Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
Аз покрай форума открих и моя личен блог :mrgreen:

Супер си бате. Добре си излясъл. Явно ти е силно блогчето. Че и с тема, а не хол страница си преди алексата.:) Добре си се оптимизирал. Шега или не трафик от тази думичка (ако може да се нарече) идва. Явно си е бранд малко или много.

:wink:
 
Супер си бате. Добре си излясъл. Явно ти е силно блогчето. Че и с тема, а не хол страница си преди алексата.:) Добре си се оптимизирал. Шега или не трафик от тази думичка (ако може да се нарече) идва. Явно си е бранд малко или много.

:wink:
много е хубаво че брандваме форума вече , я кажете оф рефералите от форума има ли ке6 :twisted:
 
Аз от Adsense го открих форума и то преди повече от половин година. И от тогава си го чета и в крайна сметка вие сте виновниците за да започна да се занимава с афилейт програми, за което съм ви много благодарен :wink:
 
От: Как открихте нашия форум?

Чичо Гугъл:) Може би най-добрия резултат, който някога ми е показвал 8)8)
 
От: От: Как открихте нашия форум?

Чичо Гугъл:) Може би най-добрия резултат, който някога ми е показвал 8)8)
Еми добре си ни дошъл бате и се надявам престоя ти тук да е полезен и пълноценен. Успехи и до нови срещи.

Явно трафика от Google e доста и записалите се тук са в колямо количество тъочно от органика.:)
 
От: Как открихте нашия форум?

Google търсих един кликер и попаднах на форума
 
От: Как открихте нашия форум?

google търсих един кликер и попаднах на форума
Ето това вече е лошо.... махнете всичко свързано с кликери по букс.то!
 
От: От: Как открихте нашия форум?

Ето това вече е лошо.... махнете всичко свързано с кликери по букс.то!
Бате, напротив. Всякакъв трафик е добре дошъл. А ние тук ще убочаваме за по креативни неща. Има хора, които от цъкане на такива сайтове (както и аз също) са минали към affiliate marketing-a - всеки има минало в нета, преди големите стъпки към сериозните начини на изкарване на пари. Примерно освен със сърфове, аз си раменях банери на енда аматюрска страница - за трафик.:)
 
От: Как открихте нашия форум?

Търсех в гоогле пари от и-нет и излезе линк към този форум :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Мммм, много добре, форума се популяризира в Мрежата. :) Супер! :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Мммм, много добре, форума се популяризира в Мрежата. :) Супер! :)

Само така:) Дано да идват пиовече харод от тези думички...че даже се чудя как с тзи думички биха дошли хора с идеята за Букстото.

@sasho0o, ощелил си форума, тук предимно за това си говориме - пари от интернет. Успехи. :wink:
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз влязох в Google заради Bux to, който беше позачезнал и попаднах точно в Кофата, където засега ми е мястото.:(
 
От: От: Как открихте нашия форум?

Аз влязох в Google заради Bux to, който беше позачезнал и попаднах точно в Кофата, където засега ми е мястото.:(
Здрасти и добре дошъл. След известно време престой тук ще разбереш, че не само не си струват, но и че има много по-добър начин за изкрване на истински пари. Няма шеха и измама. :wink:

Приятен престой тук и весело изкарване.:)
 
От: Как открихте нашия форум?

от батко Г :) помня че търсих нещо за цъкане като Кешфиеста а то какво се отказа, сега се пристрастих към форума хихик :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Еми добре си ни дошъл и се радвам че ни е препоръчал така. Той е много уважава тук потребител и има една бира от мен вече за това му действие.

Пожелавам ти приятен престой тук и весели моменти.;)
 

Горе