Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Да се включа и аз тук в тази тема. Специално този форум го открих през гугъл, когато търсих повече информация относно онлайн бизнес и в частност click-to-pay сайтовете. По принцип знаех, че голяма част от тази сфера е глупава и подвеждаща, защото всеки щеше да работи подобно нещо с кликане по цял ден на реклами. В крайна сметка ми трябваше достоверна информация и източник да ми потвърди нещата и така попаднах на този форум, където много подробно има обяснено за този вид бизнес. Благодаря още веднъж, че ви открих и станах част от тази общност.


Поздрави!
 
@Devforce, радвам се, че ти допада местенцето и си намерил това, което търсиш. :) Има голяма вероятност да намериш много неща тук, определено. ;)

Ако имаш въпроси или искаш да питаш нещо, не се колебай да отвориш тема, така ще обогатим още повече съдържанието тук. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

:D ако има желащи могат да споделят конкретното място на което ни откриха :)

В-к "Куриер 5" неделно издание :lol:
 
От: Как открихте нашия форум?

Осени ме някакво прозрение, написах ключовата дума в Гуглето и сайтът излезе като първи резултат. Чиста работа :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Осени ме някакво прозрение, написах ключовата дума в Гуглето и сайтът излезе като първи резултат. Чиста работа :)

Здравей и добре дошъл при нас. :) Радвам се, че си с нас. Пожелавам ти успехи тук и приятен престой, и ако случайно се сетиш за думичката, може да я пусне тук. Да видим за какво още излизаме. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Добре заварили. Приятно местенце сте си спретнали :)

Точната думичка ми избяга, но беше нещо, свързано с писането на статии на свободни начала.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Добре заварили. Приятно местенце сте си спретнали :)

Точната думичка ми избяга, но беше нещо, свързано с писането на статии на свободни начала.

Аа, мерси. Еми да, тук е мястото за статии и всичко около тях, които се ползват най-вече за уеб. :) Мерси и за думите. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

На мен ми е интересно с каква цел си във форума? Предполагам работиш за някоя политическа партия?

Да. И защо този оффтопик тук, а не на лични?
 
Re: От: Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Да. Другарче, което ми препоръча форума.

Супер, случайно да знаеш кой точно, че не се сещам с тези инициали. Аз си питам, че да мога да му лепна една положителна репутация някъде. :)
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Супер, случайно да знаеш кой точно, че не се сещам с тези инициали. Аз си питам, че да мога да му лепна една положителна репутация някъде. :)

Да се разкрие, ако желае :p
 

Горе