Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

От Гугъл попаднах тук преди повече от година и половина, края на 2012, търсих в търсачката как да изкарам пари от интернет. Не бях писал тук и затова реших сега да го направя :).
 
От: Как открихте нашия форум?

На мен, специално едно приятелче ми препоръча този форум. Посетих го и видях, че наистина в него има доста полезни неща... Хареса ми и се регнах. Желая Успех на Всички!
 
От: Как открихте нашия форум?

Служебно съм тук по принцип. Предвид специализацията на форума, ме пратиха да го претърся за представители на юдейския род.
 
От: От: Как открихте нашия форум?

Служебно съм тук по принцип. Предвид специализацията на форума, ме пратиха да го претърся за представители на юдейския род.

И, ако има, какво следва? Да си знаят хората. Звезда ли да си слагат на аватарите или доброволно да се насочват към някой концлагер?
Да не се объркаш между другото, че тук под някои никове има звезди, ама не отбелязват това, което теб те интересува.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

На мен, специално едно приятелче ми препоръча този форум. Посетих го и видях, че наистина в него има доста полезни неща... Хареса ми и се регнах. Желая Успех на Всички!

Супер. Да ни кажеш как стана на въпрос с препоръката. В смисъл станало е дума покрай друга тема или прост си го каза твоя приятел. :) Интересно ми. Бях на един семинар и целта ми беше поне минимум 5ма да разберат, че има такова място, защото едно е да ходиш по семинари и конференции, друго е да седнеш и да прочетеш, да попита и после да го приложиш. А тук и даже може да получиш отговор на въпроса си в повечето случаи.

Продължавайте с вашите отговори и истории. И ако може някакви по-адекватни. Мерси. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Да, точно така. Стана дума покрай друга тема на разговор и моят приятел сподели, че в този форум има доста интересни неща и се оказа абсолютно прав. Форумът ми харесва, затова съм и тук. :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Да, точно така. Стана дума покрай друга тема на разговор и моят приятел сподели, че в този форум има доста интересни неща и се оказа абсолютно прав. Форумът ми харесва, затова съм и тук. :)

Мерси за коментара. Форумът наистина има много информация. Дано е и полезна на хората. Да поздравиш твоя приятел. Има почерпка от нас. :)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Мерси за коментара. Форумът наистина има много информация. Дано е и полезна на хората. Да поздравиш твоя приятел. Има почерпка от нас. :)

ОК. Благодаря на Всички тук, че правят форума толкова полезен и ценен! Успех!
 
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

ОК. Благодаря на Всички тук, че правят форума толкова полезен и ценен! Успех!
Радвам се, че ти допада тук. ;) Всеки потребител го прави такъв форума. :) Успехи и на теб и ако има нещо.
 
От: Как открихте нашия форум?

Попаднах на сайта чрез Гугъл, след като търсих нещо за предприемачество.
 
  • Like
Реакции: v0id
Re: От: Как открихте нашия форум?

Попаднах на сайта чрез Гугъл, след като търсих нещо за предприемачество.

Здравей и добре дошъл при нас. Пожелавам ти приятен престой и весело тук с нас. ;) Мерси за коментара ти в темата.
 
От: Как открихте нашия форум?

И аз попаднах на сайта след търсене в Гугъл, харесва ми и ще остана.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

И аз попаднах на сайта след търсене в Гугъл, харесва ми и ще остана.
Здравей, добре дошъл при нас и мерси много за мнението ти. Случайно да имаш спомени и какво си търсил в Google, за да попаднеш на нас? :)
Приятен престой тук. Ще се радвам, ако останеш и бъдеш част от нас. ;)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

И аз попаднах на сайта след търсене в Гугъл, харесва ми и ще остана.
Здравей, добре дошъл при нас и мерси много за мнението ти. Случайно да имаш спомени и какво си търсил в Google, за да попаднеш на нас? :)
Приятен престой тук. Ще се радвам, ако останеш и бъдеш част от нас. ;)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Аз разбрах за Предприемач.ком, след като от няколко човека чувам само хубави отзиви за сайта. Има доста голям обем от информация.

Здравей и добре дошъл при нас. :) Радвам се, че си вече част от обществото и сега кажи кои са виновниците. :) Благодаря им и на тях за топлите думи. ;)
 
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Основният виновник е моят мениджър, който казва, че е регистриран при вас от 2007г. Той ме подтикна към действие. Поздравления за успешния сайт.

Супер. Това доста добре звучи. Евалата на мениджъра ти. Явно е доста в час, че и от 2007-ма. :) Мерси за още по-точното мнение. ;)
 

Горе