трафик към даден сайт?

За да се отрази добре на Алексата, доста обикаляне и доста време ще в нужно да се отдели. По-скоро някакъв бот да клика, но според мен да седнеш и да си напишеш няколко статии и да ги качиш на някой блог, ще е идея по-добре от това с безплатноте мрежи и достъпните в заведенията. Както си го описал, по-логично ми звучи да го направиш така. Другото ми се вижда повечв време и труд. ;)
 

Горе