Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
Re: От: Как открихте нашия форум?

Търсех нещо специализирано в google и го отрких веднага тук. Това силно ме грабна

Здравей и добре дошъл тук. Радвам се, че те е грабнал форума. Всички се стараем да е едно приятно местенце и като гледам добре ни се получава. Успехи и ако се сетиш какво точно си търсил, драсни пак тук. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Открих форума преди около година, благодарение на Кирев :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Открих форума преди около година, благодарение на Кирев :)

Мерси много за мнението и почерпка за Кирев. :) Успехи и дано ти хареса тук, видях, че ти е 2ри коментар това, пожелавам ти още много по толкова. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Намерих сайта в Google.bg, търсех информация за СЕО оптимизации и дизайн. Влизайки в сайта, разбрах, че е правилното място, подредбата на категории и съкатегории доста ми помогна да намеря това, което ме интересуваше. Добра работа сте свършили. Поздрави и все напред.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Намерих сайта в Google.bg, търсех информация за СЕО оптимизации и дизайн. Влизайки в сайта, разбрах, че е правилното място, подредбата на категории и съкатегории доста ми помогна да намеря това, което ме интересуваше. Добра работа сте свършили. Поздрави и все напред.

Здравей и добре дошъл при нас. :) Мерси много за хубавите думи, ако се сетиш и за какво си ни намери като кл. дума, ще е супер. Но ей така, ако се сетиш само. Упсехи ти пожелавам и се надявам да вземеш скоро участие при нас. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Преоткрих форума така да се каже, чрез търсене в Гугъл, като случайно попаднах на него. Първоначално не го познах, но после се оказа, че имам отдавна забравена регистрация. Форума ми хареса как се е развил и мисля, че има полезни неща, поздравения за екипа.

Тъй като не намерих друга подходяща тема за предложения, ще питам тук и се надявам някой администратор да ми отговори. Както казах вече, форума ми хареса и ще му хвърля по едно око, когато имам време, но в лентата горе дали е възможно бутона Какво ново? да се направи да показва последните постове за повече от 24 часа, например за 3-5 или 7 дни. Така би било доста удобно да се следят сравнително новите актуални теми, но срока 24 часа според мен е малко кратък , защото не всеки има възможност да посещава форума всеки ден, а така може да се изпусне нещо интересно. Не знам, това може би си е решение на админите разбира се, аз само давам предложение :)
 
Голяма част от потребителите биха изпитали неудобство, тъй като нямат възможност да влизат всеки ден, та за това е по-дълъг периода. И то сериозни потребителя. :) Ако някой не е Ок нека сподели и решение, но товя е основния довод. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Наложи ми се да търся информация за оптимизация на сайт и се появихте на първа страница :)
 
От: Re: Как открихте нашия форум?

Голяма част от потребителите биха изпитали неудобство, тъй като нямат възможност да влизат всеки ден, та за това е по-дълъг периода. И то сериозни потребителя. :) Ако някой не е Ок нека сподели и решение, но товя е основния довод. ;)

Аз малко се обърках от мнението ти. Сега Какво ново? показва новите публикации само за последните 24 часа, моето предложение е този период да се покачи примерно на 3 дни, за да може ако днес да речем съм пропуснал да вляза и са минали повече от 24 часа от последното ми влизане, като се логна и кликна на Какво ново? да вида какво се е писало последните 3 дни да речем. :)
 
От: Re: Как открихте нашия форум?

Аз малко се обърках от мнението ти. Сега Какво ново? показва новите публикации само за последните 24 часа, моето предложение е този период да се покачи примерно на 3 дни, за да може ако днес да речем съм пропуснал да вляза и са минали повече от 24 часа от последното ми влизане, като се логна и кликна на Какво ново? да вида какво се е писало последните 3 дни да речем. :)

Ползвай от подменюто - > New posts - http://www.predpriemach.com/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post
 
От: Re: Как открихте нашия форум?


Да аз това го видях и знам за тази възможност. Благодаря за предложението, но не работи за мен както се очаква. Т.е. като кликнеш на new post и се показват постовете за последните 10 дни, но да речем съм стигнал до тема Х и влизам да я прочета, приключвам следва рефреш на форума и при нов клик на new post, за да търся нещо друго ново, вече няма резултати със задната дата. Ще се покажат евентуално най-новите постове. За това питах дали е вариант да се направи от Какво ново? Не че е кой знае какъв проблем, просто беше предложение.
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз го открих чрез Гугъл - по ключова дума freelancer.... Много ми е приятно да чета мненията - тук си дават среща интелигентни и добронамерени хора. Много ме впечатли това, че не се притесняват да похвалят някого за добре свършена работа. Естествено, един професионалист би трябвало да си върши добре работата - но когато отсреща ти покажат, че са го забелязали - и оценили - става ти много приятно :)))
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

приятел ми го препоръча

Кой това? Някой от тук ли или? Добре дошъл / дошла.

@evasileva, добре дошла и на теб. Надявам се на изкараш добре престоя си тук при нас. Ако има нещо, насреща сме. :)
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Открих го преди повече от година, когато започнах да се занимавам с freelance проекти, но се включвам чак сега :)
 
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Открих го преди повече от година, когато започнах да се занимавам с freelance проекти, но се включвам чак сега :)

Айде, честито първо писане. :) Добре си ни дошъл. :) От тук може доста работа да забършеш. Успехи от мен.
 
От: Как открихте нашия форум?

Как ви открих ли - ами не си спомням точно, препратка - натиснах нещо и се появи predpriemach.com :)
 

Горе