Как на наи-добре реинвестираме пари от афилеит

една част в още сайтове задължително и в доразвиване на сегашните другото където си решиш но ситуацията в момента е такава че кеша ще е цар още дълго време затова засега си ги събираии в кеш повъзможност да не е в лева
 
От: Как на наи-добре реинвестираме пари от афилеит

И аз бих накупувал в монента сайтове, за цени книжа....малко е трудно в момента да се каже. Някое друго малко бизнесче....и инвестиране в онлайн маркетинг. Всеки по това и от какво чатка и дали ще му донесе специално на него "горница" на вложеното.;)
 
От: Как на наи-добре реинвестираме пари от афилеит

ДА, както и може да се налазят артикъл събмишън услуги. Все пак инвестирането в какъвто и да е маркетинг е инвестиране с цел подобряване на продажбите. Повечето уебмастъри ще потвърдят това, както и за закупуване на готови сайтове - вече носещи продажби. Сайт носещ продажба на месец на стойност $40 си е добра инвестиция, ако е за около $100-150 максимум $200.

Нека си го сметнеме - сайт за $100 + маркетинг за $50
( менюал събмишън за $20 + $10 за артикъл дистрибушън услуга + $10 за блок коментиг + $10 за някой друг рилейтед линк) = $150, а ако може и още някой долар за маркетинг и контент ще даде повече от една продажба на ден и с добра структура на стратегията инвестицията ще се избие в рамките на месец, да не кажа 2 седмици.;)

Всички знаеме че онлайн бизнеса е много по-динамичен от офлайн варианта му. И за това както инвестирането, така и печалбите са много по-задоволителни като преспективни резултати.;)

Иначе за друг тип инвестиране от афилиейтинга - има за магазини, недвижимо (което в момента е много нестабилно), както и други преспективи. Въпрос на някоя друга прочетена статия или анализ. Но се преценява преди това, както и се иска статс на сайт преди закупуването му.;)
 
От: Как на наи-добре реинвестираме пари от афилеит

Най-добре да се инвестира в още съдържание и още линкове :) Може и промяна на дизайна на сайта за по добра конверсия :)
 
От: Как на наи-добре реинвестираме пари от афилеит

Купи си и нещо за пиене. Така работата ще ти спори ;)
 
От: Как на наи-добре реинвестираме пари от афилеит

Да, гледай да и да получиш някакво възнаграждение за теб си - това винаги е присъстващ елемент от това че си инвестирал - облаги, които ще те накарат и след време да го правиш. Защото прмерно при непечеливша инвестиция не видиш нищо, следващя път ще си по-разубеден да го правиш.;)

Продават се много добре изглеждащи и работещи сайтове за символична сума, това е като да си купиш едни малък магазин. Но много по-лесно е менаджирането му, ако си запознат с това което правиш. За $100-200 може да се закупи много добър сайт в някоя ниша, и е въпрос на малко знание и време да го направите повече от печеливш. И съм забелязал, че добрите инвестиций в тази насока са от хора, които нямат време да го развиват - заети са с нещо по-належащо и преспективно според тях.

Както навсякъде таки и при инвестирането трябва да има стратегия в преспектива. Все пак движенето по план е от основните елемента при предприемачеството, както и факта че изработен план, който работи може да се прилага и при следващите инвестиций, които пак може да са сайтове.....

Всеки ден гледам по всетовните форуми как се продават сайтове с около 200-300 уникални на ден във всякакви ниши и добре се търгуват - което означава, че много от хората занимаващи се с това знаят какво правят.

