Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Аз търсех да си закупя фейсбук страница и писах в google "Продавам фейсбук страница" за да намеря някой, който продава... От там първото, което ми излезе беше тема от сайта :)
Регистрирах се за да пиша на човека и така... :)))
Много добър сайт, а също виждам, че има и много неща, които може да се научат от хората в него, поздравления и всичко най-добро! :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Мерси за мнението. Като гледам за тази фраза излиза с няколко резултата, поне така е преценил Google. Определено доста пазар има за такъв ти услуги и продукти. Благодарско за мнението ти и се надявам да се продължи с коментарите по темата. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

На мен приятел ми сподели за форума и аз после го намерих през google :)
 
От: Как открихте нашия форум?

На мен приятел ми сподели за форума и аз после го намерих през google :)
А по-конкретно, ако може да ни кажеш как стана на въпрос за форума? В смисъл, нещо като "виж так, ако не може да се оправиш с еди какво си" или? :) Ще съм ти благодарен, ако изникнат някакви спомени за това. А в Google, със сигурност като си написал даже и "предприемач" си излизаме първи, което си е екстра. :) Мерси предварително. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Вчера с приятели си говорехме за фрийланс.. и някой спомена, че в този форум излизат доста интересни проекти. Та - ето ме и мен тук. Поздрави! Много полезна информация открих за малко време!
 
От: Как открихте нашия форум?

Вчера с приятели си говорехме за фрийланс.. и някой спомена, че в този форум излизат доста интересни проекти. Та - ето ме и мен тук. Поздрави! Много полезна информация открих за малко време!
Здравей и добре дошла тук. Надявам се престоя ти да е приятен и пълен с ползи за теб. Успехи в начинанията ти и мерси за споделената информация тук в темата. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз открих форума скоро в гугъл когато търсех варианти за онлайн реклама. Оттогава имам доста полезни контакти с хора оттук и много информация. Ползвам го активно за дообразоване. На създателите стискам ръка.
 
От: Как открихте нашия форум?

И аз в гугъл докато търсех бутилчици и останах приятно изненадана от форума
Всичко, което търся от известно време го виждам тук в отделна тема
Страхотни сте :D
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз открих форума скоро в гугъл когато търсех варианти за онлайн реклама. Оттогава имам доста полезни контакти с хора оттук и много информация. Ползвам го активно за дообразоване. На създателите стискам ръка.
Благодаря за думите ти. Вярвам, че си намерил доста информация по темата, която си задал на Google при първи сърч. Успехи и много продажби. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

И аз в гугъл докато търсех бутилчици и останах приятно изненадана от форума
Всичко, което търся от известно време го виждам тук в отделна тема
Страхотни сте :D
Мерси за думите, наистина ни трогваш. Всички. :) Успехи тук и още едно благодаря за поста. А това как излиза форума за бутилчици, не ме карай да ти отговарям. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз търсих фейсбук реклама и първия сайт който ми хвана окото беше този. Не знам да има друг подобен на този с такава голяма аудитория супер сте !
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз търсих фейсбук реклама и първия сайт който ми хвана окото беше този. Не знам да има друг подобен на този с такава голяма аудитория супер сте !
Няма, форумът е най-големия в бранша си. Говоря за такъв, в който се говори за интернет маркетинг и реклама. Аз също го намериш така преди време - търсейки нещо за реклама в нета.
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз търсех място на което да продавам статии.
Благодаря много за мнението ти. Случайно да си спомняш какво точно търси, за да ни намериш? Или как стигна до сайта? Препоръка или сама го намери и от къде?

Успехи в бизнес начинанието ти.
 
От: Как открихте нашия форум?

Благодаря много за мнението ти. Случайно да си спомняш какво точно търси, за да ни намериш? Или как стигна до сайта? Препоръка или сама го намери и от къде?

Успехи в бизнес начинанието ти.

Написах в Google - "продавам статии" :p
Благодаря за пожеланието!

п.п. вече ме посрещнаха с репутация :Д
 
От: Как открихте нашия форум?

Чудно ми е за какво ти лепнаха червения картон явно си се издънила нещо,това си е постижение 5 поста и в червено,аз поне не успях да забележа причината явно нещо си писала на лични;)
 
От: Как открихте нашия форум?

по скоро на всеки нов се лепа въпреки че някои си пишат докато хванат 10 мнения в доста читави и адекватни теми, докато има други които направо явно си го просят и пишат простотии наред от типа на о яко, не знаех, супер и т.н :)
 
От: От: Как открихте нашия форум?

Чудно ми е за какво ти лепнаха червения картон явно си се издънила нещо,това си е постижение 5 поста и в червено,аз поне не успях да забележа причината явно нещо си писала на лични;)

На темата за Ingress.

Все още няма с какво да помогна - надявам се това след време да се промени :)
 
От: Как открихте нашия форум?

дръпнала си нагоре със зеленото, след като пишеш статии когато ти дойде времето в пазара ще покажеш и ще те преценят по добре, успех
 

Горе