Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Открих форума търсейки инфо за вноса от Китай, няма много информация в нета за тази дейност и добре, че ви намерих преди да ме изненадат неприятно на митницата. Така или иначе се отказах но за сметка на това ме надъхахте за нещо, което искам да направя от много време и сега не спирам да чета по темата. Поздравления за съдържателния форум, определено сте ми фаворити вече заедно с хардуер бг.

ПС Дано не се тълкува като неуместна реклама, едва ли имат нужда от такава. Ако е така ще редактирам поста.
 
От: Как открихте нашия форум?

Незнам точно,търсех в гугъла нещо за сайтове и работа от вкъщи за жена ми, и някак си попаднах тук.Регистрирах се и чета здраво :)Когато имам идея ще я споделя,за професионална критика :)
Поздрави Владимир
 
Незнам точно,търсех в гугъла нещо за сайтове и работа от вкъщи за жена ми, и някак си попаднах тук.Регистрирах се и чета здраво :)Когато имам идея ще я споделя,за професионална критика :)
Поздрави Владимир

Здравей и добре дошъл тук. Има много информация, която ще ти бъде полезна на теб и жена ти. Пожелавам ти приятен престой тук и ще очакваме твоята тема, да си дадем мнението. :)

П.П: Мерси за отговора ти. Ако с сетиш за конкретната думичка, ще е готино. Успехи. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте,добре заварили
Ще се възползвам от информацията,дано измисля нещо и да сме си полезни взаимно.
Първо търсих -"направи си сайт","безплатни сайтове" с малко четене и потърсих "онлайн бизнес", " продавам сайт".
Имаше доста информация,но най -подробна е тук,не помня на коя страница бяхте,но със сигурност на една от първите,защото повече от 3- 4 не прелиствам в гугъл :).Сменям ключовата дума или думи.Тук мисля че думата е сайт. :)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Мерси много за поста. Успехи, мисля, че ще намериш много по тази тема, за която си намерил форума. :)

Намерил съм и не съм останал разочарован.
 
От: Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Няма да останеш, може да си сигурен. Много помощ и съпорт ще получих и се пази от идиоти. ;)

Вече се опарих веднъж, имам едно на ум :)
 
От: Как открихте нашия форум?

От каквото и да се интересувам, винаги попадам на предприемач.ком, и винаги намирам отговорите тук :D:p:clap:
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

От каквото и да се интересувам, винаги попадам на предприемач.ком, и винаги намирам отговорите тук :D:p:clap:
Много се радвам, че е така. Дано продължаваш да ни намираш. А бих искал и да станеш по-активен де, ако може. :)

Успехи. И мерси много за отзивите. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Отдавна влизам и чета теми в predpriemach. Реших, че е време и аз да се регистрирам.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Отдавна влизам и чета теми в predpriemach. Реших, че е време и аз да се регистрирам.

Мерси много за думите и е се радвам да си от активните потребители тук. :)

Успехи и до нови срещи. А иначе как чу за форума?

П.П: Защо регистрацията да ви дели от това да споделяте тук? Не хапе и отнема не повече от минута. :) Дано повече хора като теб имат смелостта да се регистрират и пишат. ;)
 

Горе