Ако ще инвестирате в сайт ето и идеалната комбинация за която е хубаво, според мен, да се гледа предварително:

1. Сайта да е с уникален контент.
2. Статистиките да са дадени и добре преценени от инвестиращия в него. Тук се включва всичко (трафик, уникални, от къде е трафика, за какво идва трафика, минали или сегащни позиций, индексирани страници, връзки към него и т.н.)
3. Да има солиден линк билдинг - зависи и от цената на сайта, но задължително да е в индекса и линковете да не идват от другите сайтове на продавача - защо следва премахване.;)
4. Да има грабваща визия, уникалния е предимство - къстъм тамплейт.
5. Ако е готов да сподели продавача - колко печели и от какво.
6. Сайта да се избие в рамките на 6 месеца. Ако виждате преспектива до месец-два, значи си струва.
7. За колко е платен домейна и хостинга, ако е до няколко дена/седмици/месец - искайте дискауте (но трябва да не го е споменавал в офертата).
8. Винаги гледайте, още с инвестирането в него, една крачка напред. Къде ще излезе в следващите 1-2 месеца в търсачките.

Успехи, ако стратегията е да се придобиват така и развиват до някакво ниво - процеса става автоматичен и не след дълго (но и тук се иска практика) ще се обърнете ще имате около 20 сайта, носещи ви не лоши пари.
 
От: Как на наи-добре реинвестираме пари от афилеит

Заглавието оригинално такова ли беше или админите са го "редактирали" ?
 
Как на наи-добре реинвестираме пари от афилиейт

Заглавието оригинално такова ли беше или админите са го "редактирали" ?
Заглавието не е пипано въобще. А темата е актуална, защото има много умисъл в това да се наливат парите в други инвестиций. И щом става дума за онлайн инвестиране (поради факта че форума е с такава тематика) за това аз лично наблягам на този вид наливане на финансите / печалбите в това. Само сега си едитнах мойто, защото не е афилейт, а афилиейт.:)
 
От: Как на наи-добре реинвестираме пари от афилеит

ами заглавието си е natural малко го обърках кагато пусках темата но идеята е ясна е не сме на урок по български
"Не става само с лапане ,трябва и рейвестиране "
 
От: От: Как на наи-добре реинвестираме пари от афилеит

ами заглавието си е natural малко го обърках кагато пусках темата но идеята е ясна е не сме на урок по български
"Не става само с лапане ,трябва и рейвестиране "
Мисля че темата си е добра и ще прибавям нова и нова информация по въпроса, защото си е и точно в стила на форума, а и е хубаво да сме добре финансово уграмотени.;)

Ако не се лъжа има едни пичове във форумите на dp & mn, които нон стоп присъстват на дебати отностно продажба на сайтове, питат, преценяват и в крайна сметка решават дали да включат данен сайт в портфолиото си.;)

Те определно не са принципа "лапане му е майката". За тях ако няма примерно бъдещо инвестиране - не се брой за развиване на бизнеса.;)
 
От: Как на наи-добре реинвестираме пари от афилиейт

... А темата е актуална, защото има много умисъл в това да се наливат парите в други инвестиций...

Сега се замислих и как се пише "инвестиции". Негрите от Судан които са студенти в България пишат по-грамотно.
 
От: Как на наи-добре реинвестираме пари от афилеит

Абе, бате. :) Инвестиций & Инвестиции. Все тая, Не ме събарят такива мнения. :)

Ти намери с какво да сдухаш темата, винаги успяваш. ;) :) Каква е формулата ти? :) Едното е с повече търсения, но ги има в речника и двете. И евалта на негрите от судан и те заслужават твойто внимание....:)

Спомени нещо за инвестирането, което правиш от печалбите.....ще се радваме....много....;)
 
От: Как на наи-добре реинвестираме пари от афилеит

Аз лично инвестирам в сайтове и това се е доказало в бъдеще. Или се прави нов или се купува готов неразработен с цел популяризирането ми, значи от опит знам, че преди да се купи един сайт трябва да се сложат и някакви парички за маркетинг, защото ако лично се занимаваш безлпатно да правиш маркетинг това означава че се заробваш с него за следващите няколко седмици и процеса с инвестирането и градето на мрежа от нишови сайтове спира за момент. А това не е идеята по принцип.

