Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
Re: От: Как открихте нашия форум?

Още през далечната 2010г. Не помня как го намерих, но не съжалявам.
Good work, predpriemach team!

Мерси много за инфото и ако случайно се сещаш как точно си попаднал тогава и какво те е върнало наскоро, ще е супер. :) Мерси много.
 
От: Как открихте нашия форум?

Аз специално търсеш инфо за бизнесът с домейни и разбира се в България няма почти нищо,
така че не беше трудно да попадна тук :wink:.
-----------------
Мойте почитания за хората ,който са създали и поддържат сайта :roll:
 
Благодаря ти много за мнението. Хубави думи. Да, няма нищо. :) Дано успеем тук да наберем бързо още инфо по темата. Преди време нямаше и за дропшипинг, но сега и специално секция си има. Дано все така хората споделят как са ни намерили и какво е нужно да се прави с цел развитие. :) Успехи ти пожелавам и до нови срещи. :)
 
От: Re: Как открихте нашия форум?

Привет и от мен...
Лично аз попаднах на форума съвсем случайно, една ранна сутрин(към 3 часа), нейде към края на 2010г.
Търсех си каквато и да е полезна информация относно Маркетинга, по-точно: "Media Marketing-a" и "Маркетинга от Уста на Уста"(Вирусният маркетинг) и др....и ми изскочи форума(една от малкото страници, които не бях проверявал)...доста време посещавах и четох, през годините из форума, но не посмях да се регистрирам...до сега :):|
 
От: Как открихте нашия форум?

Няма възможност да се гласува за две опции едновременно, така, че отбелязах "търсачка" като вариант. Истината е, че първо приятел ми препоръча сайта и упорито ми обясняваше колко интересно място е и си струва да го посети човек, а след ден и аз сама си го открих с търсачката :)
Така, че, получи се - 2 в 1 - неочаквано добра комбинация :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Точно преди една година беше! Една приятелка ми каза за този сайт и съм й безкрайно благодарна! :) Даже не съм я виждала на живо, знаем се с нея от фейса. Както си бърборим надълго и нашироко и стана въпрос за афилейт сайтове. После тя ми разказа и за копирайтърството. Каза ми сайта, даже ми поиска номера, за да ми се обади и да ми обясни по-подробно как да търся - в кой раздел и т.н. Каза ми, че трябва да имам първо мнения и след това мога да пусна тема с обява. После започнах да чета и ми ставаше все по-интересно. Четох и за PTC сайтовете, нищо, че бях минала и по този път и се бях разочаровала от събираните мини точки за част от цент :lol: Сега вече година по-късно съм си тук и не мисля да се махам, все по-интересно и по-интересно става!
 
Wow....мерси много за изчерпателния отговор. Много приятна история и наистина хиляди благодарности на приятелката ти, която те е насочила насам. Пожелавам ти много успехи и само приятни моменти тук.

Надявам се, ако и ти доволна, да насочваш хора насам, имащи интерес в тази насока. :)
 
От: Re: Как открихте нашия форум?

Wow....мерси много за изчерпателния отговор. Много приятна история и наистина хиляди благодарности на приятелката ти, която те е насочила насам. Пожелавам ти много успехи и само приятни моменти тук.

Надявам се, ако и ти доволна, да насочваш хора насам, имащи интерес в тази насока. :)

Разбира се! :)
 
Re: От: Re: Как открихте нашия форум?

Разбира се! :)

Успехи и до нови срещи в някоя тема. :)

П.П: Продължавайте да давате още мнение. Интересни истории има покрай намирането на форума от някои потребители. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Беше през далечната 2013 (колко бързо си минава времето :D). Спомням си, че тогава търсих информация за изработването на сайт, помощ за фейсбук страници и още много други неща в тази сфера. Винаги този сайт излизаше на горни позиции и винаги намирах отговор в някоя от темите. Сайтът го посещавах редовно и през 2014 реших да се регистрирам, за да взема и аз участие. :) В началото беше малко трудно, тъй като почти не бях в полза за останалите :D и настъпи неактивният ми период. Сега започнах да споделям мнение и се надявам този път вече да помагам на другите, доколкото мога. :beer: Разбрах, че тук има много интелигентни хора и ми харесва престоят. Ще се опитвам да влизам често в бъдеще. Поздрави!:)
 
От: Re: Как открихте нашия форум?

Мерси много за споделеното - надявам се все повече хора да успяват да отделят време, за да си кажат историята. :) Успехи ти пожелавам и до нови срещи. )

Благодаря! Много и разбира се големи успехи и на теб!:)
 
От: Как открихте нашия форум?

Google, аз съм от новаците тук. Разглеждам и ми е много интересно. Всъщност попаднах с търсачката за допълнителна работа. Мисля че сайтът е чудесен, толкова много важна информация събрана на едно място, изобщо не съм подозирала че съществува.
Пожелавам успех на всички тук! :)
 

Горе