Как най бързо да си индексираме сайта?

Изобщо не трябва да копираш статии от никъде, правилно си разбрал
На никой не му пука за изгледа, важното е какво си написал и колко е полезно и социално ангажиращо и значимо
Това го разбирам, но не разбирам защо много други копирани статии са индексирани а моите копирани - не.
 
Ще дойде време, когато ще разбереш
Преди време бях пуснал тема за полиция за крадени статии
Гугъл оценява статиите и по авторитета на домейна. Крадени стати в авторитетен домейн могат да се класират, но при теб няма как да стане.
Аз защитавам статиите си по много начини, както и колегите, няколко репорта за твой сайт и си в миналото
 
Една забележка от мен. След 5-10 сек. сайта пада надолу и се появява поле за абониране към бюлетин. Все едно ме удря по главата това нещо.
 
Ще дойде време, когато ще разбереш
Преди време бях пуснал тема за полиция за крадени статии
Гугъл оценява статиите и по авторитета на домейна. Крадени стати в авторитетен домейн могат да се класират, но при теб няма как да стане.
Аз защитавам статиите си по много начини, както и колегите, няколко репорта за твой сайт и си в миналото
Ох, ами давай репорт тогава.
 
Не разбирай всичко като заяждане!
На мен това все още са ми тестови сайтове, опитвам се разбера корелацията изобщо, как действат търсачките и много повече, което още дори не знам какво е:). Да си изградя визия какво да правя. Няма лошо, ако печеля от сайт, даже супер, но аз го правя като хоби. Интересно ми е да се занимавам.
 
Мисля , че имам и аз проблем идексацията моят проблем , че в Конзолата не ми отчита статистика все е едно нямам никакви посещение, а в анализа имам активност . Прди година работеше добре сега се бъгна нещо, може би щото го добавях на ново, че го делнах, Всички настройки са направени сайта е верефициран всичко изглежда наред с изключение не отчитането на трафик.
 
Ще си позволя да ползвам темата на колегата ,за да питам нещо свързано с о дексацията.
Понеже в моя сайт се качват по около 5-10 статии на ден (вече са над 1300), и всяка една от тях след като се напише се пуска в уебмастър тоолс за обхождане „извличане каъо гугъл”, та има ли опасност на г да му „писне” от мен?
Редно ли е да викам бота за всяка статия и ако спра той ще минава ли през сайта ми за и дексиране?
 
Ми зависи какво значи "прекаляваш" ... по някой път направо блокира уебмастъра :D . Но пък вчера умишлено една не я индексирах и сега проверих заглавието и в Гугъл и видях, че и я е "намерил" сам.
 
Аз 500 линка на месец не мога да достигна, но това със забиването се случва когато наведнъж кача няколко линка. След десетина минутки се оправя... та... да ,много удобен туул е !
 

Горе