Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

от реклама в нета ,доста време само четях без да имам регистрация но се регистрирах да мога да следя новите мнения (по-удобно е) още не съм писал нищо в форума,но все пак като гледам другите са доста по-напред от мен и да не се излагам засега само ще чета

И аз съм един доста сходен случай ...

За форума узнах от приятел, който редовно ми пускаше разни неща от горе долу 2010

но чак сега се реших да се регистрирам
 
От: Re: Как открихте нашия форум?

Добре си ни дошъл и се радвам, че си с нас. А каква точно реклама в нета? Интересно е от къде си ни видял. Следим всички канали, за да можем да видим и кои са ефективни и носят потребители на тази общност.
в сайт за трафик ,докато трупах скъпоценните точки видях рекламата в един от сайтовете и си рекох ко стаа тука я да цъкна и така:wink:
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Мерси много за хубавите думи. Ще се радвам вс еповече хора да идват по този начин и да оставят с такова впечатление. А нещо по-конкретно? Как стана на въпрос за форума и какво точно ти препоръча от него? Интересно е, получават се доста добри случки. ;)

Продължавайте с отговорите тук. :)


Препоръча ми тук да вляза да разгледам, понеже имам желание да пиша статии и тук е най-доброто място за намиране на клиенти.
 
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Препоръча ми тук да вляза да разгледам, понеже имам желание да пиша статии и тук е най-доброто място за намиране на клиенти.
Мерси много за мнението и се надявам все така да има такива истории. А кой ти го препоръча и как стана на въпрос, ако си спомняш?

Всяка история е важна и ценна, защото ни дава идея как върви обществото тук от към популярност. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз лично попаднах през Гугъл, но това не беше първият път, когато попадам на теми от този форум. Сега обаче темата беше такава, че при нас в момента е на дневен ред. Трябва да изберем или доизработим най-добре работещия и най-приемливия модел за всички страни на афилиейт програма. Темата, в която исках да се включа е http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=34529. За съжаление това ще стане чак, когато ми дадат съответните права за това. Ще си изчакам процедурата и с удоволствие ще се включа в дискусията, макар и тя да е доста пиперлива и взривоопасна. Смятам, че имам и какво да попитам другите и какво да предложа като различни варианти за обмисляне. Живо ме интересува мнението на всички, за които тази тема е важна. Ясно е, че който и модел на работа да избере човек винаги ще има и доволни и недоволни. Все пак смятам, че една такава дискусия е много важна и ще бъде много полезна за всички. И за тези, които предлагат такива програми и за тези, които ще ги ползват.
 
От: Как открихте нашия форум?

Случайно го открих от GOOGLE, просто търсех сродни души които се занимават с онлайн-интернет бизнес и този форум излезе на една от първите позиции. :) Беше 2009 г. когато се регистрирах тук, но едва сега казвам как го открих, защото едва сега видях темата. :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Не съм го откривал от Гугъл досега, а разбрах от приятел...
Да го почерпиш приятеля ти. Благодарско за рекламата, която ни е направил. Явно е видял нещо доста добро, за да ни препоръча пред приятел. ;) Обещавам да оправдаем думите му.

Случайно го открих от GOOGLE, просто търсех сродни души които се занимават с онлайн-интернет бизнес и този форум излезе на една от първите позиции. :) Беше 2009 г. когато се регистрирах тук, но едва сега казвам как го открих, защото едва сега видях темата. :)
Да, чак се чудя защо сега драскаш тук. Хаххаа, мислех, че си си изказал мнението по темата. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Намерих ви преди 4 години като потърсих информация за онлайн маркетинг. Тогава само се регистрирах и прочетох 2-3 теми, но тогава се занимавах само с международни сайтове и не смятах, че ще намеря революционна информация, която я няма в другите по-големи англоезични форуми. От скоро създадох 2 сайта на български и реших да ви следя по-често. Тук се предлага доста реклама в бг сайтове и бг фб страници, така че май ще се задържа :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Намерих ви преди 4 години като потърсих информация за онлайн маркетинг. Тогава само се регистрирах и прочетох 2-3 теми, но тогава се занимавах само с международни сайтове и не смятах, че ще намеря революционна информация, която я няма в другите по-големи англоезични форуми. От скоро създадох 2 сайта на български и реших да ви следя по-често. Тук се предлага доста реклама в бг сайтове и бг фб страници, така че май ще се задържа :)
Няма начин да не намериш нещо за международни сайтове, тъй като всеки или почти всеки тук има и някой друг външен проект. Доказателство за това е многото теми за чужди линкове, форуми, ресурси, както и пазари. Не малък % даже с това се занимават основно, а тукашните сайтове са просто като хоби, които им изкарват сравнително по-малко пари от този, които имат на чуждите пазари.

