Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
Re: От: Как открихте нашия форум?

Как ви открих ли - ами не си спомням точно, препратка - натиснах нещо и се появи predpriemach.com :)

Здравей и мерси много за коментара ти. Ако се сетиш, ще е супер. Да, честно вече ни има по сайтове. Това е изцяло благодарение на потребителите на форума.
 
От: Как открихте нашия форум?

Чрез търсачка, преди година-две. Мисля че имах и регистрация тогава, но сега ми се наложи да си направя нова. Сайта е супер.
................................
И съжалявам за офф-топик-а, но въпреки че драснах 6 мнения, все още не ми дава да пиша лично, а ми трябваше. Опитах се да пиша и до админ (за което), не мисля че се получи.
 
От: Как открихте нашия форум?

Чрез търсачка, преди година-две. Мисля че имах и регистрация тогава, но сега ми се наложи да си направя нова. Сайта е супер.
................................
И съжалявам за офф-топик-а, но въпреки че драснах 6 мнения, все още не ми дава да пиша лично, а ми трябваше. Опитах се да пиша и до админ (за което), не мисля че се получи.

Ако не ти се дращи има премиум акаунт - http://www.predpriemach.com/premium/
 
От: Как открихте нашия форум?

Явно не отчита мненията правени в малък интервал от време, ако съм прав след тоя пост трябва да ги отчете.
 
От: Как открихте нашия форум?

Явно не отчита мненията правени в малък интервал от време, ако съм прав след тоя пост трябва да ги отчете.

В някои раздели не отчита постове - Политика и ОФтопик
 
От: Как открихте нашия форум?

Попаднах на форума, докато търсех в Google повече информация за SEO. След това се връщах да чета определени теми и доста по-късно си направих регистрация, за да мога да участвам и аз в начинанието.

Поздравления за форума, тук намирам много добри съвети и ценни хора. :D Естествено, като всяко нещо онлайн, трябва да се чете избирателно. :wink:
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Попаднах на форума, докато търсех в Google повече информация за SEO. След това се връщах да чета определени теми и доста по-късно си направих регистрация, за да мога да участвам и аз в начинанието.

Поздравления за форума, тук намирам много добри съвети и ценни хора. :D Естествено, като всяко нещо онлайн, трябва да се чете избирателно. :wink:

Супер. Много се радвам. Дано ти бъде все така полезен. Ако има нещо на линия сме и много успехи. Благодаря ти за мнението. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Чрез Гугъл, трябваше ми да откря някой за Фейсбук оптимизиране и попаднах на този форум.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Чрез Гугъл, трябваше ми да откря някой за Фейсбук оптимизиране и попаднах на този форум.

Мерси за мнението ти.....успехи и до нови срещи тук, дано престоят ти е полезен. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз го намерих случайно. Търсех работа която мога да върша от вкъщи пред компщтъра и попаднах на този сайт.
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз може би съм най-нов тук :shock: Търсих нещо свързано с дроп шипинга, но открих тук доооста copywriter-и.
Подготвил съм няколко изненади и може би 1 бъдеща академия :p Може да намеря желаещи тук :)
 
@giovannibellini, здравей и добре дошъл при нас. Мерси много за коментара ти, ако успееш и да се сетиш за точната думичка / фраза, която си написал в Google, ще е супер. :) Успехи ти пожелавам. :)

@CopyTheFunk, ще е полезно наистина. Ако има нещо, пишете. Тук се реагира бързо. Успехи и на теб. :)


............давайте още коментари и мнения. :)
 
От: Re: Как открихте нашия форум?

От Google, но беше доста отдавна, може би преди 2-3 години. Сега ми се налага да влизам по-честичко, но най-интересното е, че понякога влизам направо в predpriemach.com преди да съм потърсил в Google :)

Браво за форума, не мога да си представя колко къртовски труд изисква да се поддържа това нещо. Само като видя колко много има за четене и направо се отчайвам :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Още през далечната 2010г. Не помня как го намерих, но не съжалявам.
Good work, predpriemach team!
 
Последно редактирано:

Горе