Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Как открихте нашия форум?

Мене Бластера ми го показа Форумът, да е жив и здрав
 
От: Как открихте нашия форум?

регнах се през 2009, като четях форума доста преди това

до колкото имам спомени, навсякъде в нета имаше реклами как хора си стоят на плажа с лаптоп пият си компота и си получават чековете от гугъл / рекламите бяха масово в английски сайтове/ и реших да се поровя .... май така попаднах тук чрез Гугъл

все още не съм достигнал момента да си стоя на плажа, да си пия компота и да ми идват чековете без никаква работа от моя страна ....., а какво стана много работа, строших си ръцете от писане и ... е имам постоянни доходи всеки месец, но винаги може повече. Все пак това не ми е основното занимание, имам си постоянна работа, а това го правя за удоволствие, както си беше от самото начало, но да и парите са мотивираш фактор, особено като осъзнаеш че парите от нета са реални, а не само по снимките на чековете от гугъл
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Да, бяха интересни времена. Какви ли не глупости видяха очите ни, но уви само някои бяха истински и все още са си. Другите леко залязоха, както си му е реда с фейк нещата. :)

Мерси, че сподели, чак ме върна назад във времето. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз открих този уникален за България форум чрез приятели. Те ме запалиха и аз го чета редовно. От днес вече съм горд член на форума и ще се опитвам да помагам с каквото може!
Успех на всички!
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Аз открих този уникален за България форум чрез приятели. Те ме запалиха и аз го чета редовно. От днес вече съм горд член на форума и ще се опитвам да помагам с каквото може!
Успех на всички!

Здравей и добре дошла при нас. Мерси за думите и ти пожелавам приятен престой тук. ;) Успехи и до нови срещи.
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте!
Аз открих този форум чрез Гугъл търсачката :).
 
Последно редактирано:
Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравейте!
Аз открих този форум чрез Гугъл търсачката :).

Здравей и добре дошъл при нас. Мерси за коментара ти. А случайно да се сещаш какво си търсил точно? Нещо за статии или? :) Успехи и приятен престой тук. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Намерих форума в гугле съвсем случайно. Но името предприемач ми повлия изключително много. Влязох във форума и започнах да чета наред. Общо взето си нямах понятие от нищо и прочетох всички въвеждащи теми, теми за начинаещи, четох непрестанно няколко седмици и в последствие се регистрирах и избрах нишата в която ще се развивам.Благодарение на предприемач се занимавам с успешен онлайн бизнес и предприемам нови и нови стъпки. Благодаря на създателите и отзивчивите съфорумници. Успех на всички, които тепърва започват!
 
Мерси много за коментара. А случайно да се сещаш и какво си търсил, конкретна думичка или фраза? Успехи ти пожелавам и на теб и всички. И се надявам все повече такива положителни коментари да има тук. :)

П.П: Имаш ли някакви IT тениски. :) Много ще вървят тук.
 
От: Как открихте нашия форум?

офф: тук ли е трябвало да пиша, за да ме посрещнете с цветя и рози? :)

по темата: Регистрирах се във форума по препоръка на приятелка, която знае всичко в Интернет :) Доволна съм от съветите (благодаря!), има и много хейт... но това е друга тема... Получих ценни съвети, повечето като съобщения, ще се радвам, ако повече хора пишат директно по темите!

Като пожелание: бих искала да се обсъждат начините за реклама във ФБ :)
 
От: Re: Как открихте нашия форум?

Мерси много за коментара. А случайно да се сещаш и какво си търсил, конкретна думичка или фраза? Успехи ти пожелавам и на теб и всички. И се надявам все повече такива положителни коментари да има тук. :)

П.П: Имаш ли някакви IT тениски. :) Много ще вървят тук.

До колкото се сещам търсех как се изготвя онлайн магазин. Относно IT тениските, имам го като идея, скоро може би ще ги направя и ще ви информирам :)
 
Re: От: Re: Как открихте нашия форум?

До колкото се сещам търсех как се изготвя онлайн магазин. Относно IT тениските, имам го като идея, скоро може би ще ги направя и ще ви информирам :)

Ясно, мерси много. Ще ги очаквам като продукт - да свирнеш. Гледах някакви, но много дебели, иначе яко идейни бяха. :)

@3des, теб не съм ли те поздравявал в първите си постове? Хм, по принцип имам навика да го правя, независимо от темата и секцията. :) Мерси за коментарите ти и ще се насочим малко в тази насока. ;)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Blinky: Здравейте отново! Да, търсих информация на тема статии, но не помня какви думи бях въвела в Гугъл. Определено не беше само думата ''статии", тъй като мисълта ми беше тогава да продам пакет от статии. Може би въведох "купувам", "продавам" статии.
 
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Blinky: Здравейте отново! Да, търсих информация на тема статии, но не помня какви думи бях въвела в Гугъл. Определено не беше само думата ''статии", тъй като мисълта ми беше тогава да продам пакет от статии. Може би въведох "купувам", "продавам" статии.

Мерси а инфото. Да, нещо комбинация ще е било. :) Просто питах, че ми е интересно нон стоп как ни намират хората. Не говоря за аналитикси и други, защото мен ми е важно след като намерят форума да се запишат, това гледам да си го представям, питайки в темата тук. Успехи и до нови срещи. :)
 
От: Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Мерси а инфото. Да, нещо комбинация ще е било. :) Просто питах, че ми е интересно нон стоп как ни намират хората. Не говоря за аналитикси и други, защото мен ми е важно след като намерят форума да се запишат, това гледам да си го представям, питайки в темата тук. Успехи и до нови срещи. :)

Благодаря много, успехи и на Вас! :beer:
 

Горе