Предлага се и реклама в чужди сайтове, блогове и форуми, само реално трябва да пуснеш конкретно запитване, за да видиш кои потребителя могат да ти свършат работа с техните ресурси. Информацията тук ще ти помогне както за БГ сайтовете, така и за чуждестранните. Методиката, която се следва е почти еднаква с малки разлики, но принципът е един и също, в каквато и сфера да се насочиш.

Пожелавам ти приятен престой тук и винаги може да разчиташ на помощ от наша страна. Ще гледаме да бъдем, аз лично със сигурност, полезни. Успехи.
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз също го открих от Гугъл,но добре че го открих,просто сайта е прекрасен.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Аз също го открих от Гугъл,но добре че го открих,просто сайта е прекрасен.
Здравей и благодаря за топлите думи. Надявам се, че си изкарваш добре тук, като не броим много темите, които така или иначе ще е нужно да се изчетат. Вярвам, че всеки, който се е задържал тук ще успее да развие бизнеса си в интернет на едно доста високо или задоволително ниво. Задоволителното ниво лесно се прехвърля след още по детайлно учене и добре приложена практика.

Успехи ти пожелавам и много продажби.....:)

П.П: Продължавайте да давате коментари за това как сте ни намерили. Видях в горните постове, че и самите "стари кучета" сега отговарят. Да @USAF, за теб говоря. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Чудих се къде да продам един сайт и реших да потърся в гугъл. Бях написал някаква ключова дума свързана с темата, но не се сещам точно каква, може би нещо от сорта на "сайтове", "продажба на сайтове" ...
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

П.П: Продължавайте да давате коментари за това как сте ни намерили. Видях в горните постове, че и самите "стари кучета" сега отговарят. Да @USAF, за теб говоря. :)

Мерси за оценката братле и уваженито. :) :roll:
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Чудих се къде да продам един сайт и реших да потърся в гугъл. Бях написал някаква ключова дума свързана с темата, но не се сещам точно каква, може би нещо от сорта на "сайтове", "продажба на сайтове" ...
Да, тук, колкото и нескромно да звучи, е най-големия пазар за уеб ресурси. Говоря за сайтове, линкове, контент и т.н. Надявам се да се запази като тенденция това. Както ще се повторя изнесохме пазара горе и се радваме, че е една голяма част от форума и се увеличава всеки ден с още и още. ;)

Мерси за оценката братле и уваженито. :) :roll:

Винаги, респектът е взаимен. ;) :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Честно да си призная от Гошо.
Беше обаче преди доста време.
С времето все по често и по често ми излизаше в търсенията и накрая
си го аднах към любимите за четене.
Съвсем скоро реших и да се регна заради "1 промоцийка " на член на форума.
 
От: Как открихте нашия форум?

Вече не помня търсенията но за сметка на това съм почти всеки ден във форума и съм изключително доволен
от информацията която откривам в него.
Много полезен форум наистина.
Радвам се че го има.
 
И аз се радвам, че успяхме всички заедно да създадем едно такова местенце. Никога не съм предполагам, че имаме толкова съмишленици. Едно време търсех из Бг нета, но нищо. Модерно беше да се пише по Миркове и други такива, но не и в някое изградено, тясноспециализирано общество, като това. После плъзнаха много материали из Бг нета за интернет маркетинг и онлайн бизнес.

Надявам се тук да ти харесва и ще се стараем, поне аз да даваме полезна информация. Това си е тенденция от години де. :)
 

Горе