Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравейте, на всички предприемачи.
Намерих този форум напълно случайно, започнах да чета и след това се регистрирах за да действам! :)
Така се прави. Давайте повече такива примери. Много се радвам като чета такива истории. Изпълват ме с надежда. ;)

Продължавайте с постовете си, за това как сте намерили форума и вече и медийната част. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Да драсна и аз някой ред.
Открих ви с помоща на google.Зачетох се, Стана ми доста интересно,и доста некомфортно като разбрах че и идея си нямам с какво съм се захванал.Но уви хванал съм се на хорото и ще го играя не обичам недовършените работи.Та при всяка възможност четях докато стигнах до едни слова не мога да се сетя кой точно ги беше написал но бяха от сорта
,,когато не резбираш от една работа плащаш за да е свърши човек който разбира".
Та до там бях с четенето,реших да ползвам някой който разбира но уви средствата които бяха предназначени за тази цел отидоха по друго направление,след това съвети риятели познати докато не стигнах до една препоръка:

Ако ти се занимава да четеш
ще ти препоръчам един форум
има ценна информация там

И ето ме тук регистрирах се.За сега все още само чета за да не се излагам, защото на повечето въпроси които ще задам може би има отговор някаде из форума,малко спамя на лични за което се извинявам но и тва ще го коригирам.
 
От: Как открихте нашия форум?

Търсех информация по дадени теми и google ме прати тук.
Естествено веднага след това се регистрирах.
Качеството се познава!
 
Super. Звучи много добре като история. Абе, доста хора казват, че точно така са им казали "Тук има един форум, там виж, ще ти помогне." Реално и аз го казвам насам натам и реално никой влезнел тук по моя препоръка, а надявам се и по ваша, не е съжалил.

И не след време се създаде едно такова местенце. ;) Мерси за историйката, сигурен съм, че много хора са я преживяли, ако не по същия, то поне по подобен начин. ;)

Продължавайте да ни казвате как сте попаднали тук. ;)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

А какво реално търсеше? Ако може да споделиш, в случай, че не си забравил. Виждам, че си от 2008-а при нас. :)

регистрацията е от тогава , но наскоро отново попаднах на форума ...
Пари от интернет общо взето и как да печеля от сайта си , търсих и такива сайтове , който плащат за кликове на реклами :)
 
От: Как открихте нашия форум?

И аз намерих сайта от интернет. Имах проблем за разрешаване и ми трябваше малко информация и тук намерих решението. Интересното е, че го бях забравил и след това за втори път отново открих сайта и реших да се регистрирам и да го "пробвам". Така се случи, че по този начин открих сайта на 3 пъти :).
 
От: Как открихте нашия форум?

Да, мога да кажа, че се е отплатил, поне при мен. И така се случи, че форумът се доказа на 3 пъти, понеже 3 различни човека бяха причината да си направя регистрация и да реша да остана във форума. И тогава все още работих на заплата и тепърва навлизах в света на правене на сайтове и това, да си изкарвам сам хляба, и мисленето ми беше друго. А първата ми реакция като открих форума и като видях как се казва беше: "Яааа, гледай ти, предприемачите, шефовете, бизнесмените са си направили собствен форум, аз тук нямам място сред тях. Ама чакай да разгледам...ммм интересно, та тия имат секция за Уордпрес. Ама на един шеф на фирма защо му е Уордпрес, какво ще го прави?! Ама пък има и полезни неща тук, ще трябва да си го запомня..." и го забравих, до следващия проблем и търсене :) .
А хората заради които останах са едни от най-уважаваните съфорумци! :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Да кажа и аз как попаднах тук, регистрирах се преди 3-4 дни, но за сайта знам от доста отдавна. По едно време се бях запалил със сайтовете за кликане на реклама (вече като чуя за тях и се обривам) и тогава търсех такива сайтове и съвети за тях из гугъл и доста често попадах тук и то все на такива теми на който тези сайтове бяха доста отрицателно коментирани и покрай този сайт почнах да се отчайвам от тях и накрая се отказах. И след време започнах да търся други начини за печелене на пари и малко преди да се регистрирам се сетих за този сайт че в него имаше много добри начини за печелене и влязох започнах да чета темите видях неща и методи който наистина не съм знаел че има и си направих регистрация и ще продължавам да чета темите тук но засега рядко ще се включвам в тях защото още съм начинаещ в тия работи но малко по малко ще се включвам и аз само че в неща който са ми ясни разбира се. Поздрави за прекрасният сайт, докато се ровех из нета за начини за изкарване на пари по интернет никъде не срещнах български сайт подобен на този да е по богат на теми и информация така че спирам ловът и оставам тук да се уча защото мога доста да науча от този сайт. Успех със сайта и нека се развива все по добре с всеки изминал ден.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

