Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Благодаря за милото посрещане, и аз се надявам да е така. Тези дни, когато имам възможност, ще поразгледам по-подробно. Засега се запознах със съвсем малка част от форума.
Успешен ден!
 
Re: От: Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Благодаря за милото посрещане, и аз се надявам да е така. Тези дни, когато имам възможност, ще поразгледам по-подробно. Засега се запознах със съвсем малка част от форума.
Успешен ден!

Моля, моля. Поразгледа, мисля, че ти хареса съдържанието, а мисля, че ще ти е полезно ако попрочетеш това-онова. ;) Успехи. ;)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Може би малко тривиално, но чрез google.

Здравей и добре дошъл, гледам че си от 2012-та година с нас. Приятен престой тук и ако се сетиш какво си търсил в Google, ще се радвам да прочета, ей така за да видя и какво търсят хората, преди да ни намерят. :) Успехи. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

На мен приятел ми каза за предприемача. От близо година чета темите, а от скоро вече пускам и коментари! :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

На мен приятел ми каза за предприемача. От близо година чета темите, а от скоро вече пускам и коментари! :)

Здравей и мерси много за коментара ти. Пожелавам ти приятен престой тук и хиляди благодарности на твоя приятел. :)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Търсих къде да предложа фейсбук страница за продан, случайно попаднах на тема от форума и реших да го поразгледам. Моите адмирации към хората, които поддържат форума толкова добър. Успех!
 
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Търсих къде да предложа фейсбук страница за продан, случайно попаднах на тема от форума и реших да го поразгледам. Моите адмирации към хората, които поддържат форума толкова добър. Успех!

Да, супер. Мерси за коментара и за положителните отзиви. За продан на такъв тип ресурси имаме специални условия, може да се запознаеш с тях, ако намериш време. С цел предпазване от измами, защото последно време това е дост често срещано явление. :) Виж тук: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=48825

Успехи от мен. :) И до нови срещи. :)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравей и добре дошъл, гледам че си от 2012-та година с нас. Приятен престой тук и ако се сетиш какво си търсил в Google, ще се радвам да прочета, ей така за да видя и какво търсят хората, преди да ни намерят. :) Успехи. :)
Mерси за което а, май бях търсил нещо свързано с youtube преди да попадна тук.
 
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Mерси за което а, май бях търсил нещо свързано с youtube преди да попадна тук.

Нещо за правене на пари чрез YouTube? Или просто как работи този канал за комуникация. :) Няма да те мъча за точната думичка. ;)

Мерси за споделеното мнение. Оценявам го. ;)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

От Гугъл ... но определено ми харесва сайта и ще го ползвам и за напред.

Мерси много за мнението. Ако се сетиш и за какво си ни намерила, ще е супер. :) Успехи, и скоро минаваш и тези 10 поста. :)
 
От: Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

поскоро за монетизирането на клипове там но това си остана в сферата на пожеланията.За създаването на качествено съдържание се изисква не малка инвестиция поне за това което бях решил,а сега когато мога да си го позволя времето не ми додтига:)
 
Re: От: Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

поскоро за монетизирането на клипове там но това си остана в сферата на пожеланията.За създаването на качествено съдържание се изисква не малка инвестиция поне за това което бях решил,а сега когато мога да си го позволя времето не ми додтига:)

Аха, ясно. Супер. Мерси много. :) Да, прав си. Както много пъти тук са казвали има статии за 3-5 лева, има за 10-20 лева. :) Качеството си е качество и не може да се отбива от цената, защото то струва Х и под него, вече минава в друга графа. ;) Успехи и още веднъж мерси, че сподели с нас.

Продължавайте да давате мнения за това как сте намерили форума. Благодаря и на вас предварително. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

На мен приятел ми препоръча форума :) Много съм доволна, че го послушах :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

На мен приятел ми препоръча форума :) Много съм доволна, че го послушах :)

Здравей и добре дошла. Радвам се, чети допада тук и се надявам да си изкараш добре при нас. Успехи и само приятни моменти с нас. :)

А само да те попитам, как стана дума за форума, от какъв разговор се стигна до него? :) Интересно ми е, за това разпитвам.

До нови срещи във форума тук. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Търсейки идеи за допълнителни месечни доходи, случайно попаднах на форума в Гугъл. От краткия си престой тук съм изключително очарован от това което прочетох и следователно научих. Искам да благодаря за това че споделяте и по този начин и ние новобранците имаме възможност да научим нещо.

Поздрави!!!
 

Горе