Как най-бързо и сигурно да изтегля парите си от Google AdSense?

111

New Member
Здравейте, за първи път ще тегля пари от AdSense. Искам съвети от вашия личен опит. Благодаря.
 
От: Как най-бързо и сигурно да изтегля парите си от Google AdSense?

С WU е най бързо и лесно. Само не знам дали ще можеш да го промениш вече, ако си го оставил на чек.
 
От: Как най-бързо и сигурно да изтегля парите си от Google AdSense?

Какви са таксите с WU ?
 
От: Как най-бързо и сигурно да изтегля парите си от Google AdSense?

Какви са таксите с WU ?

те таксите не са за твоя сметка, така че не го мисли...
 
От: Как най-бързо и сигурно да изтегля парите си от Google AdSense?

те таксите не са за твоя сметка, така че не го мисли...

Това е супер. Благодаря за информацията!
 
От: Как най-бързо и сигурно да изтегля парите си от Google AdSense?

Прочетох всичко за начина на плащане в Google и открих това:
  1. Посетете (немога да слагам линкове), за да намерите представител на Western Union в държавата, където се изпращат плащанията.
  2. Свържете се с него, за да проверите дали предлага услугата Quick Cash.
  3. Носете следната информация със себе си:

    - валиден официален документ за самоличност със снимка (паспорт, шофьорска книжка, лична карта и т.н.);
    - информация за наредителя на плащането: За да определите с каква информация за наредителя на плащането трябва да разполагате в клона на Western Union, моля, кликнете върху връзката „Данни“ на реда за плащането в страницата Ви „Плащания“.
    • Google Inc. 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, California 94043, САЩ. Телефонен номер: 650-253-4000
    • Google Ireland Ltd., Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Ирландия. Телефонен номер: +353 1 436 1000
    - сумата на плащането Ви, която можете да намерите на страницата „История на плащане“;
    - уникалния Ви MTCN (контролен номер на паричния превод), който можете да намерите, като кликнете върху връзката „Данни“ до реда Извършено плащане на страницата „История на плащане“.
Трябва ли да отида първо до ОББ да питам дали предлагат Quick Cash? Предполагам, че няма да има проблем за София.

Когато попълвам "Настройки за плащане" в полето "Собствено име на бенефициента", ми показва грешка, а аз си попълвам моето име.
Е то снимка и вижте какво ми пише:
adsense.jpg

Споделете какво и как трябва да се попълва. Споделете вашия опит с начинаещите.

Благодаря ви предварително. :)
 
От: Как най-бързо и сигурно да изтегля парите си от Google AdSense?

Кое не ти е ясно? Просто променяш на WU и това е. Нищо друго не пипаш. Няма нужда да питаш никого нищо, WU има на всеки ъгъл, можеш да си вземеш парите от всяка банка и всеки офис където има WU.

Трябва да въведеш името по същия начин както си го въвел при регистрацията, явно нещо не съвпада.



Сега погледнах как е в новия интерфейс и нищо сложно не виждам... отметката където трябва и това е.
 
От: Как най-бързо и сигурно да изтегля парите си от Google AdSense?

Трябва да въведеш името по същия начин както си го въвел при регистрацията, явно нещо не съвпада.



Сега погледнах как е в новия интерфейс и нищо сложно не виждам... отметката където трябва и това е.

Настройки за плащане -> Настройка Western Union Quick Cash
В полето "Собствено име на бенефициента:" ми дава грешка, а никога не съм сменял името си в акаунта. Акаунта в google си е мой и нямам друг.
Пиша си моето име, както ми е в Личната карта с латински букви и ми изписва: "Трябва да въведете настоящото име на бенефициента, разделено на собствено и фамилно име. Ако е необходимо да актуализирате това име, се свържете с нас".
А отгоре пише [FONT=arial, sans-serif]"Настоящо име на бенефициент:" и моите три имена написани като в личната ми карта с латински букви.[/FONT]
 
От: Как най-бързо и сигурно да изтегля парите си от Google AdSense?

Ами въведи собствено и фамилно име де.
 
От: Как най-бързо и сигурно да изтегля парите си от Google AdSense?

Ами въведи собствено и фамилно име де.
Същото. Какво ли не пробвах.
....
Изпратих съобщение до Google, но отговор още не е дошъл.
 
От: Как най-бързо и сигурно да изтегля парите си от Google AdSense?

Пробвай 1ви ред:
Име

Втори ред:
Презиме и фамилия
 
От: Как най-бързо и сигурно да изтегля парите си от Google AdSense?

Пробвай 1ви ред:
Име

Втори ред:
Презиме и фамилия

Прие го :)

Дори получих и 2 писма от Google, "че на Понеделник, 2011, Декември 12

съм променил начина на плащане" и стандартните работи. :)
Благодаря страх и на всички които се опитаха да ми помогнат. :)
 

Горе