За форума ми каза приятел.
Мерси много за отговора ти. А случайно да знаеш как е станало на въпрос? Интересно ми е, защото се разиграват различни и интересни случки. ;)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Мерси много за отговора ти. А случайно да знаеш как е станало на въпрос? Интересно ми е, защото се разиграват различни и интересни случки. ;)
За форума ми каза rak, познаваме се лично, на живо, не само от нета. rak ми каза, че тук има полезна информация за работа онлайн. За сега разглеждам и се ориентирам.
 
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

За форума ми каза rak, познаваме се лично, на живо, не само от нета. rak ми каза, че тук има полезна информация за работа онлайн. За сега разглеждам и се ориентирам.
Ще се черпи явно. Рак е потребител от много време и нейните оценки за форума тук са доста обективни. Тя реално е много добър пример за човек записал се тук и започнал да прави пари от Интернет.

Разгледай и ако имаш някакви въпроси и коментари, не се колебай да ни питаш. Ще получиш подкрепа от всеки един тук. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Ще се черпи явно. Рак е потребител от много време и нейните оценки за форума тук са доста обективни. Тя реално е много добър пример за човек записал се тук и започнал да прави пари от Интернет.

Разгледай и ако имаш някакви въпроси и коментари, не се колебай да ни питаш. Ще получиш подкрепа от всеки един тук. ;)
Благодаря! Хубаво е да има добри поводи за черпене. :)
 
От: Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

За първи път го чух по телевизията ,но не се регнах тогаз!Само го разгледах.След няколко години съвсем случайно ме интересуваше някакъв въпрос за даден сайт и намерих отговора тук.Та от тогаз сам хиъ и нема мърдане ,ако ще и ЕС да падне!,Но май ща ходя до Хамериката и ща пиша от там!
 
От: Как открихте нашия форум?

Попаднах във форума воден от желанието да имам собствен сайт и търсейки отговора на няколко въпроса:
1. Какво е блог? - открих обяснения, които доведоха до следващият въпрос
2. Какво е WP?...чийто отговор доведе до още много въпроси и се регистрирах още същият ден, защото беше ясно, че ще се чете яко.
Всъщност преди няколко дни отговаряйки по тема тук си дадох сметка, че регистрацията ми тук е 3 дни след покупката на домейн и хостинг. Добре, че скочих в дълбокото - първо покупката, а после образоването, защото ако знаех какво ме чака едва ли щях да започна. Само аз си знам колко четене съм чел тук, колко справки съм правил за китайските думи, с които се обясняваха някои неща :)
Сега, 3 години по-късно, си позволявам да споделя опит въпреки, че все още имам едно на ум (в добрият смисъл), че пиша на място пълно с хора на светлинни години по-напред със знания от мен и винаги има шанса за неуместна реплика или коментар. Ама то не можеш да се научиш да караш колело без някое друго падане :)
 
По телевизията ли? Като ги знам нашите телевизии и присъствието ни там, май не било нещо много положително. :)

Радвам се, че си с нас и стана много уважаван потребител тук с времето. Да не ни забравиш, като заминеш на САЩ. :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Попаднах във форума воден от желанието да имам собствен сайт и търсейки отговора на няколко въпроса:
1. Какво е блог? - открих обяснения, които доведоха до следващият въпрос
2. Какво е WP?...чийто отговор доведе до още много въпроси и се регистрирах още същият ден, защото беше ясно, че ще се чете яко.
Всъщност преди няколко дни отговаряйки по тема тук си дадох сметка, че регистрацията ми тук е 3 дни след покупката на домейн и хостинг. Добре, че скочих в дълбокото - първо покупката, а после образоването, защото ако знаех какво ме чака едва ли щях да започна. Само аз си знам колко четене съм чел тук, колко справки съм правил за китайските думи, с които се обясняваха някои неща :)
Сега, 3 години по-късно, си позволявам да споделя опит въпреки, че все още имам едно на ум (в добрият смисъл), че пиша на място пълно с хора на светлинни години по-напред със знания от мен и винаги има шанса за неуместна реплика или коментар. Ама то не можеш да се научиш да караш колело без някое друго падане :)
Въпросите определено ни карат да търсим отговор, ако не ни е поднесен наоколо.

Благодарско за готините думи на всички тук, като силно се надявам и другите да дадат по едно постче или да гласуват, най-малкото.
 

Горе