Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Re: Как открихте нашия форум?

...Сега аз да те питам -с какво можем да окуражим потребители като теб (с регистрация от доста време и малка активност) да пишат по-често и да споделят информация с другите? Ще ми е интересно да разберем какво реално бихме могли да подобрим в тази насока...

С пари. :D
 
От: Как открихте нашия форум?

Препоръка от приятел. За краткото време прекарано тук намерих доста полезни нещица така че трябва да го черпя нещо.

С пари. :D

Не особено лоша идея ^^
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Препоръка от приятел. За краткото време прекарано тук намерих доста полезни нещица така че трябва да го черпя нещо.
Почерпи го и от наше име. Лично бих му благодарил, ако се засечем някъде, за по нещо. ;) А само да попитам, за какво е ставало дума? Сигурно има интересна история около това.

Продължавайте с постовете "как сте ни намерили." Интересни неща чета тук.... :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Не особено лоша идея ^^

Бъзиках се, но сега като се замислих наистина може да се добави опция, чрез която екипът на сайта да дават точки на полезни коментари и тези точки да могат да се осребряват. Струва ми се, че така ще има стимул за полезните членове на форума.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Бъзиках се, но сега като се замислих наистина може да се добави опция, чрез която екипът на сайта да дават точки на полезни коментари и тези точки да могат да се осребряват. Струва ми се, че така ще има стимул за полезните членове на форума.
Идеята не е никак лоша, даже ще е повече от добра в перспектива. Ако се засили всичко около форума, можем да измислим нещо в тази насока. Но има и голям риск от спам, за това и рейтинга би бил добър мерител на това. Влезе ли силна реклама ще гледаме да кажем едно силно благодаря на всеки, по нашия си начин. ;) Старите кучета знаят, че беше практика едно време това. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Попаднах в този форум от бившия webmasterbg.com (или нещо такова беше урл-то).
 
От: Как открихте нашия форум?

Нова съм, така че помня: аз разбрах от приятел, който знаеше от негова приятелка. Тя не знам как е попаднала тук :D Таа той ни запозна и завързахме един общ разговор тримата. Аз ги побърках от въпроси, после разбрах, че единственото, което трябва да правя, е да следя редовно темите и да чета много, за да нямам толкова (тъпи) въпроси. Все още съм в процес на разучаване, но от това, което съм прочела до сега, съм много доволна :) Дано успея да свърша това, за което съм тук :)))
 
You must spread some Reputation around before giving it to shrinky again.

Blinky към Shrinky :) (готин ник), определено ще свършиш това, за което си дошла. Даже и повече. Радвам се, че сподели с нас и ще се радвам да стигнеш много повече. Мерси за споделеното мнение и май имаме още едни приятели за черпене. Това наистина става много често срещан метод, чак започвам да си смиля, дали има нужда от друг тип реклама. Но ако трябва да съм честен, определено има смисъл.

До нови срещи в някоя друга тема и много успехи. :)

Давайте още мнения. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Да споделя и аз как стигнах до тук. Писна ми от freelancer/./com и реших да потърся българския аналог. Въведох в гошко "freelancer bg" и имаше на 5-6 място по резултат един thread, в който беше изписано freelancer.bg . Улов на ключова дума се е получило като че ли. Не знам, вие ги разбирате повече нещата. Откакто дойдох, ми стана както е facebook за някои хора - постоянно мятам по едно око за нещо ново.
Та това е, подробно и ясно как стигнах до тук.

Поздрави. :)
 
Здравей и мерси много за хубавите думи. Да, реално за тази думичка форума излиза на 6то място с темата: freelancer.bg и специалистите!

Има много ценна информация и постоянно се допълва нова и нова. :) Аз трудно се отделям от форума също, най-малкото гледам какво ново е станало и какво ново ще си споделим тук.
 
От: Как открихте нашия форум?

@codeFuture беше постнал реклама в блога си, но още преди ми беше писал за този форум, за което съм му доста благодарен! Форума е чудесен! :)
 
Мерси много за милите думи, като се надявам да си понамерил полезни неща за себе си тук. А може ли да ни предоставиш статията, която е писал за форума, че ми стана интересно. Да ме извинява @codeFuture, ако случайно съм я виждал и не се сещам в момента. До нови срещи пак тук. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Не, той просто беше поставил линк в блога ( който той затвори, понеже не му остава време да поства ) си към този форум. И аз се регистрирах. Намерих доста полезни неща, както и доста помощ. Затова и форума стана основният сайт, който посещавам :).
 
От: Как открихте нашия форум?

хах .. от големият Г. Не мога да се сетя точно какво беше търсенето, но беше свързано със сео на линкове. Като влязох разгледах няколко теми от сео раздела и реших да се регистрирам :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

хах .. от големият Г. Не мога да се сетя точно какво беше търсенето, но беше свързано със сео на линкове. Като влязох разгледах няколко теми от сео раздела и реших да се регистрирам :)
Добре дошъл и се радвам, че се включи и сподели с нас. Надявам се да са ти харесали темите, които си разглеждал, защото има още много, които също биха представлявали интерес за теб. Успехи и мерси за отговора. Ще очаквам и други включвания. Ако прибавят и история около намирането, ще ми е приятно. Черта ги с голям интерес такива постове. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Абе...беше много отдавна, ама един приятел ми го показа :D :D
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Абе...беше много отдавна, ама един приятел ми го показа :D :D
Абе последно време само това чувам. Супер много ме радва. А ти си старо куче, чак се изненадвам, че още от тогава имаме фенове. :) Но само може да радва.
 
От: От: Re: Как открихте нашия форум?

С пари. :D


От краткият си престой тук , и обикалянето по пътищата на кръглата земя - Работейки за "Някой" ми блесна идея...Не всичко е пари !
Докато мислиш за тях - те ги няма, докато ги дириш или работиш за тях - не идват.
Прави квото ти е кеф, пести по малко, уважавай и непознатите, усмихвай се дори и да е за плач понякога и събирай знания.
Те парите ще дойдат сами ;)

С 19-ти пост тук, прочел непрочел и каквито знания да имаш да казваш че искаш пари...леко смущаващо е, даже и за новак във форума и като мен.


Пс.
Не приемай думите ми за нападки, идвам с мир :)
 

Горе