Как открихте нашия форум?

Как открихте нашия форум?

  • Търсачка

    Votes: 454 65.7%
  • Реклама на сайт

    Votes: 21 3.0%
  • Линк от друг форум

    Votes: 51 7.4%
  • Препоръка от приятел

    Votes: 165 23.9%

  • Общо гласове
    691
От: Re: Как открихте нашия форум?

Всъщност, въведох в търсачката на гугъл: търся човек за качване на продукти в онлайн магазин.
Първия резултат който излезе, беше за този сайт. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

В търсачката.След няколко пъти като търсих полезни неща и кликах на сайта.След това реших да се регистрирам.
Също забелязах, че като питаш винаги ти отговарят, а не да те нападат и обвинявам и накрая нищо да не получиш.

Радвам, че има подобни форуми, където може да научиш полезни неща.

Пожелавам на създателя да е жив и здрав, и да му благодаря, че създал такъв прекрасен форум!
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Благодаря ти много за мнението и топлите думи. Наистина означават много за нас. Няколко сме хората, които се грижи за модерацията, а това, в което се е превърнал дължим на потребителите в него. Колкото ние админите имаме участие в придобиването на този му вид, толкова и всички останали. За това като казвам, че това не е сайт, а общество, то реално е наистина такова. Развитието и съществуването му се дължи изцяло на хората в него. За това всеки един е важен за форума - естествено, ако не е дошъл с цел да му навреди.

Пожелавам и ти да се чувстваш като у дума си и да бъдеш достоен член на форума. Повярвай ми, това води след себе си доста контакти, работа и признание. Повечето хора, които се стараят тези неща да ги печелят с времето тук, ме разбират какво пиша. :)

Успехи и от мен.
 
От: Как открихте нашия форум?

В търсачката.След няколко пъти като търсих полезни неща и кликах на сайта.След това реших да се регистрирам.
Също забелязах, че като питаш винаги ти отговарят, а не да те нападат и обвинявам и накрая нищо да не получиш.

Радвам, че има подобни форуми, където може да научиш полезни неща.

Пожелавам на създателя да е жив и здрав, и да му благодаря, че създал такъв прекрасен форум!

Каква памет само :D
 
От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравей, Blinky. Беше работа, свързана с интернет. Нямаше конкретна насока. Радвам се, че ви открих. Поздрави
 
Re: От: Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравей, Blinky. Беше работа, свързана с интернет. Нямаше конкретна насока. Радвам се, че ви открих. Поздрави

Благодаря още веднъж за отговора. Така придобиваме представа частично за профила на хората тук. За това си питаме, както и да видим за какво излиза форума. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Падна от гугъл, търсих сайт, където да си продам онлайн 'бизнеса', та дано съм го нацелил. :)
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Падна от гугъл, търсих сайт, където да си продам онлайн 'бизнеса', та дано съм го нацелил. :)

Мерси много за коментара и се надявам да си свършиш работата тук. За пускане на оферта в пазара, само да спомена, че е нужно 10 поста и над 10 дни престой тук, но тях ги имаш вече. Освен да ти пожелая успех. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Имам идея за създаване на специфичен сайт. Споделих я с моя приятелка и тя веднага Ви препоръча.
 
Re: От: Как открихте нашия форум?

Имам идея за създаване на специфичен сайт. Споделих я с моя приятелка и тя веднага Ви препоръча.

Ей, мерси много за отговора. Също така приятелката ти има почерпка от нас. Дано скоро все повече са подобни случаи. ;) Успехи на теб със сайта и ако има нещо, питай. ;)
 
От: Как открихте нашия форум?

Здравейте,

Аз открих predpriemach.com, след като търсих хостинг форуми. Видях, че имате такъв раздел, в който се обсъждат различни хостинг провайдъри и решения и реших да се регистрирам. Харесва ми атмосферата и градивната критика.

Поздрави.
 
Последно редактирано:
Re: От: Как открихте нашия форум?

Здравейте,

Аз открих predpriemach.com, след като търсих хостинг форуми. Видях, че имате такъв раздел, в който се обсъждат различни хостинг провайдъри и решения и реших да се регистрирам. Харесва ми атмосферата и градивната критика.

Поздрави.

Мерси много за отговора. :) Успехи тогава. :)
 
От: Как открихте нашия форум?

Един колега ми каза преди време и се оказа че имам регистрация за която съм забравил. :)
 

Горе