Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

И аз благодаря за пожеланията. Попаднах на predpriemach преди повече от две години ровейки се в Google за инфо за валидиране на PAYPAL акаунт. И май ми стана навик, като имам свои въпросчета първо да търся тук.
 
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

И аз благодаря за пожеланията. Попаднах на predpriemach преди повече от две години ровейки се в Google за инфо за валидиране на PAYPAL акаунт. И май ми стана навик, като имам свои въпросчета първо да търся тук.

Да, имаме доста теми за PayPal и верификацията на акаунта там. Има доста информация. Малцина са хората, прочели всичко. Но всичко прочетено тук гарантира, че си един много добър онлайн маркетър. :) Успехи ти пожелавам и ако има нещо, знаеш как да попиташ. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Открих го с търсачката, когато изписах "копирайтър услуги". Определено ще ми бъде от полза.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Открих го с търсачката, когато изписах "копирайтър услуги". Определено ще ми бъде от полза.

Здравей и добре дошъл при нас. ;) Вярвам, че доста полезна информация може да получиш тук. Успехи и до нови срещи.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

От търсачка

Здравей и добре дошла (предполагам, че си -ла). Надявам се да си изкаращ добре тук. Може ли ни споделиш и какво си търсила, и защо нас си избрала.

Успехи и мерси много за споделеното мнение. :)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Благодаря и добре заварили.
Определено съм -ла :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Един познат, който преди време е използвал информация от тук, ми препоръча форума и това е може би сред най-добрите ми попадения в и-нет пространството от началото на година, тъй като ми бяха нужни само 10 минути, за да преценя на бързо око, че има много полезна информация.
24 часа по-късно, виждам че не съм сбъркал. Най-интересното е, че имам спомени как и преди месеци съм виждал това място (зрителна памет), но не помня да съм се регвал, нито пък разбирам защо не съм?! Може би просто сега му е било времето.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Един познат, който преди време е използвал информация от тук, ми препоръча форума и това е може би сред най-добрите ми попадения в и-нет пространството от началото на година, тъй като ми бяха нужни само 10 минути, за да преценя на бързо око, че има много полезна информация.
24 часа по-късно, виждам че не съм сбъркал. Най-интересното е, че имам спомени как и преди месеци съм виждал това място (зрителна памет), но не помня да съм се регвал, нито пък разбирам защо не съм?! Може би просто сега му е било времето.

Мерси много за думите. А по какъв повод ти го подметна форума, като ресурс? В смисъл, как стигна до споделянето му с теб. Заради историята питам. Всеки път нещо интересно чета относно това в какъв разговор с споменат форума.

Успехи ти желая и дано скоро се засечем в някоя тема. Много се надявам и в бъдеще да си един от тези, които пълнят с тази полезна и приложима информация. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Продавал е нещо, бяхме се заговорили случайно и стана на въпрос. :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Продавал е нещо, бяхме се заговорили случайно и стана на въпрос. :)

Мерси. Сигурно става дума за продажба в Пазара. :) Супер, Успехи тук, щом мисли да се задържиш, ще се засечем. ;)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Мерси. Сигурно става дума за продажба в Пазара. :) Супер, Успехи тук, щом мисли да се задържиш, ще се засечем. ;)

Да, определено! Мерси и подобно. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Намерих форума през Гугълчо и добре, че!
Доста полезно инфо има тук, за което благодаря на всички, които споделят опит.
 
От: Как открихте нашия форум?

Търсих нещо за ФБ и ми излезе тема тук.
Препоръчал съм форума в много активна ФБ страница с 85к с линкове и текст
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Търсих нещо за ФБ и ми излезе тема тук.
Препоръчал съм форума в много активна ФБ страница с 85к с линкове и текст

Мерси много за което. ;) И аз гледам все повече идват от препоръки от други хора.

Дано продължава все така. ;)

Още някой? Абе @идея, ти реално не беше ли дал мнение тук, още преди време. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Писах нещо, но беше в друга тема.

Иначе мисля че трябва да се работи по популяризиране на форума. От общуване в ФБ и други форуми виждам, че много хора имат нужда от него но просто незнаят, че съществува.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Иначе мисля че трябва да се работи по популяризиране на форума. От общуване в ФБ и други форуми виждам, че много хора имат нужда от него но просто незнаят, че съществува.
Да, сетих се за това те попитах.

Иначе съм повече от съгласен с теб за реклама. Едно време имаше AdWords, сега сме по бранд рекламата - статии, ивенти, SEO и такива. Но се радвам, че виждам последно време и доста от уста на уста, което отдавам на това. ;)

Ще се радвам и на предложения. В момента дори след като се поразвие малко Ен частта, ще се пусне и кампания с платени реклами натам - PR материали, статии, както и спонсорирани реклами. Няма как, за да те знаят - реклама. Нищо друго, а за да се развиеш, вече си ти с качество. ;)

Вярвам ще помогне на много хора не само в Бг, но и в световен мащаб. ;)
 

Горе