Говоря за сам да се адват линкове, както и търсят, да се пише контент, да се пишат артикъли, да се правят други ппц кампании, да се търсят партюри и ей такива работи. Но опредлено с някой друг долар това ще отпадне. Ако не на 100%, то поне в голям степен. Едита на сайта е еднокаратен и неизбежен.;)

П.П: Сега искам АхСх да ме прорави ако и аз имам грешки и да ме сравни и мен с нещо. Абе баце, ти неможе ли някой път адекватно да влезеш в някой разговор. Едно 90% от постовете ти са се таковали отзад.;)
 
От: Как на наи-добре реинвестираме пари от афилеит

Аз лично инвестирам в сайтове и това се е доказало в бъдеще. Или се прави нов или се купува готов неразработен с цел популяризирането ми, значи от опит знам, че преди да се купи един сайт трябва да се сложат и някакви парички за маркетинг, защото ако лично се занимаваш безлпатно да правиш маркетинг това означава че се заробваш с него за следващите няколко седмици и процеса с инвестирането и градето на мрежа от нишови сайтове спира за момент. А това не е идеята по принцип.

Говоря за сам да се адват линкове, както и търсят, да се пише контент, да се пишат артикъли, да се правят други ппц кампании, да се търсят партюри и ей такива работи. Но опредлено с някой друг долар това ще отпадне. Ако не на 100%, то поне в голям степен. Едита на сайта е еднокаратен и неизбежен.;)

П.П: Сега искам АхСх да ме прорави ако и аз имам грешки и да ме сравни и мен с нещо. Абе баце, ти неможе ли някой път адекватно да влезеш в някой разговор. Едно 90% от постовете ти са се таковали отзад.;)

Определено много добра тема , аз сега съм заделил няколко стотака и искам да си купа сайт/ове нишове за афилиейтче ама нещо в дп немам оферти още...

иначе за АхСх си го знаеме че е форумния трол , но има много акъл в главата
 
От: Как на наи-добре реинвестираме пари от афилеит

П.П: Сега искам АхСх да ме прорави ако и аз имам грешки и да ме сравни и мен с нещо. Абе баце, ти неможе ли някой път адекватно да влезеш в някой разговор. Едно 90% от постовете ти са се таковали отзад.;)


Пич, в общия случай мога да те поредактирам малко ако искаш.
Браво на АхСх, че обръща внимание на правописа.
Знаеш ли колко ми е болно като ви чета. Все сте млади хора с много ум в главите, а все правите безумни правописни грешки...
Инвестиций ... това НЕ Е множествено число на "инвестиция". Справка - учебника по български език от първи или втори клас, раздел "Образуване на множествено число"

Иначе, хубава темичка, прекрасна дори. Ще взема да я препрочета, когато извадя някой лев от affiliate (пиша го на английски да не объркам нещо с произнасянето). Хайде, здраве от мен и извинете за off-topic-a.

Поздрави,
Wisher
 
От: Как на наи-добре реинвестираме пари от афилеит

Аз лично приемам критиката, но ми се случва от време на време да пиша постове, без да се обръщам назад и да гледам грешки, били те граматически или пунтоационни. Важното е да предам месиджа на света:) :) :)

А сега обратно в темата. Вчера станах свидетел на едни случай, в който бе закупен сайт за афилиейт типсчета. Беше на смешна цена с около 100-тина посетителя дневно. Имаше адсенс на него - днес пак попаднах на темата, защото беше зелена и пича искаше да обяви, че го е продал вече и не търси други кандидати. Цъкнах на сайта и видях, че вместо адсенс новия собственик е поставил текст линкове и банери към аф. програма предлагаща афилиейт решения.

Мисълта ми е че е не само инвестиране, но това да се има идея каква стратегия ще следваш след това, за да обърнеш инвестицията си в печеливша и по възможност да я избиеш, след което следва и да си напред с нея. Така че е наистина хубаво преди всяка така поккупка да се има нещо като идей за нея в бъдеще.;)
 

Горе