Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

то е ясно гугле
А какво точно търсеще, ако не е тайна. Интересно и е за какво са ни намерили хората, пристигнали тук, в случай, че се се щат де. Аз за това си ги подпитвам.

Давайте още мнения. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

еми аз едно време ви намерих чрез гоогле и търсих инфо за адсенс
 
От: Как открихте нашия форум?

Това беше преди година. Но се натресох през гугъл.
А имаш ли някаква идея какво точно си търсил? Ще ми / ни дадеш повече яснота с това. Продължавайте да давате мнения. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

не помня точно но на доста тематики като питам гугле и ми дава предприемача
 
От: Как открихте нашия форум?

Май ще е нужно да се прибавят и соц. мрежи, статии (може да видите тук как: Подкрепете Ни В Популяризирането На Predpriemach.com). Но май влизат под общото "реклама на друг сайт". По-малко яснота има, но обхваща доста, което си е и плюс и минус. Дано скоро имаме опции като: от телевизията (но не от гадните репортажи и новини), от радиото, от вестик, от списания, от билборд/табела/брандирана витрина (кола, автобус). Ей мечти. :)

Благодарско и продължавайте с мненията. Може някъде да се чуе и нещо доста необичайно, за което и темата ми е ядски интересна и си я следя често.

@daynnite, а какво точно си търсел? И за какво си ни виждал често да се мяркаме. Интересно ми е. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

"Продавам сайт" , "оптимизирай сайт" , "submit социални мрежи" много неща съм търсел не мога да си спомня всичките ама излизаше винаги на първа страница сега гледам тук там е паднал на втора страница
 
От: Как открихте нашия форум?

Google 4ever!
Здравей и си ни добре дошъл, а да си спомняш какво реално си търсел? По този начин и ние да си знаем коя думичка какви потребители носи. Или просто трафик или потенциални членове на форума. :)

Успехи и давайте още и още мнения по темата. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

От приятел, на когото много благодаря!
Да го почерпиш от мен. :) А как е станало на дума, защото винаги съм се канил да питам и това, но не намирах подходящ момент. Сега мога да си позволя. Не ме визмайте тук за някакъв досадник, интересум се в детайли как се осъществява всичко това около набирането на реални потребители, които са и ценни, не само имат регистрация, но са и част от всичко случващо се. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Да го почерпиш от мен. :) А как е станало на дума, защото винаги съм се канил да питам и това, но не намирах подходящ момент. Сега мога да си позволя. Не ме визмайте тук за някакъв досадник, интересум се в детайли как се осъществява всичко това около набирането на реални потребители, които са и ценни, не само имат регистрация, но са и част от всичко случващо се. ;)
Стана въпрос за допълнителен доход, от там статии и от там дойде ред на форума.
Когато влязох, разбрах колко още много неща предлага. Продължавам да чета.
Наистина уникално място. Евала!

Приятеля, ще го почерпя. Той заслужава!
 
От: Как открихте нашия форум?

Избрах 'препоръка от приятел', но всъщност просто някой спомена 'предприемача' в сърченджинс форума и така за пръв път го открих.
Регистрирах се днес, като видях нещо ценно тук - един списък със 77 неща, които човек може да ползва за интернет маркетинг,
не че нещо ново под слънцето, обаче много добре систематизиран чеклист беше и реших, че е ценно и тук, въпреки, че има и
доста 'шум' покрай ценните неща.
 
От: Как открихте нашия форум?

Благодаря ви за мненията. Много се радвам, че местенцето тук става поводи за разговор или е част от тях. В интерес на истината, много ми се иска това е стане идея по-масово, като стане дума за бизнес, интернет бизнес, печелене на пари онлайн и други подобни.

Продължавайте да гласувате и да давате мнения, всяко едно е интересно четиво. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Препоръка от приятел.
Здравей и добре си ни дошла. Мисля, че ще ти хареса тук. Само, може ли да си по-конкретна за препоръката. Аз леко нахалствам, но ми е интересно как е станало на въпрос и с какво се е споменало сайта. Ако се сещаш, ще ти бъда благодарен, както и на всички други, които влизат в подробности. Така ние маркетолозите ще знаем какво да правим и в бъдеще. :)

Успехи и приятно изкарване тук.
 
От: Как открихте нашия форум?

И аз като 90% от тук, не знаех как се печели от интернет. Затова попитах добрия стар дядо (вече) гугле. След няколко сайтове, които те карат да кликаш и след това ти изпращат 1 чек на стойност 0$, но дори и с това не се занимават, попаднах в предприемач. Зачетох се малко и лека по лека, сега имам 2 сайта, 1 блог и пиша статии. И все пак сме малко, които имат желание да се развиват в този бранш. Препоръчвал съм сайта на 5 приятеля, 10 роднини и още сигурно 50 познати, които все не им стигат парите, но те така ли иначе не се захванаха. Не разбирам какъв по-лесен начин от онлайн бизнеса да си докарваш пари. Иска се само труд,желание и достатъчно свободно време.
 

Горе